• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: I když je fakt že Lenička se uchytila:-)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: No nikdy jsem netvrdil že nemám jisté problémy s vyslovováním:-). Ale je to Hanka
    RAILA
    RAILA --- ---
    IRWIN: Hahaha:)NO jo..tak měl ash pravdu...my se pořád nemůžeme shodnou jestli je to Lenka nebo Hanka, protože při představování to zní prakticky stejně(tím se vůbec nechci dotknout toho, že občas nenápadně polikáš slovíčka):)))
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    IRWIN: ;)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    MELISSA: Ještě že tě mám Melisso.:-)
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    IRWIN: A ten jeden bych nedoporučovala pít, ani když dojde všechen ostatní... :)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RUNEMAKER: -OH je v chemii alkohol. Jelikož když k organické sloučenině přidáš -OH je to alkohol. Ale ne ten který si předtavíš v láhvy. Až na jeden......
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: "Ahoj mami jedu se učit." No zkusim to. KDyž tak ti pošlu ty vzorce a jak se zprávně vyslovují:-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    IRWIN: Já myslím, že maminka ti to odsouhlasí, když jí to správně podáš:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    RUNEMAKER: Pozvánka platí pro tebe i tvou krásnou paní:)
    ZURG
    ZURG --- ---
    RUNEMAKER: chemicky joke ;)
    RUNEMAKER
    RUNEMAKER --- ---
    IRWIN: nemyslel si koncovu -hol......nebo je to zas nějaký tvůj chemický joke který nechápu :)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RUNEMAKER: A hele nechceš do toho uklidnování zahrnout ještě něco že ne. Třeba něco od a....? Jako třeba něco s koncovkou -OH:-)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: Jasně, ještě to promyslím a rozhodně se pokusím vzít s sebou "Leničku" at už je to kdokoliv:-). Ale stejně si myslím že se to mamince nebude líbit.
    RUNEMAKER
    RUNEMAKER --- ---
    IRWIN: Správně poslouchej Railu. Klid a láska je to nejlepší co tě před maturou uklidní.
    RAILA
    RAILA --- ---
    IRWIN: Moje řeč:) A přijed se před maturou uklidnit na Jezeří:) Všichni tím projdeme...ale vzdát se kvůli tomu Jezeří....za to to fakt nestojí..nehledě na to, že já už do scénáře zahrnula ty tvoje vzorečky:)A já chemii neumím, takže .... smutně koukám...pojeď:) A vem sebou Leničku..bude to krásný víkend...psychika je důležitější než knížky...ty tě nespasí...ale klidná mysl ano..a tu získáš jen u nás...přijed načerpat sílu a štěstí:) A to funguje...ashe jsem díky tomu potkala, tam se do něj zamilovala a pak si ho tam i vzala...a to myslím, že už je argument:)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Ne fakt to nejde. Jak mi neustále všici tvrdí že maturita je fraška a že oni se před ní taky báli. Tak já budu mít nemlich ten samý případ. Bojím se a bude to fraška. Z toho plyne motto: Nematuruj, nemá to cenu!.
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Smutně chlastam :-(
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    IRWIN: Smutně koukám :(
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    KATHY_: NO spíše ne. Fakt toho mám nad hlavu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam