• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Potvrzuji ucast. Nedorazim jen v pripade, ze by se stalo neco opravdu spatneho
    RAILA
    RAILA --- ---
    ZURG: Budiž lokajem:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Místo Irwina a Leničky bude Lothar a Nahodak:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Beru na vědomí:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    ZURG: Potřebuješ jen černé kalhoty a společenské neutrální černé boty...do zbytku tě oblíkneme my:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Moc děkuji za info, já účast potvrzuji s tím, že jsem se dozvěděla, že Oriončina kamarádka nejede, tak jsem místo ní sehnala náhradu - svou kamarádku :)
    ZURG
    ZURG --- ---
    potvrzuju ucast

    ten lokaj by taky pomlouval etc.? no by se mi mozna zamlouvalo (mj. jsou tam ty slecny ze ;) ale co na sebe :-?
    RAILA
    RAILA --- ---
    V málém sále bude asi Pip a Matýsek a Barunka s Beruškou a jejich sbor.
    Politické šašky bude hrát Tomáš Buřt a Jirka Básnička.

    Potvrďte mi prosím učást ještě jednou:)
    Orionka a její kamarádka a Kathy jako švadlenky a služky.
    Irwin, Lenička Hanička, Saku a Laura jako brigádníci.
    Zurg si může vybrat, jestli bude líný brigádník nebo bude dělat společnost třem krásných dívkám:)
    Pokud víte ještě o někom, kdo má zájem, dejte vědět:)Už se nám to kvapem blíží,.
    Další zprávou je fakt, že byla zrušena kňavírna. Paní kastelánka z ní udělala kancl, takže se budeme muset tulit v terase:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_:
    Ahoj ahoj ahoj:)
    Scénář na letošní jezeří vám odešlu do konce týdne, ale abyste věděli, co vás čeká:)
    Bude tam scénka s línými brigádníky, kteří nadávají, proč mají na zámku uklízet, když je stejně vybydlený a rozpadá se.
    Na schodek se posunume v čase do 50.let, kdy nám vojáci názorně ukáží, jak co nejrychleji naplánovat likvidaci kulturní památky.
    V malém sále bude totálně nahluchlý beethoven a pěvěcký sbor.
    Otvírá se nová expozice, takže přibudou čtyři nové komnaty...ložnice, koupelna, pokoj švadlenky a pokoj služky.
    Z toho vyplývá, že potřebuji dobrovolníky na švadlenku a služku, které spolu nezávazně tlachají a pomlouvájí své pány.
    před sklepy pak už bude jen taková malá politická agitka a ta už je obsazená:)
    Můj plán je takový, že Kathy a Orionka by si mohly nezávazně pokecat ve věži a případně jim tam našoupeneme ještě nějakého lokaje dle dobrovolnosti.
    Tím pádem si dívenky nelámejte hlavu s kostýmem, Potřebujete jen černou skukni a pokud možno nabíranou bílou košily. Zbytek bude.
    Brigádníci potřebují co nejvytahnější tepláky a montérky a počítám se Sakuhenem a Laurou a pořád ještě doufám v Irwina a Haničku Leničku:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Railo, nechci na tebe tlačit, ale už bych docela potřebovala vědět jaký kostým mám shánět :) mám příští dva týdny dost našlapaný, tak abych si kdyžtak vzala vše potřebné z domova už v neděli..
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: Hmm, protože má?:-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    IRWIN: Proč mám takový pocit, že Hanka má novou přezdívku;;))
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: I když je fakt že Lenička se uchytila:-)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: No nikdy jsem netvrdil že nemám jisté problémy s vyslovováním:-). Ale je to Hanka
    RAILA
    RAILA --- ---
    IRWIN: Hahaha:)NO jo..tak měl ash pravdu...my se pořád nemůžeme shodnou jestli je to Lenka nebo Hanka, protože při představování to zní prakticky stejně(tím se vůbec nechci dotknout toho, že občas nenápadně polikáš slovíčka):)))
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    IRWIN: ;)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    MELISSA: Ještě že tě mám Melisso.:-)
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    IRWIN: A ten jeden bych nedoporučovala pít, ani když dojde všechen ostatní... :)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RUNEMAKER: -OH je v chemii alkohol. Jelikož když k organické sloučenině přidáš -OH je to alkohol. Ale ne ten který si předtavíš v láhvy. Až na jeden......
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: "Ahoj mami jedu se učit." No zkusim to. KDyž tak ti pošlu ty vzorce a jak se zprávně vyslovují:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam