• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Selligan a Sakuhen mě právě inspirovali k myšlence, že bych možná měla potvrdit svou účast i tady. Takže pozdě, ale přece, potvrzuji.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    já nejedu
    nejak se sesly 3 akce najednou a mozna nakonec nepujdu na zadnou a budu doma malovat obyvak a stehovat skrine :)

    ale uzijte si to a pozdravujte tam
    SAKUHEN
    SAKUHEN --- ---
    prominte ze takhle pozde : ) ale jedu a se mnou prijede i Fantom
    bohuzel Laura nejspis nepojede (kdyby byla zmena dam vedet)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    KATHY_: Neukecá. Já prostě tentokrát nemůžu.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    LOGREGAR: Snad to ještě ukecá :)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Takže Irwin nakonec opravdu nejede?
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Potvrzuji ucast. Nedorazim jen v pripade, ze by se stalo neco opravdu spatneho
    RAILA
    RAILA --- ---
    ZURG: Budiž lokajem:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Místo Irwina a Leničky bude Lothar a Nahodak:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Beru na vědomí:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    ZURG: Potřebuješ jen černé kalhoty a společenské neutrální černé boty...do zbytku tě oblíkneme my:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Moc děkuji za info, já účast potvrzuji s tím, že jsem se dozvěděla, že Oriončina kamarádka nejede, tak jsem místo ní sehnala náhradu - svou kamarádku :)
    ZURG
    ZURG --- ---
    potvrzuju ucast

    ten lokaj by taky pomlouval etc.? no by se mi mozna zamlouvalo (mj. jsou tam ty slecny ze ;) ale co na sebe :-?
    RAILA
    RAILA --- ---
    V málém sále bude asi Pip a Matýsek a Barunka s Beruškou a jejich sbor.
    Politické šašky bude hrát Tomáš Buřt a Jirka Básnička.

    Potvrďte mi prosím učást ještě jednou:)
    Orionka a její kamarádka a Kathy jako švadlenky a služky.
    Irwin, Lenička Hanička, Saku a Laura jako brigádníci.
    Zurg si může vybrat, jestli bude líný brigádník nebo bude dělat společnost třem krásných dívkám:)
    Pokud víte ještě o někom, kdo má zájem, dejte vědět:)Už se nám to kvapem blíží,.
    Další zprávou je fakt, že byla zrušena kňavírna. Paní kastelánka z ní udělala kancl, takže se budeme muset tulit v terase:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_:
    Ahoj ahoj ahoj:)
    Scénář na letošní jezeří vám odešlu do konce týdne, ale abyste věděli, co vás čeká:)
    Bude tam scénka s línými brigádníky, kteří nadávají, proč mají na zámku uklízet, když je stejně vybydlený a rozpadá se.
    Na schodek se posunume v čase do 50.let, kdy nám vojáci názorně ukáží, jak co nejrychleji naplánovat likvidaci kulturní památky.
    V malém sále bude totálně nahluchlý beethoven a pěvěcký sbor.
    Otvírá se nová expozice, takže přibudou čtyři nové komnaty...ložnice, koupelna, pokoj švadlenky a pokoj služky.
    Z toho vyplývá, že potřebuji dobrovolníky na švadlenku a služku, které spolu nezávazně tlachají a pomlouvájí své pány.
    před sklepy pak už bude jen taková malá politická agitka a ta už je obsazená:)
    Můj plán je takový, že Kathy a Orionka by si mohly nezávazně pokecat ve věži a případně jim tam našoupeneme ještě nějakého lokaje dle dobrovolnosti.
    Tím pádem si dívenky nelámejte hlavu s kostýmem, Potřebujete jen černou skukni a pokud možno nabíranou bílou košily. Zbytek bude.
    Brigádníci potřebují co nejvytahnější tepláky a montérky a počítám se Sakuhenem a Laurou a pořád ještě doufám v Irwina a Haničku Leničku:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Railo, nechci na tebe tlačit, ale už bych docela potřebovala vědět jaký kostým mám shánět :) mám příští dva týdny dost našlapaný, tak abych si kdyžtak vzala vše potřebné z domova už v neděli..
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: Hmm, protože má?:-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    IRWIN: Proč mám takový pocit, že Hanka má novou přezdívku;;))
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: I když je fakt že Lenička se uchytila:-)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    RAILA: No nikdy jsem netvrdil že nemám jisté problémy s vyslovováním:-). Ale je to Hanka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam