• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    ZURG
    ZURG --- ---
    takze buben vezmu a uvidi se...

    dulezita otazka - jak je to s navratem :-?

    jo a ty kalhoty fakt vyslovene cerny (snad je najdu) ?
    RAILA
    RAILA --- ---
    Takže ještě jinak:)
    Sraz zítra na Florenci v 17:55 na nástupišti 25. POkud máte isic, tak chtějte studentské jízdné do Mostu.
    V mostě vystupte na prvním náměstí a jedtě tramvají do Litvínova(Kathy ví). V Litvínově na nádraží vám vezmeme bágli autem na zámek. Je to nejschůdnější řešení.
    RAILA
    RAILA --- ---
    POslední zprávičky:) Dnes večer na nástěnku přibude rámcový scénář, ale přivezu vám ho i zítra a zítra budeme ještě zkoušet.
    Vemte si sebou hlavně teplé oblčení na noc:)
    Zítra vám odjíždí bus v 18:10 do Mostu. V Mostě vystupte u Kahanu, je to pátá zastávka v Mostě. Tam si vás vyzvednu a odvezu vás autem na zámek:) Tedy pokud stále platí množství Melissa, Fénix, Zurg a Kathy:)
    Pokud vás bude víc, tak je mi líto a pak doporučuju vystoupit na prvním náměstí, což je druhá zastávka, a pak zamířit tramvají na Litvínov a pak na bus 14...ale to už znáte, kdyby cokoli, volejte:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Tak má drahá spolužačka bohužel nakonec nemůže..
    ZURG
    ZURG --- ---
    napadlo mě že bych moh vzít djembe... otázka je, jestli nepoletí z nějaké věže i se mnou :)) mám ho jen asi měsíc a, no... asi takhle pokud by někdo bral na večer kytaru nebo něco tak bylo by to v cajku (hrát s někym je jednodušší než hrát sám ;) jinak nevim nevim
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Ok tak my to nebudeme komplikovat a pojedeme busem.. uvidím ještě v kolik :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    ZURG: Já jedu do mostu busem. Pak se odpojím, neb ještě potřebuju do bytu.

    KATHY_: O nikom nevím. Leda by jel Pip.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Jani, já a má kámoška se pokusíme stihnout ten bus, kterým pojedeš ty.. Ještě uvidíme jak to bude..btw. autem z Prahy nikdo nejede?
    ZURG
    ZURG --- ---
    RAILA: asi pojedu s tebou, chapu to dobre ze jedes busem?
    RAILA
    RAILA --- ---
    DORIAN: Tak napiš pipovi:)
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Jo holka, to naprosto netuším stihnout ten samý autobus...
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé a kamarádi, kdož nakonec přijedete:)
    Přespání zase zařízeno od pátku do neděle. Příjezd na zámek do deseti hodin do večera.
    Pokud někdo jedete z Prahy, tak já odjíždím v pátek v 18: 10 z Florence. Dejte mi vědět, jak se přepravujete. At s tím mohu počítat:)
    ORIONKA
    ORIONKA --- ---
    Moc mě to mrzí, ale bojím se, že nakonec taky nebudu moct jet. :( Nemám peníze na cestu, i když to by se nějak zařídilo, problém je v tom že v pondělí mám jednu dost důležitou zkoušku. :( Doufám že to moc nenaruší program, bohužel se s tím nedá nic dělat.
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Selligan a Sakuhen mě právě inspirovali k myšlence, že bych možná měla potvrdit svou účast i tady. Takže pozdě, ale přece, potvrzuji.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    já nejedu
    nejak se sesly 3 akce najednou a mozna nakonec nepujdu na zadnou a budu doma malovat obyvak a stehovat skrine :)

    ale uzijte si to a pozdravujte tam
    SAKUHEN
    SAKUHEN --- ---
    prominte ze takhle pozde : ) ale jedu a se mnou prijede i Fantom
    bohuzel Laura nejspis nepojede (kdyby byla zmena dam vedet)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    KATHY_: Neukecá. Já prostě tentokrát nemůžu.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    LOGREGAR: Snad to ještě ukecá :)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Takže Irwin nakonec opravdu nejede?
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Potvrzuji ucast. Nedorazim jen v pripade, ze by se stalo neco opravdu spatneho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam