• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

    OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
    26.-27.10. 2013
    Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
    Přihlášení:

    Průvodci
    Pip plus

    Vypravěči a strašidla na nádvoří

    U alchymisty a přilehlá chodba:

    Chodba-

    Upíří ples

    Sklepení

    Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby





    rozbalit záhlaví
    RAILA
    RAILA --- ---
    ZURG: Neváhej dlouho:)
    ZURG
    ZURG --- ---
    Ted jsem si uvedomil ze ten vikend bude koncit DI... tyjo dilema :(
    FENIXI
    FENIXI --- ---
    píšu si=)))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Není za co :) A kdy nám začneš postupně podávat infa co a jak? Jsem děsně zvědavá na ty změny :)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Můžu jen říct že na ten termín prozatím nic nemám takže se pokusím učit jak ďábel předtím a potom......
    ZURG
    ZURG --- ---
    počítej se mnou
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KATHY_: no jo, už mi ta prace asi leze na mozek :) dekuju, hned si pisu do diare

    RHIAN: jeeej, na Bereniku se moc tesim :)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Já se taky připojuji a hlásím, jen nevím, jestli se ještě nacpu do kostýmu :o)) Neslibuju na sto procent, všechno závisí na miminku, ale pokud bude všechno v pořádku, tak není důvod, abychom tam nebyli. A ještě vím o dvou dušičkách, které by se rády účastnily - Berenika a Evička, slíbila jsem, že je nahlásím :o) A slibujeme, že už nebudeme zpívat :o)))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RUNEMAKER: Ale vYjít by ti to mohlo xD
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    já byh taky ráda jela :-)
    RUNEMAKER
    RUNEMAKER --- ---
    Rád bych jako vždy jel ale mám strach, že mi to jako vždy nevijde :(
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Děkuji:)
    Ano, termín se vám válí tamhle na nástěnce:) 31.10-1.11.:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Není termín napsaný v záhlaví tohohle klubu? 31.10?
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    Rád bych, ale důležitý je termín. Podzim je docela akcema nabitý
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    s námi a našimi kostýmy taky počítej (hlavne prosim TERMIN!!)

    choreografie? hmm, to zni zajimave
    JUTH
    JUTH --- ---
    RAILA: já dorazím určitě (choreografie si nechci nechat utect), co se tyce dominika, to jeste vyzjistim :)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Já, já, já :) Hlásím se a moc se těším a určitě bych ráda přijela :) a myslím, že Kája taky :)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Se mnou počítej.
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    RAILA: Předběžně říkám, že bych ráda jela. Ale je to opravdu dost dopředu, takže je tu jistá pravděpodobnost, že mi do toho ještě stihne skočit něco důležitého. Každopádně bych ti to však v takovém případě dala vědět s dostatečným předstihem.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Ále jó. Když budu mít čas ;)
    Jaký bude termín?
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé a kamarádi:)
    Letos dříve než je zvykem se vás ptám, kdo byste mi opět chtěli pomoci s koncem sezóny. Brzký čas těchto otázek je prostý. Letos je v plánu opravdu velké strašení. Bude náročné kostýmově, maskově i choreograficky, no prostě letos to konečně rozjedeme ve velkém stylu:)
    Všechno, co jste znali z předchozích let se změní:) Začneme úplně novou epochu práce se zámeckým prostorem:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam