• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Zůstane:)A už mi to po sedmi letech opravdu nemusíte připomínat:)Ten pokoj je prostě váš:) Hawk:))

    KATHY_: So be it:)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    a ja kto bude s misností temnej temnochu?zustane zachovano moje mezidveří?
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Tak pokud máš ještě místo, moc ráda bych přihlásila i svou mladší sestru a tímto krokem ji uvedlo do fantazácké společnosti:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    MIHAI: Možná by to chtělo více důvěry v railu:)
    Vím, že upíři byli stálicí...ale právě proto to letos musíme udělat jinak...krom toho, na co jsou návštěvníci zvyklí, je třeba hledět, kde všude jsou na to zvyklí...a po určité době je rozhodně zase něčím překvapit...a benátský tomu říkám proto, abyste si vy, co budete dělat tu show pro návštěvníky, uměli pod tímto pojmem aspon něco představit. Houfy mlčících postav...hmm...myslím, že o nich jsem tu dosud nic nepsala...ale i s nimi bych věděla, co dělat, aby to působilo opravdu děsivě:)
    Je potřeba se posunout dál. Jen upíři už nestačí..a co si pamatuju, tak loni kralovaly Panenky a bílé sochy ve stříbrnici. Je potřeba inovovat...až přijde čas, vrátí se upíři..ale líp...divák si nesmí zvyknout...nechceme ho unudit..ale překvapit a vyděsit..a ukázat mu něco nového..něco, co nečeká...to je náš cíl..návštěvník by měl odcházet vtažen, vyděšen a nadšen..ale taky bychom mu měli konečně ukázat i něco oko blažícího...prostě strašení, ač se to nezdá, je věda...
    Ale děkuji za podnětné připomínky:)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    RAILA: Tak ti nevím, ale mám z toho pocit, že upíří salónek ti byl trnem v oku. To je zvláštní, protože ať se bavím s kýmkoliv, kdo kdy na strašení byl, vždycky si chválil upíry. A v té černi bubáků a bělobě mrtvých byli podle mého největším a tradičním klenotem celé prohlídky. Spoustě stálých návštěvníků budou chybět. Ale nešť, já do toho nemám co kecat.

    Zombie na benátském karnevalu jsou rozhodně zajímavá věc, ale a) v 1 místnosti a b) v Benátkách. Nedokážu si představit, jestli někdo z obyčejných návštěvníků docení hloubku nosné linie a jestli se nebudou zejména mladší návštěvníci mezi houfy mlčících postav v bílých maskách cítit ztraceně a otráveně. Lidé co plánují jet na strašení tohle rozhodně nečekají a já bych na jejich místě byl asi mírně rozladěný. A co si budeme nalhávat, děláme to právě pro ně (potažmo pro Jezeří, ale Jezeří se samo neopraví jenom na základě našich kejklí, na to jsou potřeba právě návštěvníci) a měli bychom splnit jejich očekávání. A netradiční zážitek už měli letos při zahajování sezóny. Ale což, ani do tohohle nemám co kecat.

    Každopádně bych rád co nejřív věděl co je v plánu, pro jakou špatnost mám být zneužit abych mohl závazně potvrdit či odmítnout účast.
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Letos se stane, i kdybych se měla postavit na hlavu... žádní upíři...letos to konečně rozjedeme::)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: njn, jak ji zname tak budou muset byt upiri a nebude kaple...nebo, zeby se stal zazrak?
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Do příštího týdne bude, jen čekám na vyjádření paní kastelánky...čekáme, až nám schválí trasu, koncept je jinak hotový, ale stále ještě ...ehm..nepovolený:(
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    je už prosím nějaký koncept či nástin toho co se bude dít?
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    prosil bych pro klan kodoju rezervovat pokoj číslo 2,diky
    GRINDAINE
    GRINDAINE --- ---
    I já se zúčastním... Ještě zařídím dovču v práci a je to....
    ZURG
    ZURG --- ---
    fajn, mam to zarizeno :) v kolik tak bude planovany najezd vsech na misto?
    ORIONKA
    ORIONKA --- ---
    Se mnou určitě počítej, myslím že bych nic jiného v tom termínu mít neměla. :)
    ZURG
    ZURG --- ---
    nejpozdeji zitra jeste napisu.... ale myslim ze ok, ze se bude nejvic dohravat z patka na sobotu :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    ZURG: Neváhej dlouho:)
    ZURG
    ZURG --- ---
    Ted jsem si uvedomil ze ten vikend bude koncit DI... tyjo dilema :(
    FENIXI
    FENIXI --- ---
    píšu si=)))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Není za co :) A kdy nám začneš postupně podávat infa co a jak? Jsem děsně zvědavá na ty změny :)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Můžu jen říct že na ten termín prozatím nic nemám takže se pokusím učit jak ďábel předtím a potom......
    ZURG
    ZURG --- ---
    počítej se mnou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam