• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    ORIONKA
    ORIONKA --- ---
    Ach jo, to všechno zní úplně úžasně, škoda že v té době pořád ještě budu moc daleko. :/ Ale rozhodně držím palce aby to všechno vyšlo a užili jste si to vy i diváci! Doufám že budou fotky. :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: dohodla bych to teda i s Morgain dohromady. Já muzu v podstate jen v pondeli vecer...nebo pak ve stredu mezi 17-18,30 ale nejlepe nekde v okoli Narodni a Staromaku
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Jen se neboj...copak jsme to někdy udělali vyloženě zívací? Mácha tam bude tak, aby to uspokojilo paní kastelánku..chápeš, že:))


    MERLE: Rozhodně tě tam budu potřebovat, ostatně budu potřebovat všechny...vás všechny..a moc ráda vás uvidím:)Každému najdeme takové místo, aby se mohl cítít pohodlně a užitečně zároveň:)
    SELLIGAN: MOc ráda:) můžeme se domluvit na příští týden...:)Napiš, kdy asi tak můžeš:)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Jde o to jestli to lidi ocení a pochopí.Lidi se chtěj trochu zasmát a pobavit.Tohle podle mě bude na ty lidi moc nudný.Mácha muže bejt slavnej jak papež ale pokud to pro lidi nebude zaživný tak nás se zívánim opustí.Hlavně malý děti težko pochopí o co tam jde.
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    Nevim jestli jsme to pochopil dobře ale tohle jezeří má bejt o tom že budem hrat nejaký scenky a recitovat basničky?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: udelame tedy nejaky orgossky srazik? At do toho muzem kecat driv nez na miste? :)
    IRWIN
    IRWIN --- ---
    Myslím si, že bych si mohl udělat trochu času ve svém naprosto přervaném harmonogramu :-)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Pokud bude potřeba s něčím pomoct, mám volna dost a dost, a ráda přidám ruku k dílu. A jestli všechno vyjde tak, jak má, tak zas po dlouhé době velmi ráda přijedu :)
    MERLE
    MERLE --- ---
    zuzka: naložíme tě do lihu a budeš aetherická dost a dost :)

    raila: předpokládám, že bych též přijel, ale nějak nevim co tam budu dělat (téma mi moc nevyhovuje). ale předpokládám že i roznašeč svařáku se ti bude hodit.
    MORGANA_ANAZUZ
    MORGANA_ANAZUZ --- ---
    Taky ráda přijedu. Spíš bych se viděla v tom divadle, nebo předčítání taky zvládnu. Ale asi ne víla, na to jsem příliš málo éterická :)
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Mutant Frollo jr. se hlásí a nabízí své skromné síly ku pomoci.
    RAILA
    RAILA --- ---
    MERLE: V tomhle se neboj...nebude to stylem bez přestávky do umření:) baletka Kamča bude mít přesně dané časové rozmezí vystupování..stejně jako číst nebude jediná osoba...budou se hrát i scénky divadelní a ty také nebudou dlouhé a budou se střídat:)jde o to, abychom to připravili tak, aby to bavilo jak diváky, tak účinkující:) Ted už se můžu začít objevovat v praze, takže bych klidně navrhla sraz a sepsat to a prodiskutovat:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Vzhledem k tomu jak se mi chýlí škola se bohužel k organizaci nepřidám (ale příští rok bych určitě chtlěla :)). Ale na jezeří ráda přijedu :)
    MERLE
    MERLE --- ---
    iv: souhlas
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MERLE: jj, scénky to chce, ale nic co by mělo nejaky sileny zamer, nebo neco co by sledovalo narocnou dejovou linii
    MERLE
    MERLE --- ---
    raila: vidím jeden hlavní problém - když lidi budou moci posedět, nebudou existovat žádné pauzy - což mi přijde zatraceně drsný - u takovýho baletění na špičkách dokonce šílený
    a nejen to - když máš scénku, je jasnej začátek a konec - tzn. máš nějakej rámec pro to co děláš - ale jen tak bezcílně pózovat nebo dokola opakovat pár pohybů, to je taky o zblbnutí (nemluvě o hlasu někoho, kdo by měl předčítat).
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    RAILA: 15.5 je jediny volny vikend v kvetnu co jeste mam :) No parada!!!
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    SELLIGAN: 15.5. pokud se nepletu, Raila to už psala....
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MORGAIN: jj, ja nedavno videla film a slintala nad kostymama tak jsem si vzpomnela :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    RAILA: Mě by se motiv snu noci svatojánské taky líbil.... navíc tou dobou už možná budu mít komorná larp Sen noci svatojánské.... :-)

    Ale jinak ono Máj se taky dá zahrnout do koncepce....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam