• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Kristynka i Johanka meli udelane kostymy...skoda, ale kdyztak v tom budou behat kluci, je mi to jedno :)

    je dost deti na Jezeri, ktere prijedou hrat?

    my prijedem vsichni i navzdory novym a spatnym okolnostem, ktere vznikly u nas...
    pokud nebude predstaveni moc casto, muzu behat mezitim jako skritek
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Vida, tenhle aspekt jsme v našem pičování před akcí (nová móda) úplně opomněli.
    Tak asi nebude třeba vymýšlet nové věci pro plonkové lidi, jen jimi nahradíme odpadlíky...
    RAILA
    RAILA --- ---
    A už je to tady:) úmrtnost necelý týden před akcí:) nu což, s tím se nedá nic dělat:)
    Takže jsme mínus dva skřítci(deex a sender), nebude pípa a nemáme Kristýnku a Johanka je asi mimo...
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    GREATDRAKE: :) tak já se hlásím
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Taky bych brala odvoz autem v pátek z Prahy. Deex nejede a Sunder s Renn také ne a já asi povezu nějaké věci na Sen noci svatojánské a nevím, jak to jinak dovézt.
    LALALEE
    LALALEE --- ---
    Tak poslední novinky: Dostala sem sádrovou dlahu na pravou ruku, co by v praxi nebylo až tak hrozně zlý, jako fakt, že prostě nemám finance na to vyrazit na výlet na Jezeří. Je mi to líto, ale budu to muset odpískat...
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    FRAEL: Muže? Ten bohužel nemůže;)
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    RHIAN: posli muze :)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    FRAEL: Skoro bych pro Tebe i přijela, když tak pěkně prosíš.. :o)))))))
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    RAILA: To není pravda, já jen tvrdím, že to nejsou jinak pojmenované "jemné párky", jak mi tvrdí Matýsek a jiní patrioti, ale symfonie pachuti v každém soustu :)

    JINAK KDO JEDETE AUTEM Z PRAHY V NĚJAKÝ ROZUMNÝ ČAS ZA ROZUMNOU CENU? JSEM MOC MILÝ SPOLEČNÍK V AUTĚ ;)
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Jak může někdo nevěřit na polopárky?! Taková nehoráznost :o)))))) A taky prý ještě Pražáci a další jiní cizí -áci neuznávají přivlastňovací koncovku -ovo, jako že např. tohle je tátovo nebo bráchovo svetr :o)) Tak to asi bude Fraelovo smůla :o)))))
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: To je záludná mostecká otázka:) Ale já budu muset tvrdit, že párky, protože Frael na polopárky nevěří a tak by chudák neměl co jíst;))takže se budete muset nechat překvapit:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Polopárky nebo párky? :))
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Guláš nemá kdo uvařit v takovém množství, ale letos budou párky, horké, s hořticí a chlebem. Možná to není nic extra, ale snažím se.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    LOGREGAR: supeeer

    RAILA: plati jeste porad, ze tento rok bude gulas?
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    SELLIGAN: nooo,deskovky zrovna nebyly v planu.Ale možná by to šlo.
    RAILA
    RAILA --- ---
    MORGAIN: bereme je vsema deseti. myslim, ze se mi v hlave rodi plan misto autorskoho cteni. a tam by se jiste oba uplatnili.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ELVOTHIEN: Počítá se s tím, že by se hrálo po skončení programu na zámku a nějakém tom čase na občerstvení, abyste mi u tohonepadali hlady. Především je to betatest, takže od všech, co budou hrát, budu potřebovat poměrně rozsáhlou zpětnou vazbu, abych věděla, zda je třeba na larpu ještě něco měnit čo dodělávat.



    SELLIGAN: To jsem předpokládala, že budeme :-)


    SELLIGAN: Určo vezmi cokoliv takového, já taky vezmu a případně budeme dolaďovat na místě... :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MORGAIN: jeeej a kdyz uz tam budem mit ty nase krasne kostymy, muzem hrat v nich :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam