• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    ZURG
    ZURG --- ---
    Kdo všechno plánuje jet v pátek normálně busem? Že bychom mohli jet nějak pohromadě :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    RAILA: Do zítra do večera, at mám šanci se zabalit na JIndřišské, páč na Jezeří vyrážím ze Souše:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    RAILA: Když tak napiš, co vám chybí za doplňky, dokud mám čas to shánět:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Tak přátelé:)
    Už se to blíží.
    Jen připomínám. Pánové-černé kalhoty a neutrální boty.
    Dámy-žádné tenisky..opět neutrální balerínky nebo černé botky...kupu gumiček a sponek a zcela povinně budete mít každá SVOU vlastní tužku na oči a řasenku. Nestojí to moc...stačí tomu věnovat chvilku, čas máte:)
    Ostatní zařídím.
    Nezapomeňte teplé oblečení, spacáky a žrádýlko, nějaké to dobré vínko se neztratí(to prosím neplatí pro mladší osmnácti, jasné;;;)))mrk, mrk:))
    Úmrtnost vyřešíme na místě:)
    Saku a Kája nám zachrání program po ztrátě autorského čtení, navíc se k nám přidá Tomáš Buřt, takže nebude problém zajistit org systém průvodců a hlídačů v zámku.
    Kdyby cokoli, dejte mi vědět:)
    Mihaii:))?Jak by ses cítil jako Konferenciér a komentátor?
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Když se Madla stihne do čtyř dostat do Mostu, mám ještě jedno místo v autě. Z mostu ovšem..odjíždíme ve čtyři.Když přijede dřív, tím líp:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Jak? vždyt už jsi mi to psal. Jediné, co potřebuješ je kazeťák...Muziku máš? Kostým spíchnete:)skřeťáci to řeší:)))
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    pro ogry:skuhen a já jsem furt jaksi nedostali žádné instrukce co mame nebo nemáme dělat
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SELLIGAN:
    GREATDRAKE: tak jsem si všimla, že je to space shuttle, coz bude asi fakt male :) Jeden ridi, druhy kouka na obrazovku, co kdyby narazili na meteorit a treti opakuje to co rika pocitac :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SELLIGAN: Psal jsem, že mám místo pro 2 lidi s bagáží či tři bez bagáže. Morgain psala, že má hodně věcí, proto to nepovažuji za pravděpodobné.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GREATDRAKE: jen 3 lidi v aute? a nevejde se vam tam jeste Madla? potrebovala bych ji nekam jeste upichnout, nase auto je narvane az po strop...
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    MORGAIN: Ok, tím jsme tedy s Fraelem asi obsazeni. Já též dříve nevyrazím
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GREATDRAKE: Měla bych tedy zájem o cetu autem ideálně až kolem 17:00 z Prahy. Dřív je pro mě nereálné, jsem v práci.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Kristynka i Johanka meli udelane kostymy...skoda, ale kdyztak v tom budou behat kluci, je mi to jedno :)

    je dost deti na Jezeri, ktere prijedou hrat?

    my prijedem vsichni i navzdory novym a spatnym okolnostem, ktere vznikly u nas...
    pokud nebude predstaveni moc casto, muzu behat mezitim jako skritek
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Vida, tenhle aspekt jsme v našem pičování před akcí (nová móda) úplně opomněli.
    Tak asi nebude třeba vymýšlet nové věci pro plonkové lidi, jen jimi nahradíme odpadlíky...
    RAILA
    RAILA --- ---
    A už je to tady:) úmrtnost necelý týden před akcí:) nu což, s tím se nedá nic dělat:)
    Takže jsme mínus dva skřítci(deex a sender), nebude pípa a nemáme Kristýnku a Johanka je asi mimo...
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    GREATDRAKE: :) tak já se hlásím
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Taky bych brala odvoz autem v pátek z Prahy. Deex nejede a Sunder s Renn také ne a já asi povezu nějaké věci na Sen noci svatojánské a nevím, jak to jinak dovézt.
    LALALEE
    LALALEE --- ---
    Tak poslední novinky: Dostala sem sádrovou dlahu na pravou ruku, co by v praxi nebylo až tak hrozně zlý, jako fakt, že prostě nemám finance na to vyrazit na výlet na Jezeří. Je mi to líto, ale budu to muset odpískat...
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    FRAEL: Muže? Ten bohužel nemůže;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam