• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    MERLE
    MERLE --- ---
    musim rict, ze na zacatku jsem byl rozhodnutej nejet, ale hlavne kvuli mihajovi s jeho konstruktivni snahou jsem zmenil nazor.

    videl bych se asi zase na pruvodce, ale na prince nebo elfa nemam telo, na ducha bude vsude moc svetla (mel jsem v planu svitici gel na oblicej) a tak zkusim rychle vymyslet nejakou svoloc se slusnym kostymem
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Raili, a kam pridly cacory z Shuniikova LoneWolfoveho prizraku? Mela jsem pocit,ze nekde na Jezeri byly, protoze prizraky by mely mit rukavy. Jibak flex tex by mohl mit levny matros,ale to je mimo me operacni pole,to musi nekdo prazsky.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    no ale takove ty drakulovske a jine livreje, ty fakt budem potrebovat! To ja neusiju

    RAILA: na takovy plast je potreba 3 m latky, pocitej s tim
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Jojo, princ je super nápad..ted nevím, jestli Mihaie nebo Barunky:))) ne, že by se mi ti dva pletli, ale bylo to včera dlouhý a podnětný večer.

    Kostýmy na jezeří jsou...jak to říct....od koček posraný ekl...možná by se tam na věšáku ještě něco našlo...ale moc bych na to nespoléhala...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    princ od Popelky hledajici nevestu je super napad - uz vidim jak Sesty beha se strevickem mezi navstevniky a odvadi si nejakou slecnu

    RAILA: krasne princeznocvske saty nejsou uplne v me skrini beznou veci, ale kombinovat se da a navic spichnout se taky neco da

    takze princezny a jine krasavice, hlaste se mi do posty, neco vymyslime

    skritky jsem hodne rozdala,neco ma Kathy,mam jednu vodni vilu (kostym pro Kamcu)
    ale muzem zas treba udelat sici workshop a neco udelat (tehdy si u me kostymy sila Hanka a Rael)

    co vsechno je z kostymu co jsou na Jezeri jeste pouzitelne?
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: To víš, nudíme se:)

    Hele, napadlo mě...budeme potřebovat pláště na Prstenové příznaky? Kolik by stálo ušitý celo pláště předek zadek kápě?:) materiál určitě něco lehkého aby to hezky vlálo:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    stejne je to husty jak tu clovek dva dny neni :) 50 prispevku
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: Tak super:)
    Marušku úplně klidně dělat můžeš:) To není problém.)
    Máš prosím tě ještě nějaké vílí šaty?
    Určitě pro Borůvku...já budu teprve zjišťovat, jestli se stihnu ušít sama, nebo budu škemrat u tebe.)

    Obecně sbíráme krásné princeznovské šaty.)))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    no dobře, nebudu náročná...chci prostě nějakou princeznu nebo neco :)
    Jo a můžu zapůjčit mraky kostýmů (taky ušít nebo poradit se šitím a děláním efektních kostýmů z ničeho) a taky mam paradni paruku pro Rusalku
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    já chci být Maruška!!! :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Chybí nám průvodci...není to job pro každého...kdyžtak házejte návrhy...ještě jeden pár budeme potřebovat...
    RAILA
    RAILA --- ---
    ELVOTHIEN: Rozvrstvení necháme klasicky...na středním nádvoří stánky a občerstvení a muzika(ted nám vypadla kapela, řešíme jiné alternativy, páč hudba být musí-pouštění soundtracků a pohádkových písniček je poslední možnost).
    Na východním budou SW.
    Na Zahradě Improcirkus a Eflové a spol.
    Impro budou zjevně cestovní, ale ještě nemají program.
    V zámku pohádky a prohlídková trasa..opět styl šup tam šup ven, abych nebyly štrůdly lidí.

    Barunko, byla bys opět ochotná uvařit guláš pro vegetariány?:)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Termín je pro mě OK. Mám zájem být průvodce, stylizaci promyslím... (mám vizi základyu kostýmu, jen si teď nevybavuju adekvátní postavu).
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    ELVOTHIEN: Jop. Do zámku (interiéru) nás nepustí, tak to sjedeme na zahradě nebo v nějaké jiné společné prostoře (kňavírna atp.).
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    MIHAI: Co znamená mimo zámek? Mimo interiéry, chápu to dobře?
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    RAILA: Děláš si ze mě prdel, nebo co?!? Když jsi u nás dneska byla na návštěvě a asi dvouhodinové velmi konstruktivní seanci o Jezeří, říkala jsi, že mou konstruktivní kritiku bereš. Pěkně teď obracíš. Jak tě mám chápat?
    Navíc celou záležitost posouváš do osobní roviny, což je jedině destruktivní.

    Abych jenom nezahlcoval fórum dalšíma kecama na jedno brdo (holt hrách na stěnu se dá házet věčně a stěna zůstane nedotčena), pokusím se sumarizovat závěr z dnešního večera sám:

    1) SW a další případní jedinci v honosných kostýmech budou mít své stabilní místo na zahradě a figurují pouze jako mediální lákadlo (možná díky nim přijede televize) a jako kulisa pro návštěvníky - společné fotky a tak. Do konceptu Filmové Jezeří zapadají trošku kostrbatě, ale zapadají a rozhodně nevadí celé myšlence akce.

    2) Hlavním bodem Jezeří jsou opět a stále prohlídky. Tentokrát v duchu slavných pohádek. Základní nástřel o kterém jde v jisté míře konstruktivně diskutovat visí tady na nástěnce.
    Pojďme upírat své snažení tímto směrem.

    3) Je důležité vědět dlouho dopředu kdo se hodlá zúčastnit, jestli souhlasí s určenou rolí a co by si jak představoval. Hned jak to Raila (snad brzo) vypracuje, dostane každá skupinka scénář. Z důvodu provázanosti scének a pro průvodce (narážky) bude vyžadována znalost tohoto scénáře - v pátek večer bude generálka - sice mimo zámek, ale aspoň naživo) a do ostré akce bude ještě možnost něco dopilovat.Neexistuje aby někdo přijel nepřipravený.


    Jen tak pod čáru: dřív jezdila na Jezeří jedna parta a ta trávila večery společným programem/pokecem/kytarou a tak. Dneska je tu víc skupinek které se drží od sebe a holt chlast je to jediné co prolamuje tyto bariéry. Jenom je potřeba to nepřehánět a být schopni podat následující den maximální výkon.
    Profesionálové nejsme, ale to nám nebrání mít profesionální přístup...
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Pána prstenů zkusím nějak zařídit já ;) Do týdne se uvidí :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    ELVOTHIEN: Nezapomeň, že do týdne může být spoustu věcí jinak..odpadne pár lidí a hnedle stojíš u křesla a tváříš se pět hodin důstojně..
    RAILA
    RAILA --- ---
    ELVOTHIEN: Zatím takhle...není to definitivní, ale potřebuju do průvodců komunikativní typy zvyklé na impro, přesto, že texty dostanete. Pro efly zatím v zámku scénkově využití nemám. zatím...
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    ELVOTHIEN: Taky to nejspíš schytám jako průvodce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam