• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    RAILA
    RAILA --- ---
    ELVOTHIEN: Zatím takhle...není to definitivní, ale potřebuju do průvodců komunikativní typy zvyklé na impro, přesto, že texty dostanete. Pro efly zatím v zámku scénkově využití nemám. zatím...
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    ELVOTHIEN: Taky to nejspíš schytám jako průvodce :)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Rael klidně může... Otázka je... Fakt mezi průvodce, ne někam stacionárně?
    RAILA
    RAILA --- ---
    UPOZNĚNÍ! SW JSOU HLAVNĚ LÁKADLO PRO MÉDIA. POTŘEBUJEME A VYUŽIJEME JEJICH POTENCIÁL V NÁŠ TEDY ZÁMECKÝ PROSPĚCH. A BUDE TO SUPER.

    POTŘEBUJEME VELMI KVALITNĚ VYPADAJÍCÍ ELFY. CHYBÍ NÁM PÁNPRSTENOVSKÁ LINIE NA ZAHRADU. ALE JEN S DOBRÝMI KOSTÝMY A ASPOŇ TROCHU ROZUMNĚ PRO KOMUNIKACI S NÁVŠTĚVNÍKEM. CO DOKÁŽEME POKRÝT SAMI? Z ŘEČICE VÍM, ŽE TO VYPADALO LUXUSNĚ. ZVLÁDNEME TO SAMI?
    RAEL? MOHLA BYS DĚLAT ELFÍ KRÁLOVNU?
    RAILA
    RAILA --- ---
    JEZEŘÍ JE MÍSTO POTKÁVÁNÍ A SETKÁVÁNÍ. TI, CO POMÁHAJÍ A ÚČINKUJÍ, MÁJÍ TU VÝSADU NA ZÁMKU PROŽITÝCH VEČERŮ. ALE S TÍM BEROU NA VĚDOMÍ TEN ZÁVAZEK, ŽE JEJICH VEČERNÍ ZÁBAVA JE VYKOUPENA KVALITNÍM A ZODPOVĚDNÝM VÝKONEM V DEN AKCE PŘED NÁVŠTĚVNÍKY.
    NEPOTŘEBUJI PROFESIONÁLNÍ VÝKONY. CHCI POUZE ZODPOVĚDNÝ, TEDY PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP K VĚCI. NADŠENÍ JE POTŘEBNÉ, SNAHA NUTNÁ. PRO MĚ JE NA PRVNÍM MÍSTĚ ZÁMEK. PRO NĚJ SE SNAŽÍM, ABY TO BYLA DOBRÁ AKCE. A TAK I BUDU JEDNAT.
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Dobrá děkuju :) Věřím že se Pája osvědčí, pokud bude problém s bydlením říkala že by mohla jet autem a večer odjet (ikdyž já bych ji tam chtěla i na večer) takže uvidíme.. Jinak když budu tak drzá, šlo by nás šoupnout někam i s Raelkou (prý by mi možná půjčila Arweniny šaty)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Vem páju,už s ní počítám...do noci vám hodím sem základní koncept:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    ELVOTHIEN: DDDDDDDDDDDDDD)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    jaj! týden tady člověk neni a co všechno se za tu dobu stihne probrat!
    každopádně se mnou počítejte (jenom jsem takový to dřevo bez nápadů, kostýmů a podobně) :)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---



    Pojďme nejdřív řešit, jak to bude vypadat, a pak teprve, jak je to v prdeli, když to nebude dle našich představ!!!!
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Co takhle - než to všichni pošleme definitivně do háje - počkat, až Raila hodí přesný plán toho, co kde a kdy, a pak můžeme háze flintu do žita, skládat hlavu do dlaní, nebo být příjemně překvapeni?
    Upřímně taky nejsem třikrát happy z toho, že přijede 501st, vedle které si všichni můžeme tak akorát připadat, jak teplákáři, ale jestli to přitáhne lidi, pak je to nutné - třebas i zlo.
    Taky jsem se ozvala, taky nejsem nadšená, ale...
    Buď se jede na Jezeří z nějakého důvodu, a těšíme se tam, nebo budeme všichni předem nadávat, jak to bude pitomý, a pojedeme s mizernou náladou (jooo, taky to dělávám). A nebo rovnou říct? "Nejedu, nelíbí se mi to."

    Každoročně, fakt každoročně se děje tenhleten problém, a každoročně se tu svorně nadává, jak to jde do kelu. A pak stejně všichni přijdeme. Tak co letos zkusit nenadávat, ale naladit se pozitivně a zkusit vymyslet, jak to i přes všechno, co se nám nelíbí, udělat super a skvělý?
    A ozvat se, až bude rozpis.

    Tak jsme holt ti amatéři v doma spíchnutých kostýmech, co nám to ubere na nadšení a radosti z toho, co děláme?

    No tak, lidi... bude sluníčko, krásně, a bude švanda :) Nekažme si to předem, já budu první, která se bude snažit být pozitivní.


    Join me... and get a free cookie! Slibuju!!!
    RAILA
    RAILA --- ---
    Ivette:) Ty budeš nebo ne?:)))
    FRAEL
    FRAEL --- ---
    Jinak já nemůžu, mám TSP a ke všemu svaťák
    RAILA
    RAILA --- ---
    SHAIKA: účinkující se musí objevit v sobotu do deseti:)))Pokud byste to nestihli, tak od jedenácti je akci a moc rádi vás tam uvidíme jako návštěvníky:)
    SHAIKA
    SHAIKA --- ---
    Mám takovou otázku - 6. se mi v Praze vdává kamarádka, tedy bych v pátek dorazit nemohla, ale pokud by má přítomnost byla vítaná, byla bych ochotná dorazit i v sobotu ráno. Pokud by to ovšem časově šlo. :-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: A umí něco? A může si sehnat kostým?:)Ráda bych tam měla kombinaci přátel, kteří zároveň dokáží bavit návštěvníky:) A taky je musím být schopná ubytovat...
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Jani, pokud by to bylo možné, ráda by jela ještě moje spolužačka Pája :)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Na nástěnce jsou zatím potvrzení lidé...vymýšlejte role, at to můžeme doplňovat a měnit podle potřeb....
    Zurgu...ozvi se přátelům z Tolkien conu....chci ty, kteří umění hrát a mají krásné kostýmy...ti ostatní nám můžou dělat diváky v kostýmech:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    RHIAN: Eivčka...jasně...já furt vidím jenom ty její velký oči:)))Tak hlavně, že ty víš, koho myslím:)))
    Pyšná princezna by se taky hodila:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    ELVOTHIEN: Vynasnažím se to vymyslet a sepsat co nejrychleji...klidně mi navrhujte, co se vám prohoní hlavou a co si myslíte, že si dovedete pořídit, půjčit či ušít..podle toho vymyslíme pohádky:)Ale chce to opravdu rychle...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam