• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    MERLE
    MERLE --- ---
    hlavně by bylo dobré se tentokrát zaměřit na líčení - něco jako se dělá na zombiewalk - pak už podle mě bude stačit dělat běžný věci, tak trochu mimózně, a bude to strašidelný samo o sobě.

    jinak se mi líbí kájovy mrtvé pohádkové postavičky s krátkou scénkou - třeba "krvavá" karkulka se hádá s utopenou zlatovláskou, která měla ošklivější smrt :)

    jinak pořád za nejpříhodnější považuju ten mrtvej cirkus - principál, akrobatka, klaun a krotitel vykuchaných plyšáků :)
    BORUVKA03
    BORUVKA03 --- ---
    RAILA: co mrtví klauni? ti jsou vždycky fajn
    nebo kostlivce ve skříni (na poslednim strašení přece byla skříň, a kdyby z ní vždycky vypadla mrtvola...)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KADOUS:
    SELLIGAN: Opět upozorňuji, že to musí být rychlé....strašení není zahájení, nesmí se to nikde zaseknout dýl jak na dvě tři minuty....budou návaly. VYřádit se můžeme, ale holt máme tohle omezení. Jinak ano...hlavně to musí být symbolické, rychlé a musí to být jasné hned, aby z toho divák něco měl.
    Pokud dáte dohromady pár takových postav, nebude to rpoblém, ale vždycky si při stavbě scénky řekněte, co z toho bude mít divák.
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    SELLIGAN: A kdyby nějaká taková pěkná panenka stála někde v koutě... "Vezmi si mě mládenče za ženu (a lezoucích žeber si nevšímej...) "
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KADOUS: jooo ja chci zase divadlooo na Jezeří!!! hlásím se na cokoliv!

    ELVOTHIEN: jj, mrtvá nevěsta je nutnost shlédnout před Jezeřím
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    KADOUS: Evokuje mi to Mrtvou nevěstu a ten kostlivý kabaret :)

    Tim Burton's Corpse Bride: Die Die, we all pass away (Remains Of The Day) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=RCQxl4Ae84w
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Tak mě napadlo, že bych s někym třeba nacvičil nějakou scénu z nějaký hodně známý a třeba veselý hry a pak to hrál v podání Shnilého divadla. Princ nese Popelce nohu, nemrtvý Romeo se vyznává tlející Julii, něco makabrózně dekadentního. Šlo by?
    RAILA
    RAILA --- ---
    TAkže přátelé!
    Měsíc a odpočet:)
    Téma tedy pro tento rok je KARNEVAL MRTVÝCH.
    Už máme Krysaře mrtvých (Koli, Hanka, Barča, SEb).
    Potřebujeme Ještě upíří salonek s nápadem.
    Impro má téma Silent Hill.
    Potřebujeme další nápady.
    Jede i Kamča a anička, takž si vezmeme taneční Dia de Los Muertos, tančící smrti.
    Co dál?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KADOUS: jenom deset? :)))
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    RAILA: Mam deset alb, ale určitě by se dalo sehnat víc.
    RAILA
    RAILA --- ---
    KADOUS: Parádní:) Takové muziky bychom potřebovali o moc víc:
    )
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Možná tematicky jako podkres: http://www.youtube.com/watch?v=SP7EVNNc07w
    RAILA
    RAILA --- ---
    MERLE: Počítám s tím..začínám si psát nápady a budu to sem postupně házet:))
    MERLE
    MERLE --- ---
    RAILA: já samozřejmě zase počítám s průvodcováním. moje postava asi zase bude improvizovaná, stejně sem nikdy nepoužil nic, co sem si vymyslel předem.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    hlasim, ze mam doma hromady bilych a sedych latek a upletu (celkem asi 10m) co by sly na cokoliv pouzit a za drobny baksis jsem schopna udelat vam hromadky at si z toho vyrobite co chcete
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RAILA: Joker ještě dobrý, ale ta Harley Quinn vypadá zle a nebezpečně...
    RAILA
    RAILA --- ---
    MORGAIN: Ano má, no co naděláme:) Snad nepojedou všichni do Brna:)))

    ZURG: NO jestli tam necháme běhat tohle, tak i strašidla budou muset chodit po dvou a stejně budou posraný strachy:)
    ZURG
    ZURG --- ---
    Tak alespoň malou inspiraci.... (díky MAOREN)


    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    ZURG: To jsou podzimní prázdniny? YESSSSSSSSSSSSSS! Alespoň něco! To budu stoprocentně!
    ZURG
    ZURG --- ---
    RAILA: fuuu , to jsou podzimní prázdniny = jsem opět pryč :( ach jo já se na to strašení snad nedostanu :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam