• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    MIHAI: Jak nic?! Něco si teda vezmeš, to Ti říkám! A místo strašení to nebude, o strašení padla zmínka už níž, bude na konci října ;)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Jo do toho září bych taky šla :))
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Díky všem za skvělé Jezeří! Ještě nacvičit večerní kňavení a máme tu akci jako ze starých časů :)
    To září... nebude to místo strašení, že ne? Stejně, pokud nebude moc zima, vezmu si prostěradlo a nebo nic a budu pokládat návštěvníkům závažné filosofické otázka :D
    CHARLOTKA
    CHARLOTKA --- ---
    V září se mnou počítej! Tohle bylo taky perfektní a jsem hrozně zvědavá na fotky :)!
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    ELVOTHIEN: Záleží na tom správném hereckém obsazení, že? ;))
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    RHIAN: Správný Achilles má velmi poetické třebas pozadí...

    BTW: FOTKY?
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    Teda nevím, jestli zrovna Achilles má co dočinění s poezií, literaturou či divadlem :))) Navrhuju spíš Aristotela a Sokrata a Homéra a.. a...
    RAILA
    RAILA --- ---
    KECÁM...s nekterými z vás se uvidíme daleko dřív:)
    V ZÁŘÍ se koná speciálně laděný prohlídkový okruh, který se zaměřuje na poznání antické kultury...tedy poezie, literatury a divadle....takže přátelé..opraště tuniky, vytáhněte ze skříní Achillea..bude legrace..zájemci se hlaste již nyní:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    DÍKY DÍKY MOC:)))VŠEM, KDO PIRÁTILI I VŠEM, KDO SE NA NÁS PŘIŠLI PODÍVAT:)
    BYLI JSTE VŠICHNI SVĚLÍ...A PRO TY, KDO SI TO LETOS UŽILI...TOHLE BYLA NĚŽNÁ BETAVERZE..PŘÍŠTÍ ROK ZASE BALETKY NEBUDOU..ZA TO PIRÁTI UČITĚ..PROTOŽE VŠECHNO JE LEPŠÍ S PIRÁTY...

    Pirates vs. Ninjas - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Sfs2FRgp-ow


    DÍKY MOC A TĚŠÍM SE S VÁMI NA STRAŠENÍ 27.-28.10.12
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    Johohoooo :) Taky jsem si to letos moc užila (Kapitáne, neser!!) Díky všem :)
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    Letos se mi to líbilo snad úplně nejvíc...seru na baletění a zůstanu bukanýrkou...to je ten pravej život, jooooo!
    PIPIK_THE_PIP
    PIPIK_THE_PIP --- ---
    Vypravuje se mikrobus směr Týn-Praha-Most-Jezeří. Co vím tak máme ještě volná dvě místa, můžeme někoho v praze nabrat. Průjezd prahou něco okolo 6-7 hodiny.
    Hlaste se na tel. 603253827
    RAILA
    RAILA --- ---
    KAKANA: Všechno ber:) já taky beru a budou z vás pirátky par excelance:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    KAKANA: vezmi co máš :) Nějak to zkompletujeme :)
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    Johohooo, hlavně rum a mám si něco shánět na kostým? Ještě by to šlo, třeba mám eště z Točníku ty pruhovaný kalhoty, johohooo!
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    MARK_SAN: Já se přidám :-) Není nad to, cestovat v dobré společnosti!
    MARK_SAN
    MARK_SAN --- ---
    Operační tým já, Filip a "kdovíkdoseknámještěpřidá" odjíždí zítra v 15:15 z Dejvický autobusem směr Litvínov a pak směr Černice.
    ( Mezera mezi přestupy 50 minut)

    Kdo se přidá, ten se přidá.
    MALAKK
    MALAKK --- ---
    Ahoj. Právě jsem zjistila, že se něco koná. Já si chci taky zahrát na pirátku! :-)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    SELLIGAN: Nevadí, Jana psala že nějakou něcojakošavli má :) Letos to časově nějak nevyšlo no.. Já jsem hlavně myslela že to je až později
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    PIPIK_THE_PIP: kup si plysovyho papouska a pripevni na rameno :)
    KADOUS: komponenty dodám
    KATHY_: skoda, ze se to Jezeri resi tak pozde...savli mame, ale pujcili sme ji ted nedavno nekomu

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam