• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Tak změna. Vyplešatět bude muset někdo jiný anžto mi dnes psali z nový práce, že v pondělí nastupuju a mam mít potvrzení od doktora a platnou občanku. Jellikož momentálně nemam ani jedno, místo na sever poputuji na jih do místa trvalého bydliště zařizovat výše zmíněné a mnohé další.
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    DORIAN: Working on it.
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    KADOUS: Určitě. A taky by jsi měl být plešatý :)
    KADOUS
    KADOUS --- ---
    Bych se rád pomalu zeptal, co bych měl jakožto César dělat a zda jest nutno, abych se kvůli tomu oholil.
    RAILA
    RAILA --- ---
    MIHAI: Tak jest:)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    RAILA: Poloprůvodce ve smyslu Anežky - jo, to bych asi měl dát :)

    Styčný důstojník - pro mě za mě... předpokládám, že jde jen o "úspěšný průběh akce na místě" a vše ostatní (ubytování, zázemí, zásoby, scénky a scénáře, lidi, kostýmy a tak podobně) bude dopředu zařízeno tebou a že se ke mě dostanou včas (do středy) informace o tom co a jak je v plánu.
    RAILA
    RAILA --- ---
    O autech nevím, více jak polovina lidí je ze severu, tak se asi, Pražáčci, zkuste doptat, aby vás vzali třeba z mostu:)

    Je objednaná gulášová polévka:)S rohlíky:)

    mám tunu látek..doporučuji znovu projít stříčka googla, at tušíte, jak to na sebe navíjet, spánáků je opět mraky:)
    NEWBIE: super:)

    MORGAINE: děkuji moc:)šperky se budou hodit:)
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    Takže, omylem jsem to asi vymázla: beru jedny sandále velikosti 37 a půl navíc, a hromadu šperků.
    A taky hledám odvoz, smutně koukám prstíčkem hrabu.
    NEWBIE
    NEWBIE --- ---
    Šedesát gramů světle šedé bodypaint barvy, disk ze zásob FTVS UK, světle šedé spodky a spousta dek a čaje do mezičasu a z Ondry bude http://upload.wikimedia.org/...edia/commons/thumb/5/5f/Greek_statue_discus_thrower_2_century_aC.jpg/250px-Greek_statue_discus_thrower_2_century_aC.jpg
    Bez pohybu, bez reakce, stoická póza, k atmosféře by se hodilo nějaké povídání o antickém umění, nejen sochařství, pokud už tohle téma nebude vybráno jinde.

    Jak s dopravou? Objednáme si vlastní autobus, nebo dorazíme jednotlivě? V případě, že někdo pojedete v pátek z Prahy, měli byste dvě místa v autě?
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Netřeba, papu zařídím:)
    KAKANA: Tak jako jestli sladíš fotbalový dres a antickou tógu, tak jsi borka a klidně:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Tak mám teda něco kupovat krom toho vína?
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    RAILA: jako fotbalový? :D
    LUOHRAM
    LUOHRAM --- ---
    Tak teď už to vím jistě. Nepojedu, protože práce. :-(
    Užijte si a pořádně zapařte, ať vás slyším až do Prahy. :-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    KAKANA: Taplý hadry pod kostým..dresy a tak..
    KAKANA
    KAKANA --- ---
    Bude se hrát jen v sobotu, ju?! Co mám sehnat šéfe? A co mam dodat, do orgygangu, druhý šéfe :D Těšim se!
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: S plackama taky počítáma, možná vám tam hodím nějaké to maso:)))
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Vínko na orgie vezmu (demižon divocha to jistí), ale prosím tě co jídlo? Krom teda hroznového vína? Já pak můžu v tescu koupit nějaký placky, ale nevím co dál.. možná nějaký oříšky a tak..
    RAILA
    RAILA --- ---
    JO, MIhai:) Alfa a omega:)
    Zhostil by ses prosím roli, řekněme třeba HOméra, Platona nebo Aristotela, že bys to všechno korigoval jako takový průvodce, jako to je v Anežce?:) Slavná osobnost, co těm věcem dá švih a dobéře se těch důležitých momentů?:)Vzhledem k tomu, že jde jen o část celkové prohlídky, budeš mít tunu času skončit a počkat na další prohlídku:)
    Co ty na to?:)
    A byl bys ochotný se zhostit styčného důstojníka pro tuto akci?
    RAILA
    RAILA --- ---
    Tož přátelé:)Byla jsem na zámku, moc se na vás těší:) Paní kastelánka nám upravila prostor, takže už je jasné, cokdejak:)

    Náš prostor hrací začne na schodech u koně, kde bude Bětka a spol a Spor o Jablko(představení řeckých mýtů, troja a blablalba), na hlavní chodbě se bude ondra socha, ve kulečníkovém sále budou orgie s Césarem a Kathygirlsband:) načeš vše skončí v malém salonku, kde bude Hanka a HOnza a jejich přesah antického dramatu do současnosti:)

    Prohlídky začnou v 10 a poslední(pokud bude) v 17 hodin...ale..půjde se po hodinových intervalech, takže v mezičase máte veget, jen si musíte hlídat, abyste byli tam kde máte včas..očekává se docela velký nával..na tak malou akci tedy..není to průchodák jako strašení...prohlídka bude s místními průvodci, kteří primárně se věnují klasickému výkladu, od schodů to nechávají na vás:)
    S diváky komunikujte dle potřeb jak chcete, tentokrát vyloženě jedeme na systém O poklad Anežky české...cílem je vztáhnout antiku k současnosti a donutit ty lidi zavzpomínat zábavnou formou na učivo střední školy:)
    Oživit mýty, experty co nám dali matiku, fyziku, filozofii a bla tohle všechno..aristoteles, homér, sapho....no a César je přímý pokračovatel...jak řím navazuje na řecko, co dal řím světu:)Krom Gladiátora a tak:)


    A teď prakticky...
    Dejte mi vědět, kolik vás bude už v pátek večer, abych vám zajistila vše potřebné..
    ano, já nebudu na akci osobně přítomna, na zámek odvezu kostýmy a jídlo v pátek ráno a pak mažu zpět do Prahy...

    A teď..vína hroznového bude tuna, něco tekutého jsem taky ochotna přizpět...chcete v sobotu odpo gulášovou polívku?nebo párky?rozhodně se rychle, at to zařídím do pátku...
    Snídaně v sobotu klasická...chleba, rohlíky, šunka, sýr, marmeláda, ovoce..
    Chcete v pátek ohen a buřty?
    Látky na kostýmy kupuju v pátek a tunu špendlíku a stuh..kostýmy se dají spíchnout velmi snadno, najdu nějakého dobrovolníka v mostě a zkusím v neděli nebo v pátek než zmizím zaučit:)je to easy:)

    Pokud ode mě něco konkrétně potřebujete, pište hned, at to pro vás můžu udělat:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    ANTICICKA: :-D Filozofe vymysli scénář :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam