• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    ASM: juu..kde to je??...vypadá to jak teleport z mouchy :D
    ASM
    ASM --- ---
    Ja bych nejradsi u nas neco udelala s timhle kusem betonu na garbage :)
    Prvni co me napadlo bylo tohle :))
    Nic sloziteho za to asi dost do oci bijiciho co :))
    Pripadne mate-li rozumnejsi napad... :)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    Vážení SIUDELAOIPOOIK a DRAGON a ostatní, :) ... dlouho sem tu beyl protže to tu bylo zdechlí a ted sem juknu ono toto...kdyb vám to neva šel bych do toho s Váma dávám k dispozici sebe a svoje skromné vozítko, když se vyndaj zadní sedačky pojme hodně hlíny...rád bych se zaplněním (nejen!!!) skruže pomohl... :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    TSOH: no to je dokonalý!!:)
    připomíná mi to jak sme oblíkaly sochy, když jsme byli se ségrama malý. To aby jim nebyla v zimě zima, (ta která neměla kulicha dostala aspoň šálu nebo palčáky:))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TSOH: pěkný! :) budou muset stačit hůlky :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    DRAGON: máš už pletací jehly ? :)
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    napsal jsem kamarádce ohledně sklepa. Bydlí na Palmovce
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    DRAGON: hohóó!!:)) no to sem zvědavá!:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: malovani skruze je urcite v planu :) uz mam i vymysleno jak :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    no...strašnice)
    TSOH
    TSOH --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: zahrada v jaké části Phy ?
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: noíc = samozřejmě noc
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    TSOH: kdyby bylo zapotřebí, my máme jak sklep tak velikou zahradu, kde by se eventuelně dalo cokoli odložit..
    no a právě s tim natíráním věřejných prostor bez svolení jsem už měla jakési oplejtačky tak se rači ptám:)
    mám za to , že město, jako vlastník skruže (pokud to nevlastní nikdo jinej:) by muselo dát povolení
    anebo: (třeba tohle je přesně čas na noíc, černý oblečení, tajný gesta a hlídání na rozích:))
    TSOH
    TSOH --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: o vejkendu asi pojedu do Kokořínska... po nějakém stromku u cesty se mrknu... jak s hlínou ? ideální by byla možnost nějakého sklepu kde se dá pár pytlů postupně nechat...

    jinak si myslim, že jakoukoliv barvou/malůvkou se nic nezkazí... rozhodně to neni nelegální ne ? spíše je na hraně, že vůbec tu skruž někdo nechá jen tak povalovat na chodníku... :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    TSOH: :) nene...já jezdim každej druhej den okolo, tak na to myslim...dokonce jsem po jedný návštěvě styxu pořídila další fotky...
    taky stojí za prd, ale....
    napadlo mě - (ale nejsem si jistá jak moc dobrej a legální nápad to je) celou tu skruž namalovat, aby nebyla takováhle ucmuchtěná šedá

    no uznejte .kdyby byla nějak vtipně/vkusně baravná...

    zatim je to takovej šedohnědej humus...
    na druhej fotce je vidět, že nějakej zemitej základ už tam je - takže ve finále by tý hlíny nebylo tolik zapotřebí...........
    a otázka co do toho....no mě by asi nejvíc bavil nějakej strom či křovík:) třebas okolo dosázenej nějakejma barevnejma květinkama....
    ale zrovna v tomhle jsem velmi otevřená všem nápadům..nebránim se ničemu:)
    tjadáá*
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TSOH: neutichla, ja se tam zrovna jedu dneska podivat :)
    jen na to zatim neni pocasi, je dost zima. Ale muzem zatim vymyslet, co do toho dame.
    TSOH
    TSOH --- ---
    nějak zde utichla tak skruz na Palmovce...
    SNEKOPES
    SNEKOPES --- ---
    KLUSI0: Reclaim the streets! To je fakt paráda. :o)
    KAREN
    KAREN --- ---
    KLUSI0: a sou nekde fotky toho parku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam