• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    KAREN
    KAREN --- ---
    a mate nakej zaznam finalni kreace?.))
    KAREN
    KAREN --- ---
    - ale tak na zimu se to da zas holt odhrabat no...
    KAREN
    KAREN --- ---
    ISIS: ja sem si rikala./
    ISIS
    ISIS --- ---
    YouTube - Guerrilla gardening - akce Palmovka
    http://www.youtube.com/watch?v=xiVNK_r74aM
    ISIS
    ISIS --- ---
    heh, za chvilku bude video na youtube 8)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    nununu:)
    ISIS
    ISIS --- ---
    aaaaaaa! pry ta skruz slouzi pro tramvajaky ,ze si tam do kbelicku nabiraji pisecek aby jim nepodkluzovalo !! :/ ted budu mit vycitky ze si muzou leda tak blaticko napatlat..... a kvitecky ozdobit )
    TSOH
    TSOH --- ---
    tak dílo na Palmofce dokonáno...
    ----------------------------------------------
    vzhledem k tomu, že nedorazil J. Nedvěd jak původně natěšeně sliboval je na příště domluven tento párek, který nás poctí svou účastí :
    ( dle posledního čísla bulváru spolu žijou ) v českém showbusinessu se pohybují již tak dlouho, že jejich tvorbě skutečně nelze nic vytknout...

    tentokrát se nedá říci, že nevíme co nás bude čekat... jejich duo nám příště po práci předvede toto : http://www.youtube.com/watch?v=URzjWQFvS3I
    ISIS
    ISIS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: tadiiiii :D

    btw. právě jsem si domů donesla žížalku :) .....zatím je velmi nesmělá.. tak když najdu ještě nějakou ,tak z ní můžeme udělat partyzánku :D
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    počásko nám krásně vyšlo:)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TSOH: ja bych to udelala byt tam :D uz jenom pro prdel
    SIUDELAOIPOOIK: no tak to snad kazdopadne :)) jinak jsem nasla takovej novej zapomenutej prostor.... ukazu odpoledne
    TSOH
    TSOH --- ---
    SEPHORA: jasně behali jsme tam s metrem posledně a pocitali objem ... :) a jeste dneska spocteme ty prepravky a pytle... :)
    hlina se stejne slehne takze pokud bude dnes po okraj tak idealni.... ale jak sem psal dle pytlu a prepravek... uvidime...
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    vznikl chaos:)
    a jelikož jsme poměrně neorganizovaná jednotka, navrhuju následovat WILHELMA a vzít co bude po ruce
    SEPHORA: ale s tebou se potkáme a něco nakoupíme, co nedáme do skruže, můžeme použít později, kdykoli jinde:)
    _JITUSHE_: :)) vychováme z něj partyzána, sem pro:)

    kde je teta ISIS btw.?
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    petrklíč je myslim letnička, ta zajde tak či tak.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    WILLHELM: no prave, jsem si rikala.... nevadi ti, ze ti zmrzne? nebo si ho na podzim vemes dom?
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    SEPHORA: kromě petrklíče
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: tak tam můžou být oba...aby jim nebylo smutno...stejnak ten javůrek je hroznej pidižvík...tak může poporůst a zvyknout si na to, že je partyzán a pak ho přesadíme:))...
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    WILLHELM: jsou to vssechno trvalky?
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    prostě něco vemte, já mám tři fuchsie, petrklíč, zahradní sedmikrásky, maličké jírovce a javůrky
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SEPHORA: no tady peky píše něco o jabloních...tak já užtomu nerozumim...: PEKY:

    a ano hornbach...:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam