• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    rozbalit záhlaví
    KAREN
    KAREN --- ---
    ISIS: SEPHORA: ja bych prave dala kytky maximalne dolu, nenechavala bych to obrust nejakejma popinavkama - jen rikam, ze takhle holy mi to pride lepsi nez obrostly jakejmakoli popinavkama ;)
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    SEPHORA: okytit- tesat do libovolnejch materiálů..... :)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    me taky neva ... jen by to chtelo okytit;]
    ISIS
    ISIS --- ---
    KAREN: to přece nevadí že ti nevadí :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    mne se to plechovy docela libi... ehm;) teda je to zanedbany, ale mne ten objekt nejak nevadi...
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    ISIS: musis hodne carovat!! :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    SEPHORA: chci aby to do dvou dnu přerostlo ty sloupky! .)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: no prave, myslim, ze by to v souvislosti s tou plechovou nadherou delalo dojem monumentalniho nahrobku..... milenecke motivy jsou fajn, co proti nim mas?:) uplne vidim, jak se to najednou stane takove mistecko zastaveni se a svaleni se opodal do travy nejakyho parecku, mmmm;)

    ISIS: ta by rychle rostla takova fazole kouzelna.... ovsem musime tam natahnout provazek okolo, aby vedela, kam rust a netahla se po zemi:)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SEPHORA: mm..enom nápad - já mám jedovatej břečťan ráda, spíš s těma mileneckejma motivama mám trošku problém..:))
    ale jasný, rozumim, že něco kvetoucího asi bude působit veselejc a míň jako obrovskej náhrobek:P
    ISIS
    ISIS --- ---
    SEPHORA: kouzelnou!!! :)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: to by mi prislo prave takovy smutny... kdyz si zpet v diskuzi najdes prispevek od pekyho, ma tam takovou krasnou zvonovitou kvetinu, ktera by se mi tam do parku hodila vic, takove vic milenecke :) jedovaty brectan je takovy prislis morbidni.... podle me teda... a nebo tu kouzelnou fazoli:)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SEPHORA: břečťan
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    ISIS: chteli jsme neco popivanyho na ty sloupy a okolo neco na ten vnejsi obvod, ale fantasii se meze nekladou, hrozne se mi ten prostor libi a jeste se to muze zkloubit s peknym piknikem :)))
    ISIS
    ISIS --- ---
    SEPHORA: tyy jo! to je mega 8) ... nevim jak jste to vymysleli kvuli tem kostkam :/ ..muzete to nejak pripomenout?
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    WILLHELM: pekny, ale lidi to poslapou.... to je proste... :( to chce nejak vymyslet nizouckym plutkem, takovy ten jak se dava na zahrady, zelenej plastovej.

    jinak tady posilam ten prostor, jak jsem slibila pekymu a yesheydovi.







    a jeste z noci zahunek :)
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    WILLHELM: Jo souhlasim s fazolkama uprostřed květinových koberců (idea překrásná btw. neumím si teda představit jestli bych dovedla s fazolkama někdy nesouhlasit;)...jen se tam musí vyřešit to, že vinohrady v týhle části jsou nejvíc posraný...hovínka jsou vyloženě na každym kroku (uplně mě překvapuje, že na tvých fotkách jsou ty chodníky, zdá se, takový svěží:)) a ty stromy a vůbec tyhle plácky jsou opravdu pro všechny mísťňáky, co vylezou jen ze psem před barák vyloženou mekkou...a teď jde o to jestli by se díky "nějaký zahrádce" nechali připravit o tyhle snadný venčící prostory...jestli by je plůtek zastavil...bojim se toho, že lidi jsou občas hrozný prasata a to, že je něco krásnýho je vůbec nezajíma a ani v nejmenším nedojímá...ps: muselo by se vyřešit asi poměrně dost hlíny, takle je takový ušlapaný "nevim co", za léta neuvěřitelně nasáklí močí:)) (odpuste mi mou naturalistickou upřímnost...)
    KAREN
    KAREN --- ---
    KAREN: neco jako sedmikrasky nebo takovyty, co vypadaj vzdalene jako malilinkaty slunecnice...
    KAREN
    KAREN --- ---
    // tady kdyztak nejaky info ke stinomilnejm... http://www.garten.cz/a/cz/460-stinomilne-rostliny/
    KAREN
    KAREN --- ---
    WILLHELM: to vypada dobre! kolem toho velkyho stromu bych si predstavovala takovej peknej koberec z nejakejch drobnejch kvitek... nevzpomenu si ted na konkretni nazvy, ale dohledam. a k tem tyckam se daj dat nejaky popinavy - ale chce to zaridit tak, aby neudusily ten stromecek uprostred.
    bude to chtit poradne rozrejt a prokyprit...

    ale chvilku po tom sem si predstavila, jak se tam vesele vencej psi... ale co uz no, jinak to nejde;) a dobry ze pripadny nutny zalivani byste zvladli od vas z cajovny
    [btw. uz to nemaj Kotmelovi? znala sem nektery z nich skrz skautskej oddil, ale o zadnym Vilikovi sem tehdy neslysela;)]
    ISIS
    ISIS --- ---
    WILLHELM: naajs! myslím že třeba ty fazolky by se u těch tyček vyjímaly krásně :)
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    Tak tady mám nabídku. Je to kolem čajovny do 50 metrů. Rostliny bychom sem mohli postupně snášet, udělat dřevěné ohrádky (materiál máme). A tak. Co, neuděláíme si tady v čajovně základnu? Prostoru ke GG jsou tady mrtě. Nevyfotil jsem zdaleka vše. Kdybychom to dělali takhle koncentrovaně, hodně by to vyniklo. Takže natočte hlavičku doleva a dívejte. :)










    TSOH
    TSOH --- ---
    MOMENT: to je dobre nápad... tušim že se v te ulici odehrávala část filmu Vracenky... opravdu pekne misto...
    takže zamechovat ? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam