• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    ISIS
    ISIS --- ---
    TSOH: nom nom .... premyslim o uterku.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TSOH: to se mi libi! bysme mohli podniknout tento tyden! je to mala zalezitost. kdo jde do toho, zase bych doporucovala ctvrtek. do te doby nemohu :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    zde pár fotek jak jsme krátce hovorili při posezení po ,skruži, ve Styxu... je to kousek od M Kolbenova... pri teto aktivite by neslo jen o pridani zelene do moře šedi, ale i o troše ucty k lidem co položili život za něco... a květen je na krku...
    -------------------------------------------------------------------
    nějaký květináč či truhlík by se tam jistě hodil... co?




    pak jsem jel kolem Palmovky a ve skruži je již první vajgl....
    ---------------------------------------------------------------------------
    co třeba někdo úterek umístit květináče.... zalejt Palmovku a par pivek někde poblíž ? ...


    KAREN
    KAREN --- ---
    ISIS: jj, prave bych zvolila jen neco co roste do rozumny dylky - aby obrostl ten spodek a z nej se tycily ty "sopouchy"... ale to je jen muj nazor, chapu, ze to spouste lidem muze pripadat hezky obrostly
    ISIS
    ISIS --- ---
    KAREN: dole nebudou videt moc
    KAREN
    KAREN --- ---
    ISIS: SEPHORA: ja bych prave dala kytky maximalne dolu, nenechavala bych to obrust nejakejma popinavkama - jen rikam, ze takhle holy mi to pride lepsi nez obrostly jakejmakoli popinavkama ;)
    ISIS
    ISIS --- ---
    DRAGON: fotky jsou... ted jeste napad.. ze bychom udelali nejakou spolecnou galerku, kam bychom meli pristup my co budeme dokumentovat.. a tam je hazeli vsichni. at jsou pohromade? ..jen teda zalozit nekde galerii s velou kapacitou :) ..ja jsem na takovy veci trdlo. chopte se toho nekdo a ja tam hodim fotky. a teda jeste geekon je neposlal ty svoje. moje jsou same zrno ,ale to k zahradniceni patri .)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAFO: to je dobry napad! :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAFO: to je presne ta myslenka, kterou sem zminoval, jednou zaprsi a hlina si z cca poloviny sedne mezi vetve. Ale pevne doufam ze se pletu :)

    jinak ano, kvuli uspore hliny
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    já sice bez fotek ale ale každej den kontroluju osobně:)
    holkám se daří krásně!:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    co takhle nejaky fotky te skruze ve fazi "after", hm?
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    SEPHORA: okytit- tesat do libovolnejch materiálů..... :)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    me taky neva ... jen by to chtelo okytit;]
    ISIS
    ISIS --- ---
    KAREN: to přece nevadí že ti nevadí :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    mne se to plechovy docela libi... ehm;) teda je to zanedbany, ale mne ten objekt nejak nevadi...
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    ISIS: musis hodne carovat!! :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    SEPHORA: chci aby to do dvou dnu přerostlo ty sloupky! .)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: no prave, myslim, ze by to v souvislosti s tou plechovou nadherou delalo dojem monumentalniho nahrobku..... milenecke motivy jsou fajn, co proti nim mas?:) uplne vidim, jak se to najednou stane takove mistecko zastaveni se a svaleni se opodal do travy nejakyho parecku, mmmm;)

    ISIS: ta by rychle rostla takova fazole kouzelna.... ovsem musime tam natahnout provazek okolo, aby vedela, kam rust a netahla se po zemi:)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SEPHORA: mm..enom nápad - já mám jedovatej břečťan ráda, spíš s těma mileneckejma motivama mám trošku problém..:))
    ale jasný, rozumim, že něco kvetoucího asi bude působit veselejc a míň jako obrovskej náhrobek:P
    ISIS
    ISIS --- ---
    SEPHORA: kouzelnou!!! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam