• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    TSOH
    TSOH --- ---
    tak jak ? nekdo muze jen uterek a nekdo zas streda...
    nebude lepsi to odlozit at se to hodí časově všem ? do 8.5. je čas... nejak po nedeli tedy ?
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    TSOH: rád bych se zůčastnil nzas, ale jedem dělat dekošky na čáry na goblinarium, tak když to bude zejtra teda úterý, tak do toho du a dejte mi vědět na telefon jendo jo.
    ISIS
    ISIS --- ---
    SEPHORA: ja koncim ve st v osm :) tak to se pridavam.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    po ty osmy prave, ja driv nemuzu, navic mam ted nemocne obe kocky:(
    ISIS
    ISIS --- ---
    a v jaký čas to vidíte?
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    no rad bych zasel na pivase i s kvetinacema... v ut mam praci, takze pro me je vyhodnejsi streda.
    TSOH
    TSOH --- ---
    SEPHORA: by nemusel bejt problem... ale i dle ostatních lidi pokud někdo chce razit ... uvidíme jak se to vyvrbí...
    mě je to šumák... út nebo st...
    --------------------------------
    návrh > v nějaký čas s někým at neni nuda zajedu po praci na periferii Phy do pole naplnit květináče, truhlíky a nevim co ještě... pak by byl sraz na místě kdy by se zasadili kytky do nádob... mohl by se testnout i mech > co ?
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TSOH: tak teoreticky i treba streda v osm, ne driv
    TSOH
    TSOH --- ---
    SEPHORA: čtvrtek po práci razim fofrem mimo město na oheň... jsem již domluven...
    jinak 2 velke kvetinace mam... hlinu naberem a nejake kvetinky do toho... a bylo by...
    ISIS: ako pionierka !
    ISIS
    ISIS --- ---
    TSOH: nom nom .... premyslim o uterku.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TSOH: to se mi libi! bysme mohli podniknout tento tyden! je to mala zalezitost. kdo jde do toho, zase bych doporucovala ctvrtek. do te doby nemohu :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    zde pár fotek jak jsme krátce hovorili při posezení po ,skruži, ve Styxu... je to kousek od M Kolbenova... pri teto aktivite by neslo jen o pridani zelene do moře šedi, ale i o troše ucty k lidem co položili život za něco... a květen je na krku...
    -------------------------------------------------------------------
    nějaký květináč či truhlík by se tam jistě hodil... co?




    pak jsem jel kolem Palmovky a ve skruži je již první vajgl....
    ---------------------------------------------------------------------------
    co třeba někdo úterek umístit květináče.... zalejt Palmovku a par pivek někde poblíž ? ...


    KAREN
    KAREN --- ---
    ISIS: jj, prave bych zvolila jen neco co roste do rozumny dylky - aby obrostl ten spodek a z nej se tycily ty "sopouchy"... ale to je jen muj nazor, chapu, ze to spouste lidem muze pripadat hezky obrostly
    ISIS
    ISIS --- ---
    KAREN: dole nebudou videt moc
    KAREN
    KAREN --- ---
    ISIS: SEPHORA: ja bych prave dala kytky maximalne dolu, nenechavala bych to obrust nejakejma popinavkama - jen rikam, ze takhle holy mi to pride lepsi nez obrostly jakejmakoli popinavkama ;)
    ISIS
    ISIS --- ---
    DRAGON: fotky jsou... ted jeste napad.. ze bychom udelali nejakou spolecnou galerku, kam bychom meli pristup my co budeme dokumentovat.. a tam je hazeli vsichni. at jsou pohromade? ..jen teda zalozit nekde galerii s velou kapacitou :) ..ja jsem na takovy veci trdlo. chopte se toho nekdo a ja tam hodim fotky. a teda jeste geekon je neposlal ty svoje. moje jsou same zrno ,ale to k zahradniceni patri .)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAFO: to je dobry napad! :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAFO: to je presne ta myslenka, kterou sem zminoval, jednou zaprsi a hlina si z cca poloviny sedne mezi vetve. Ale pevne doufam ze se pletu :)

    jinak ano, kvuli uspore hliny
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    já sice bez fotek ale ale každej den kontroluju osobně:)
    holkám se daří krásně!:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    co takhle nejaky fotky te skruze ve fazi "after", hm?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam