• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    TSOH: Myšlenkovej pochod? Stačí, když jde kolem vožralá partička, který zrovna přijde jako super nápad s tím nějak blbnout, v takový situaci jde racionalita a smysl pro estetično stranou.

    "Rytí" do dlažby nepovažuju za nejlepší nápad, zejména proto, že to lze interpretovat jako destrukci, což by imho byla škoda, hned takhle ze začátku. (ale je to samozřejmě váš dig, robte, jak chcete)

    Ad břečťan - přijde mi dost obvyklej (čti - obyčejnej) a svým zabarvením ponurej. A především se snadno chytí a rozleze a dusí všechno rostlinstvo kolem sebe. Pokud chcete takovouhle popínavku, doporučil bych přísavník trojcípý (loubinec, psí víno).
    Image Hosted by ImageShack.us


    Image Hosted by ImageShack.us


    Vysázeli jsme ho před lety kolem baráku (není to ten na fotce), takže s ním mám osobní zkušenost, a mohu potvrdit, že obroste rychle (zejména na nasluněné straně), a taky je fajn, že se mu na podzim barvěj listy. Ale to koryto kolem Klementina je na něj asi moc stinné.

    Nebo nějaký ty fazole.
    VLAASMI
    VLAASMI --- ---
    Jinak se přidávám na opravu skruže...někdy příští týden (v út můžu ale až od devíti)
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    Oprava palmovky :
    je ok a můžu celej tejden...Zavolejte až se dohodnete.

    PLÁN NA NALEZENÍ LOKACÍ:
    jinak mohli bysme si dát třeba procházku po lokalitách který nejsou hezký a nafotit, zapsatr lokaci s gps. a zapřemejšlet jak to potunit. můžu po večerech celej tejden. kdo chce at se ke mně přidá, můžem třeba venčit .

    SEZNAM PARTYZánů:
    jinak navrhuju udělat telefonní seznam osevní jednotky. páč takle sedět na nyxu nejde furt...a kontakty budem potřebovat.

    JO A BŘEČTAN NA těch kostkách u klementina nejdu dělat. páč si myslím, že kuchat kostky, nebo tam dělat výplety je ptákovina kuli lokaci. Lidi to ani neuviděj a nejspíš se stane že nějakej ouřada nařídí naordinovat Roundup. hledejme místa kde zemina je. zlatíčka. :)

    Navrhuju středu schůzi u viléma na dvorku. pošta...
    VLAASMI
    VLAASMI --- ---
    Myslim si, že se jenom o nános špíny nejedná..někde jsou ještě kusy bývalýho chodníku, ale zvlášť ten pruh na jedný straně-tam si myslim, že už žádný kostky nebudou...ale prozkoumaný to nemám-můžu tam jít ještě zejtra s lopatkou a trochu si porejpnout.

    Aby jsme osázeli celej prostor by sme potřebovali tak dva dny, takže bych taky zvolila jen určitou část nebo tak..ale docela se mi zamlouval nápad to tam pomechovat-tim by se zakryly i ty kostky a mohl by se tak vytvořit mechovej koberec ke kterýmu by se ještě ke stranám mohlo nahodit pár břečťanů s logrem;)

    A o ničení původního chodníku tu rozhodně nepůjde..
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    MOMENT: OPRAVA SKRUŽE : SJU -úterý, mám celej den volno


    I přžestože jsou některý v kytek ve skruži vytrhlý a zbytek okousanej, nějakej dobrodinec to tam chodí zalejvat!!!:))
    (spatřeno na vlastní oči!)
    TSOH
    TSOH --- ---
    s tou Palmofkou teda síla.... o vejkendu jsem pryč a mohu v neděli přivézt třeba lesní maliny...
    ---
    možná by nebylo od věci na skruž nalepit fotografie... původní foto s odpadem, s kytkama, a vubec lidem udělat takovou výstavku jak se to tam mění... (koneckonců ta stěna skruže si o něco říká ne?)
    --
    opravdu by mě zajímal myšlenklovej pochod osob/y co maj potřebu tohle ničit... musej to tam mít opravdu v tý hlavě nějak dost zvláštně pomotaný....
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    YBUKO: ja to říkám furt mech a fazole na ně!
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    )
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pises to muzskymu, co v lete chodil v sukni :D (a zas by rad chodil)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    )
    ISIS
    ISIS --- ---
    MOMENT:
    DRAGON: :D /já už tu vůbec nejsem.. húúúúú
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    videl sem typka na letny na zahradkach, co si suverene neco plet. do ted sem z toho obrazku trochu v rozpacich))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MOMENT: ja si nedelal srandu, umet plest, tak v Praze neni zima na spouste mistech :)

    good plan, soldza! za zabaveny fotaky bych nakupoval kvetinace a kytky, good plan!
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    DRAGON: ty si delas srandu, ale sou tam mrize od oken a s tim klandrem vznika prostor, kterej muzes necim vyplest a vytvorit jakousi pseudo pergolu, na kterou potom zavesis brectan (nemusis potom nic sazet dolu) a je to v rovine normalniho chodniku, takze bys prikryl tu podurovnovou zalezitost timhle a vytvorila by se iluze, ze tam zadnej chodnik dole navic neni. a budem do tyhle pasti chytat bohaty cizince a krast jim fotaky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ISIS: sleep! now! :D
    ISIS
    ISIS --- ---
    :) vy jste umlčovači teda! už mlčim :X
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MOMENT: jako muzem vzit jehly na pleteni a par klubek a trochu ho zaplest, to je jasny :))
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    ten klandr taky nejni k zahozeni. fakt dobrej, takovy se jen tak nevidej.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    pražskej osev. to je dobrý))
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    ISIS: no s narusenim pomoci brectanu mas recht. za deset let (s logrem) tam nebude nic, nez brectan. ale to me od toho neodrazuje. je to uzasnej prostor, kterej pritahuje moji pozornost a s tim uz se neda nic delat ))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam