• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    WILLHELM:mám to. to bude šimon!:)
    v úterý bych zašla na čaj - tak doufám, že tam budeš:)
    KAREN
    KAREN --- ---
    .)))
    ISIS
    ISIS --- ---
    koukejte jak mi krásně rostou prtky :) ...doufám že ty ve skruži jsou aspoň způlky tak pěkné! vycvakněte mi je prosím jestli někdo budete mít cestu kolem :) děkujuu

    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    WILLHELM: och...tak to vůbec netušim...nikoho takovýho sem nezaznamenala.....
    ISIS: :))
    ISIS
    ISIS --- ---
    ja na to taky koukala. ale mlcim 0:)
    KAREN
    KAREN --- ---
    tak sem dneska koukala u klementina - prislo mi, ze tam sou v nekterejch mistech jen vypadany kostky, jinde je tam nanos hliny na nakym asfaltovym mixu, ty jitrocele apod. rostou prakticky z kostek (ktery se tim asi ruzne rozsoupaly). nepride mi to zrovna jako prihodny misto...
    ISIS
    ISIS --- ---
    ani ja..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pozn. ja to nejsem :)
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: Ne, begónie jsou u nějakýho jinýho tmavodlouhovlasého vousatého pána, jehož jméno jsem založil někam hlouběji a nemohu ho najít...
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    je no jediný kvítí co já momentálně k dispozici jsou ty begónie malý a ty jsou mám za to u Wilhelma ( ty co zbyli z tý skruže)
    TSOH
    TSOH --- ---
    aha tak to vypada ze tam nedorazi na osmou nikdo s kytkama pokud se nepletu co ?
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ISIS: maláá:/
    ISIS
    ISIS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: ráno v šest jsem s vidinou parného dne vyrazila s krátkým rukávem do brandejsa 0:) ... myslím že mokrý tenisky už nestojej za řeč .... :/
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ISIS: no taky je tam pěkně hnusně teda:(a esli máš mokrý polobotky tak je to o nemoc!!!:)
    ISIS
    ISIS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: ani já. promokly mi boty a ráno píšeme z dějin a jsem teprve u marie terezie :/
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    TSOH: já se dneska nedostavim!!!!!!:((
    sem v práci do dýl:/
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    OZNÁMENÍ:
    Nejmilejší party z Áni!

    Opět se projevil můj neduh tříštění koncentrace do mnoha směrů. Potřebuju se naučit dotahovat věci do konce.
    Náš zahradní projekt je sám o sobě dost velkolepý, takže můj čas a energii bude rozhodně potřebovat.
    V rámci efektivity jsem si proto zvolil roli v týmu. Budu pracovat na tvorbě GG zázemí tady v čajovně. A pokud čas dovolí zkrášlím nejbližší okolí čajovny.
    Je to místo chráněné, možnosti Van Dam(l)ů minimální.
    Budu se snažit množit, shromažďovat rostliny a nástroje, informace, verbovat jednotky...
    Souzní to i s mou netelefonomobilností. Budu zakořeněn na známém místě.

    Jen abyste věděli, že má nynější a aktivní neúčast v blízké budoucnosti nepramení z nezájmu o věc.

    Jsem stále s vámi...
    Navždy váš

    Will I Am, Ideový tanečník



    KAREN
    KAREN --- ---
    MATEEJ: ja taky hlasuju po prisavnik, mivali sme ho doma na plote, roste rychle, na podzim super barvicky... oproti brectanu o dost svezejsi rostlina)
    KAREN
    KAREN --- ---
    SIUDELAOIPOOIK:


    ! no uulet.)))
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    TSOH: Myšlenkovej pochod? Stačí, když jde kolem vožralá partička, který zrovna přijde jako super nápad s tím nějak blbnout, v takový situaci jde racionalita a smysl pro estetično stranou.

    "Rytí" do dlažby nepovažuju za nejlepší nápad, zejména proto, že to lze interpretovat jako destrukci, což by imho byla škoda, hned takhle ze začátku. (ale je to samozřejmě váš dig, robte, jak chcete)

    Ad břečťan - přijde mi dost obvyklej (čti - obyčejnej) a svým zabarvením ponurej. A především se snadno chytí a rozleze a dusí všechno rostlinstvo kolem sebe. Pokud chcete takovouhle popínavku, doporučil bych přísavník trojcípý (loubinec, psí víno).
    Image Hosted by ImageShack.us


    Image Hosted by ImageShack.us


    Vysázeli jsme ho před lety kolem baráku (není to ten na fotce), takže s ním mám osobní zkušenost, a mohu potvrdit, že obroste rychle (zejména na nasluněné straně), a taky je fajn, že se mu na podzim barvěj listy. Ale to koryto kolem Klementina je na něj asi moc stinné.

    Nebo nějaký ty fazole.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam