• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    KAREN: prave ze jo. neprsi ... je pod mrakem, nespotime se, pilicajti zalezly v teple a rostliny se nemusej vlazit ;) jsi vymekla naka ;))
    KAREN
    KAREN --- ---
    ja ve ctvrtek nemuzu, a to pocasi teda temhle aktivitam moc nenahrava...
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    ctvrtek :)

    vyborne yesheydo - nosic vody (hliny:) a kdo dal.... jeste tu popinavku... :))
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    tak kdy se jde do akce na ty popinavky na letnou??? libil by se mi ctvrek!
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    nevím něco někde - mě svrběj haksny:) třeba se zejtra pudem každej někam kouknout a uděláme to ve čt. ....
    KAREN
    KAREN --- ---
    YESHEYDO: a kde ze to bude?
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    tak jak a kdo může něco někde se mnou vsadit tenhle tejden ???
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    MOMENT: chcete vzrostlou matu? nejak se mi to premnozilo v zahrade....
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    _JITUSHE_: vyšehrad bude náročnej. včera sem zasadil za okno spousty meduňky a šalvěje (na poslední chvíli samozřejmě)
    ISIS
    ISIS --- ---
    já odteď disponuji téměř nulovým časem :( ale šecko sleduji a až mi učení poleze ušima ,můžu být zas na chvilku vaše
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    dobrý poledne...odteď disponuji ve velkém (tzn. zavařovačky) semínky...černuchy, měsíčku, afrikánů a dýně...takže až budou potřeba stačí říct...už musíme pohnout s tim Vyšehradem konečně!
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    a já dostal nápad a zejtra to vozkouším a jestli jo, tak teda pořádný ano!
    zatím nechávám v puse abych to nepokazil.....
    ISIS
    ISIS --- ---
    KAREN: necht pekne roste :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    DRAGON: .)) dneska sazim kudrnku... za okno;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak to asi kazdymu z nas, veverko ;)
    KAREN
    KAREN --- ---
    DRAGON: vsak ja bych taky osazovala, mista, ktery nejsou privatni nebo ktery neslouzej, ac sou hnusny, k nicemu konkretnimu (viz debata o hnusny skruzi na pisek pod tramvaje).... dokud se nestane, ze vsechno, co zasadime, nekdo v brzky dobe zdestruuje, tak budu rada sazet - jen proste by mi tech vsech znicenejch zivejch organismu bylo lito...
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    DRAGON: já taky, at tam prostě naběhneme s kytkama a už je tam zemina a sklon, at se to zavlažuje samo. nelamme to přes kolena s komplikovanejma akcema.:D, jinak všem krásnej den zahradnictvo....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    YBUKO: to si rozumime, ja sem rozhodne pro osazovani jinych ploch nez jsou kocici hlavy mezi kolejemi :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    YBUKO: takovéto seznamy rostlin a užitečný odkazy tesat na nástěnku prosím :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam