• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    rozbalit záhlaví
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    TWORBO: urcite. muzem se domluvit. domluvil bych se hlavne s vildou, ze by se to souplo do cajovny... do truhliku.

    jinak souhlasim s TSOH:
    ja treba nemam sanci se nekam dostavit, kdyz se to domlouva pet dni predem. treba.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    MOMENT: chcete vzrostlou matu? nejak se mi to premnozilo v zahrade....
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    _JITUSHE_: vyšehrad bude náročnej. včera sem zasadil za okno spousty meduňky a šalvěje (na poslední chvíli samozřejmě)
    ISIS
    ISIS --- ---
    já odteď disponuji téměř nulovým časem :( ale šecko sleduji a až mi učení poleze ušima ,můžu být zas na chvilku vaše
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    dobrý poledne...odteď disponuji ve velkém (tzn. zavařovačky) semínky...černuchy, měsíčku, afrikánů a dýně...takže až budou potřeba stačí říct...už musíme pohnout s tim Vyšehradem konečně!
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    a já dostal nápad a zejtra to vozkouším a jestli jo, tak teda pořádný ano!
    zatím nechávám v puse abych to nepokazil.....
    ISIS
    ISIS --- ---
    KAREN: necht pekne roste :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    DRAGON: .)) dneska sazim kudrnku... za okno;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak to asi kazdymu z nas, veverko ;)
    KAREN
    KAREN --- ---
    DRAGON: vsak ja bych taky osazovala, mista, ktery nejsou privatni nebo ktery neslouzej, ac sou hnusny, k nicemu konkretnimu (viz debata o hnusny skruzi na pisek pod tramvaje).... dokud se nestane, ze vsechno, co zasadime, nekdo v brzky dobe zdestruuje, tak budu rada sazet - jen proste by mi tech vsech znicenejch zivejch organismu bylo lito...
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    DRAGON: já taky, at tam prostě naběhneme s kytkama a už je tam zemina a sklon, at se to zavlažuje samo. nelamme to přes kolena s komplikovanejma akcema.:D, jinak všem krásnej den zahradnictvo....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    YBUKO: to si rozumime, ja sem rozhodne pro osazovani jinych ploch nez jsou kocici hlavy mezi kolejemi :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    YBUKO: takovéto seznamy rostlin a užitečný odkazy tesat na nástěnku prosím :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kdyby se clovek koukal na vsechny veci timhle zpusobem, tak by ve mestech nebylo nic jinyho nez beton a dlazba ;)
    KAREN
    KAREN --- ---
    YBUKO: mne jde spis o ty rostliny nez nevdek;))
    KAREN
    KAREN --- ---
    YBUKO: taky sme dneska rozjimali, ze vlastne v dusledku ty kytky vystavujeme brzke smrti;/ ten umysl je moc hezkej, jenze nektery lidi sou proste kazisveti, tak mi pak je tech kytek lito...

    ... nicmene sem zrovna finalizovala diplomku, uz se tesim na nejakej projekt!.))
    ISIS
    ISIS --- ---
    WILLHELM: asi jsemtaky nemocná zdá se mi pořád o partyzáničení :D
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    WILLHELM: šmankote...no takto zůstaň doma:)
    stavím se jindy:")
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: nevim jestli tam budu, mám nějakou chřipku či co, horečku a v noci se mi zdá o prasátkách se sombrerama. Vskutku zvláštní nemoc... :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    WILLHELM:mám to. to bude šimon!:)
    v úterý bych zašla na čaj - tak doufám, že tam budeš:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam