• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TRAFO: jako ze tu orchidej ukradnu nekomu v zahrade?
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    jinak... aby se tu jenom nekecalo.....

    jak vyhovuje ucastnikum datum čtvrtek 11.6.???? zhodnotila jsem to jako dostatecne daleko, a zaroven v patek nebyvaji zkousky, takze i pro studenty ok??? mam to odklepnout nad prispevky, aby si to vsichni zapsali do diarku? :)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    MAESTRO_007: je dobre mit pevny nazor, stat si za svym. to dela diskuzi, prilisny strkani ocas mezi nohy a bezpaternost - "jako abych si nikoho nerozhadal radsi" se mi primo hnusi.... takze za svoji semaphora styl se nestydim... verim veci, ktera tu vznika. s jesitnosti to nema co delat.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    ASM: presne, klidne tam vysadim prohnojenou zeminu a na ni padesat orchideji.... kdyz mi na ni LEMS s TRAFEM daji penize....
    KAREN
    KAREN --- ---
    TRAFO: vidisto, a ja ho znala z Turgoru, tj. Praha....
    ASM
    ASM --- ---
    no ja jen dodam k tomu vsemu, ze pani studovani urbanisti a spickovi zahradnici maji jine ksefty a hrabou si na svem pisecku...mame krasne parky, namesti...o tom zadna...ale lide ziji a pohybujou se po celem meste a zacali si vsimat i tech mene peknych, zanedbanych mist mesta, ktere stoji za to ozivit..proc ne...pro me za me byt jen jednou kvetinou...neni to zadna prdel to hradit ze sve penezenky s myslenkou, co z toho by tam mohlo zbyt za tyden...
    Lems je zrejme zvykly na precizni praci, radsi vic jak min vseho...dnesni doba konzumu je proste takova...lide uz se netesi z malych veci...je jim nabizeno stale vic a vic...tak se neni cemu divit, kdyz amaterska prace prijde nekomu zbytecna...
    fandim...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAESTRO_007: co nadelas, jesitnost neni jen muzskou vysadou :)

    co se Lemse tyce, tak mel pravdu, jiste, ale stylem jakym se tu prezentuje napriklad u mne prisel o veskere kredity, dostal sem se do stadia, kdy uz jeho rady nemam potrebu ani cist, protoze ten styl dialogu, ktery rozjel, nemam uz z podstaty rad.
    A to, ze je hornik ho neomlouva ;))
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    hadat se je ztrata casu... Lems nezvolil moc vlidny ton otom zadna.. a tak nekteri reagovali Sephora stylem... a nevede to k nicemu...


    ...ale spoustu postrehu bylo dobrych.... rozumny clovek se uci ze svych chyb...
    TSOH
    TSOH --- ---
    no vono i v Ostravě bude určitě hafo podobnejch ,specialit, jako je skruž na Palmovce...
    TSOH
    TSOH --- ---
    LEMS: neprocital jsem celou diskuzi par dni dozadu ale na tohle reagovat fakt musim...
    brani ti nekdo tu skruž natřít ? nebo jinak vyzdobit dle sveho vkusu jak píšeš ? ale patrne jen cekas co se kde objevi a pak vyrukujes s kritikou - to je koneckonců vždy nejsnažší...
    mimochodem skruž jako zasobarna písku za ucelem posypu kolejí ... to jsem nevidel ani v Sofii... zakze silne pochybuju ze timhle se nekomu uškodilo... a když ano tak si tam Dopravni podniky daji aspon normalni box na pisek (stranou od přechodu), kterej nebude nikoho lakat k plneni odpadem...
    ------
    k anketě - upřesňuji za sebe ,,kdykoli v tydnu po praci 18-21 hod. ,, s dodatkem po dohodě,, ... (rychlé a rozumne dohode.. :)
    ----------------
    jinak bych jeste pripomenul ze co do vysadby bych se priklanel k rostlinam a stromkum, ktere jsou jiz predem urceny k zahube... jak se psalo - co jsou v prikopech u silnic atd...
    ...
    a jeste ctu...LEMS: ,,velka skoda energie ,, ??? co to meleš ? pokud to potěší třeba jenom jednoho člověka (mimo lidi co to dělali) tak to učel plní... ale je fakt ze hafo lidi dela jen aktivity ciste ucelove ku svemu prospechu... je mi jich líto...
    co se tyka potuchy o estetice a o mestsky zeleni jak pises.... tak se podivej kolem sebe... (a třeba si přečti něco od Cílka...)... , Lemone , ... nejak jsem si vzpomenul na jeden forek... http://www.fuxoft.cz/redmeat/character--citron.htm
    --------
    ale hadat se tu nehodlam... ztrata casu... :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    SEPHORA: v tom pripade mohu vicemene kdykoli (pokud nemam neco jinyho :D ..neumim se zaskatulkovat. po zkouskach mam prazdniny ... a pokud nemam jednu ze svych 6 smen v mesici, tak mam volny program. nebo pokud zrovna neodjedu nekam z phy. zatrhla jsem teda co mi prislo nejvystiznejsi no 0:)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    ISIS: jinak anketa je vyhledove. obecne kdy mas cas. chapu, ze ted cerven komplikace
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---

    ISIS: proc by se nedrzeli zee :) viz fota: SEPHORA:
    ISIS
    ISIS --- ---
    btw. kamarad ze dnes sel kolem skruze a ze minimalne polovina kytek se urcite drzi, dokonce je zalil a zacal vybirat vajgly, ale bylo toho moc a uz musel jit.. ale treba to nakonec jeste vydrzi.. pristi tyden to nafoti..

    ad anketa: ja bych mela casu hodne, ale mam ted zkousky, a je to masakr. nevyhovuje mi zadna odpoved z ankety. u me zalezi predevsim na tom, co je zrovna za tyden - tedy jestli zrovna dodelavam neco do skoly nebo to nespecha ...ted zrovna nemam cas na nic, az do uterka. pak se uvidi.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAREN: hele uznávám, že vám do toho budu jen rejpat, bo jsem v Brně a tak na Letné ruku k dílu nepřiložím, ale hlínu řešte podle toho, co tam chcete sázet a jakou zeminu takové kytky chtějí.

    Jde promíchat s pískem, jde promíchat třeba s nějakou hrabankou z lesa, když ty kytky chtějí kyselejší, popřípadě s rašelinou z nějakéhou zahradoshopu, nebo třeba s koňskými koblížky, asi ani třeba sláma by ve spoustě případů neškodila.

    Nejdřív vymyslete co chcete sázet - progooglete a nebo prolistujte knihy o tom, co takové kytky chtějí a pak budete ušetřeni takoýchhle rýpání.

    Popřípadě když k tomu přidáte něco o ekologickém zahradničení, tak si budete moct nakombinovatk takové kytky, které si budou navíc prospívat.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    KAREN: z pole a nebo nekdo navrhoval.... vykopat to nekde i tam.... ne samo v parku, ale treba v nejakym koute nebo po svahu, kde to nevadi. tim by se to vyresilo a usnadnilo.
    tu asi nevyresime. uprimne se neresila nikde, ty rostliny to zvladnou.... dno je z kamennych kostek. pokud nebude prutrz mracek, nemelo by to vadit. na skale taky roste porost a nepropousti to vodu
    KAREN
    KAREN --- ---
    dalsi predmety k diskuzi;):

    - odkud bude hlina?
    - jak vyresit drenaz?
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    KAREN: jojo, jako takova okruzi.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    jestli to hreje v zime, tim lip :)))) ale urcite to nijak nehreje.
    KAREN
    KAREN --- ---
    SEPHORA: aha, a k tomu osazeni a materialu - jakoze udelat takovej lem kolem toho sopouchovyho ostruvku a ten osazet?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam