• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    PEKY
    PEKY --- ---
    Zdar, kdyby se někdo chtěl přidat, bude se výhledově "rekultivovat" skruž na Palmoffce..

    WILLHELM: sít spolupráce je super, fajn, že někdo koná podobně, co takhle se propojit? kampak ste se přestěhovali s čajovnou?
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    Ahoj, založil jsem auditko jen o kompostování, tak vás prosím o podporu, ať je kam shromažďovat vědění. :) [ WILLHELM @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade ]
    ISIS
    ISIS --- ---
    WILLHELM: super! ..fandim.. drzim palce :)
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    KATCHABABA: Infiltruju čajovny: začnu tam pracovat, založim kompost a naučim je kompostovat. :) Bylo by super, kdybychom si mezi partyzány (i jinde) navzájem pomohli udělat komposty...Protože partyzahradník bez kompostu je jako voják bez munice, žeano!
    Tady je k nakouknutí projekt Síť Spolupráce, který jsme v čajovně rozjeli. Kompostování, GG, street art a permakultura tam hrají nemalou roli.
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    WILLHELM: kde beres prosimte kompost, taky by jsme potrebovali, redkvicky uz svrbi :)))
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    Hu, tak kompost zrealizován a už jede horká fáze. Domlouvám další pro čajovnu u Džoudyho. Držte palce, ať vás mám čím zásobovat... :-)
    KOCKA_SKLIBA
    KOCKA_SKLIBA --- ---
    Ahojda zahradnící, kdyby měl někdo z vás zájem se trochu vyřádit na výzdobě Zeleného městečka pro Rock for People, ozvěte se mi do pošty ;-)
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    Ahoj, sháním pomoc s tvorbou kompostu pro zásobování GG akcí. Naše čajovna se přestěhovala a majitelka domu nám povolila na dvoře založit kompost. Protože má ale velký smysl pro pořádek, musí to nějak vypadat, nemůže to být obyčejná hromada. Sháním proto nějaké trámky, kulatinu či prkna na ohrazení. Kdybyste někdo o něčem věděl, případně měl jiný návrh provedení, ozvěte se, prosím. Díky
    IFKA
    IFKA --- ---
    ahoj,
    našel by se tu nějaký zahradník/ zahradníci, kterému by se chtělo si udělat jedno odpoledne čas a jít povyprávět skupině mezinárodních studentů o guerilla gardeningu? stačí něco obecného, jaké jsou hlavní ideje, zkušenosti s pěstováním atd. neměla by to být žádná oficiální přednáška, spíš jen takový milý pokec, po kterém by měl následovat workshop v podobě vysázení nějakých pár stromků/ kytek:)
    akce se bude konat až na jaře, ale začíná se plánovat už ted. pokud se vám chce zapojit se do osvěty, ozvěte se do pošty:)
    díky a těším se:)
    BOS
    BOS --- ---
    KROJC: haha. bude to jinak.
    KROJC
    KROJC --- ---
    BOS: Počkej stím až na jaro.Bude to pecka.
    BOS
    BOS --- ---
    zdravím,
    ráda bych se zeptala, jestli máte někdo zájem podílet se na natáčení reportáže o GG (bude to Metropolis na ČT, který bude věnován Kulturní Pecce a pár redaktorům, jak připravují články). natáčení by probíhalo v 19/12 v neděli. pokud chcete zachovat anonymitu, televize s tím nemá problém.

    nicméně protože je zima, chápu, že se lze leda tak projít po Praze a pod sněhem na něco ukázat.

    tudíž by mě zajímal i knitting - věnujete se tomu tady v Čechách někdo? pokud ano, máte zájem, aby vyšel článek/reportáž v lednovém čísle Kulturní Pecky?

    článek o GG je tady http://www.kulturnipecka.cz/tema-mesice/samozvani-zahradnici-verejne-zelene

    děkuju. případné odpovědi prosím do pošty.
    ISIS
    ISIS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: no to rozhodnopande! :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    a vubec mohli bysme se zase nejak zorganizovat a pomalu zacit planovat na jaro nejakej vysev :]
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    hmmm8]
    velka parada
    ISIS
    ISIS --- ---
    ,.,pro pripomenuti - 'akce skruz' tenkrat .) http://www.flickr.com/photos/nyxpartyzan/ /duben 2009/

    .,.a pro poradek - skruz ted! (resp. 25. cervna 0:) /klik pro plnou velikost/





    ..a tady jeste pred akci: [ SIUDELAOIPOOIK @ Guerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení) ۶ ▓ ]
    ISIS
    ISIS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: jo a chtela jsem sem dat fotku! ..tak moment :D
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    Hele pamatujete si na lonskou akci "skruz" a na to jak se tady rozjela silena diskuze o tom, co jsme to udelali za otresnost?
    tak jsem si vzpomnela, ze teta ISIS prej nedavno jela okolo a skruz byla plna rudejch vlcich maku :] moc me to potesilo
    KOCKA_SKLIBA
    KOCKA_SKLIBA --- ---
    Ahoj zahradníci :-)

    tímhle bych vás ráda vyzvala ke spoluúčasti či jakémukoli činu v rámci Global Work Party, která se koná 10.10.
    Více informací zde:
    http://www.350.org/campaigns/1010

    Pokud se chcete připojit, dejte vědět. Naše akce je zatím v rámci plánování a zahrnuje zatím jen pár dobrovolníků Greenpeace a pár nadšenců z jejich okolí. Jakýkoli dobrý nápad na výsadbu vítán :-))
    ISIS
    ISIS --- ---


    vim, ze je uz zase 'po sezone' .) ..ale jak tu kdysi nekdo navrhoval osazet toto na letne nejakymi fazolemi nebo co ..tak jsem na to tuhle koukala, a z fotky to sice nejde moc videt, ale zadna zemina tam neni. vsude pod tou travou jsou kostky.. kdyby se tam neco melo sazet, tak by to chtelo hodne hodne pytlu :( takze bych se radej poohledla o necem zeminovatejsim. hmm? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam