• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VESNACHBojova umeni jako sport. Souteze, turnaje, zavody, mistrovstvi | MMA,K1,BOX,BJJ,JUDO,GRW: UFC Who is the best fighter in the world?
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    ROMI: nejaka hovadina, parafraze na Dunu nebo tak neco:) kazdej tam z ty tiskovky hamtal nezne a Jiřík to vzal na hulváta
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw tenhle konec souboje mi usel (na streamu co jsem videl to urcite nebylo, tam byl nejaky studiovy strih nebo reklama)

    Facebook
    https://www.facebook.com/reel/394275913470960
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    že by šel z prelims rovnou o titul mi přijde míň pravděpodobný, spíš bych to viděl na ještě jednu výhru, ale rád se budu plést
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    EVILMIND: já bych taky radši viděl Pereiru s Ankalaevem. Pak Hill vs Rakic, oba po prohře. A Jirka si počká na vítěze Pereira - Ankalaev...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    VESNACH: plot twist - kdyby tam byl třeba živej křeček... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CAIDEL: Dana na tiskovce jasne rekl, ze tezka vaha pro nej neni dobrej napad. Bych mu dal Ankalaeva, kdyz se na to tak trese. To by pro Prochazku byl win-win bez ohledu na vysledek.
    ROMI
    ROMI --- ---
    VESNACH: co to je? :)
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    Gently touch the slime...Jiri:D

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    :D
    “Okay bro you’re a samurai”

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    CAIDEL: no ten je fresh! ale von uz na to kejve i ten Denisa! :D tak ze by za par tejdnu odveta? :))
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    BOBESH: Chandler vs McGregor uvěřím až za nima zaklapnou dvířka klece, dřív ani omylem :)

    Za mě teda za zmínku ještě stojí, že Poatan si rovnou řekl o zápas na UFC 301 (v Rio de Janeiru, takže doma) a to v těžké váze.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    btw Dana oznamil zajimavy zapasy:

    Strickland x Costa
    Islam x Poirier
    Chandler x McGregor

    Dana White Announces McGregor-Chandler, Makhachev-Poirier | UFC
    https://www.ufc.com/news/dana-white-announces-conor-mcgregor-michael-chandler-ufc-303-islam-makhachev-dustin-poirier-ufc-302
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    krasny to bylo! u Jirky sem si i zatleskal na konci, ale teda ty jeho ruce dole a poskakovani to je na infarkt! Max paradni! Justina mi bylo lito. Pereira hustej! jak tam este odstavil toho Herba, to vyslo skvele! :))
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    To když už, tak beru spíš ty s charakterem, co ho vlastně projevují jen v kleci a ne v silných kecech předtím. Bobby Green. Kevin Holland.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    STAROJDA: Aaaha. Tak to je právě spíš to, co mi vyhovuje. Většina těch se silným charakterem (nevím, třeba McGregor, Covington, O Malley) jsou za mě to nejhorší co může být a pak už se zas jen děsím, co kde žbleptnou nebo vyvedou :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    PLOMBDENTIST: Stručně řečeno mi přijde nudnej a banální. Jiní bojovníci mají prostě nějaký charakter. U Poatana jsem nikdy nic neviděl. Jeho rozhovory a proslovy jsou generické řeči. Tváří se furt stejně. Vlastně to, co je jeho trademark (socha Moai), to je to co mě nebaví. I souboje jsou vlastně nuda. Stojí, kope, dá knockout. Vlastně poprvé mě zaujal až teď, svojí celebration ve stylu Khaby Lame. KONEČNĚ nějaký charakter. Do tý doby to byl jen zabijáckej robot bez emocí.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    PLOMBDENTIST: Taky nějak nevím. V médiích se vlastně prakticky neprojevuje, takže nemá moc čím iritovat - narozdíl třeba od zmiňovaného Izzyho, který se dost rychle odmaskoval jako slušný pako.

    Nebo Moicano z předzápasů.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    STAROJDA: a cim te tak irituje? Naopak mi prijde docela v pohode
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SLAMITCH: Jo vim. Tehdy jsem ho neznal, to me neiritoval. Chci aby nekdo sejmul jeho aktualni osobu ;)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam