• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIMMI15Klavesove zkratky ve Windows, Linuxu, MacOS, Office a dalsim SW -- na mys nesahame!
    D4LI
    D4LI --- ---
    IGRACEK: to je ale na thunderbirda, jestli teda nejsem uz moc vozralej
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    zkus http://kb.mozillazine.org/Keyconfig_extension - ale nemam to ozkouseny - tak pak dej vedet, jak to funguje ;]
    D4LI
    D4LI --- ---
    IGRACEK: Diky,hledam jsem, ale nenasel, nejde to nahodou nekde zmenit co?
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    alt+home
    D4LI
    D4LI --- ---
    Nevi pls nekdo klavesovou zkratku ve Firefoxu na domovskou stranku?
    CALCULON
    CALCULON --- ---
    JIMMI15: Wow, tak tuto nabídku jsem neznal. A aspoň jsem se dozvěděl, že nemám žádné synchronizační partnerství :-O
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    KOC256: je to tak...dekuju!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MACCINO:
    Ctrl+TAB ?
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    ahoj, dlouho premyslim nad klavesovou zkratkou a napada me tento klub, ze by mi nekdo poradil? na ICQ zkratka k prepinani oken?
    dekuju.
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    KOC256: jo, uplne stejne, akorat ctrl+w je pohodlnejsi a nemusis natahovat prsty tak daleko :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMMI15:
    podobne gunguje i Ctrl+F4 ne?
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    jinak docela frekventovana a uzitecna zkratka je na zavreni modalniho okna nebo tabu (napr. excel, word, tab total commander, opera) je ctrl+w
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    JIMMI15: jojo, já jsem to už pochopila :-), člověk občas objeví něco nového..
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    MOLLY: je na to specialni klavesa na klavesnici, vetsinou vedle windows tlacitka.
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    jo a Ctrl+E ve FF vás hodí do vyhledávacího okýnka
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    K4N3C: jo, díky... holt člověk nějkdy neví, že takový klávesy má ;-)
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    MOLLY: Nevím jestli chápu správně, ale práve tou klávesou na vyjetí kontextový nabídky? Ten list s kurorem?
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    mám dotaz, nevíte někdo, jak v total cmd klávesovou zkratkou vyjet to okýnko, co se zobrazí, když na soubor kliknete pravym tlačítkem?
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    pro vistare... win+x - windows mobility centre. daji se tam nastavovat ruzne blbustky, vystupy, presentation mody a tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam