• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    KBN
    KBN --- ---
    KBN: snad JAR ne? a mám pocit že the outside agency jsou NL nemýlím-li se
    KBN
    KBN --- ---
    odkdy je counterstrike UK ??


    něco mi uteklo?
    PANORAMA
    PANORAMA --- ---
    FALLENGEMINI: nevim, slysel jsem tak dvacet minut a bylo to fakt o nicem. takovejhle set bych cekal na ty main stagi. na shogun stagi s takovouhle selekci imo vubec hrat nemusel.
    PANORAMA
    PANORAMA --- ---
    let it roll myma ocima

    nejlepsi set liru nejspis zinc. skvele zamichany klasiky, cca 95-2005 a chvilema hral tusim ze tri. jinak naprosto bozi lenzman a d bridge vcelku zklamani - prislo mi, ze hraje hodne prumerny deepovky. vcelku prijemny prekvapeni byl dillinja, kterej je zjevne hodne dobrej dj a hral spoustu starejch veci. poslednich dvacet minut bohuzel sklouznul do totalnich kokotin. break nakonec nedorazil a hral misto nej amc. nakonec to mozna bylo jedno, protoze by to ten playaz mc stejne zkurvil.

    zajimavy je jeste, ze spousta zahranicnich djs vytahlo ty samy dlouho nehrany klasiky. minimalne ctyrikrat jsem slysel shadowboxing, together od logisticse, true romance a jeste par, na ktery si uz nevzpomenu.

    docela me letos prekvapilo i neuro, kdyz jsem okolo nejakyho prochazel, bylo to vcelku poslouchatelny. mozna se do toho zanru zase vraci groove.

    na playaz stagi byl spatnej mc, kterej byl jeste navic idiot na ntou. byl treba hnusnej na barmanku, a kdyz sem na nej koukal, co se deje, tvaril se jako by me chtel zabit. pozdeji za mnou prisel, beze slova vzal moji ruku a kouka na hodinky. tak mu je natocim, aby na to lip videl a on odejde aniz by rekl dekuju. nakonec to zavrsil tim, ze za mnou prisel a ptal se me, jestli mam v usich kapesniky misto spuntu. tak sem mu rikal, ze to nejsou kapesniky, ale ze je mi jasny, ze si dela srandu. a on se neuspesne snazil tvarit, ze to byl uprimnej zajem o moje zdravi. proste kokot.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Velmi
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: takze si rozumime
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: chapu, duse chtela uz klid)) ja taky nedavno priznal, ze miluju Qurrito z KFC))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: promin, uz jsem to nemohl vic tajit
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: ja myslel, ze to je nase male tajemstvi!! ;)
    FALLENGEMINI: nad AMC sem zlomil hul uz davno...a takovej to byl paun!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: co dalsiho krom mr happy? Ja dal bez 8minut uplne celej set :) ale priznavam, ze moje pamet uz neni, do bejvavala)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    FALLENGEMINI: nic si z toho nedelej, ja trsal v matrixu na akiru, hm.
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: od toho jsou gainy a korekce, aby se to dohnalo. Samozřejmě to dj "neopraví" uplně, ale ty skoky v hlasitosti byly tady uplně tragický.

    Byl tam DJM 900, tam se to imho přes filtry moc hrát nedá, resp. nedokážu si to s tou brutální rezonancí, co tam ty filtry maj představit...

    Ukončil bych to tim, že jsem rád, že se ti to líbilo a přeju ti to. Snad tenhle pocit převažoval u většiny publika.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    uz jsem si vzpomnel, z Shadowboxingu vyjizdel Tuning VIP
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: do Shadowboxingu najizdel asi 2 minuty z jednoho jedinyho tracku a pak do nej zhruba stejne dlouho teasoval nejakou raveovou zlomeninu (v podstate z toho lezly jenom ty klavirni chopy) a opetovne z toho vyjel jednim jedinym trackem. rozdil v "hlasitosti" nebyl spatnejma korekcema, ale tim, ze Shadowboxing je starej track s naprosto odlisnym masterem a kdyz s nim zkusis hrat neco dejme tomu soudobyho, tak v pripade stejny vystupni hlasitosti obou kanalu dle kontrolek skoncis na strasnym zubu bohuzel (coz bylo na LiRu taky slyseno nekolikrat, kdyz se par DJs pokouselo "vzdelavat" starejma peckama) :) btw pokud me pamet neklame (a nebyla teda na LiRu jina technika), tak Friction nehraje pres korekce, ale pres filtry a nevsiml jsem si ani jednou, ze by mel byt jen u dvou tracku momentalne vse naplno, u tech asi 2 nebo 3 mixu, kde sly kratce do sebe tri uz vubec nemluvim.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KYN: zni uplne stejne jako jeho vystoupeni na zimnim Liru.
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: chtěl sem napsat, že pokud si někde v koutě píšeš zápisky, mohl bejt ten Frictionův set i dobrej. Pak jsi napsal, žes tancoval, tak nevim :) Pro mě třeba ten přechod do Shadowboxing, kdy do toho teasoval Chubrub nebo něco takovýho byl čirý utrpení. 2 až 3 tracky přes sebe, všechny korekce naplno, pak to najednou stáhnul a z mixu vyjel samotnej Shadowboxing na poloviční hlasitosti, než měl mix vteřinu předtim. Samozřejmě to všechno bylo bezchybně srovnaný, ale to je jediný, co na tom setu bylo z mýho pohledu v pořádku.

    VON_GILOTINE: včera bylo to, co Frictionovi vytýkáš, obnažený na kost.
    PECIK
    PECIK --- ---
    Nestava se mi to, protoze malo hraju a mainstream vubec...(a vlastne i malo posloucham sety, tudiz pokud se mi to stane, ani o tom nevim)...delat to cilene mi prijde jako vrchol trotlovosti
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    PECIK: se obcas stane, ze zahrajes neco, co pak slysis treba za mesic v setu od nekoho z tech "prednich" DJs, jsou to takovy ty obvious mixy, hlavne u tech mainstreamovejsich veci to proste napadne kazdyho druhyho takovej mix. kazdopadne mne osobne tohle vadi a mixy zasadne nekopiruju, prijde mi to jako vrchol sracstvi (a lenosti). AMC ale Andyho mixy kopiruje bezne (vcera prave lousknul kopirku z sestyho nightlifu, zelenej mix, Midnight M.I.S.T VIP >> True Romance VIP, pak asi dalsi 2, 3 mixy, co Andy hraval tak predloni a zakoncil to doublem, co uz Andy zahral ten vecer na main stagi)
    PECIK
    PECIK --- ---
    to nekdo dela? delate to nekdo taky? treba ´nechtene´?
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: v poradku. s tim jsem smirenej. jen jsem mel potrebu sdelit svuj opacnej pohled, protoze jsem vcera videl toho vysnupanyho demona konecne hrat nazivo a prohopsal jsem na nem 150 minut v euforii (bez drog jako obvykle, u devadesatiminutovyho setu se mi tohle naposled stalo na Rockwellovi 2012). plus je to takovy maly rejpnuti do plena, ze dle myho neni mozny dissovat Frictiona a zaroven nedissovat Andyho ci AMCho (kterej se nebal opet hojne vykradat Andyho mixy, vrcholem toho budiz mit moznost slyset naprosto stejne zahranej mix s odstupem sotva 3 hodin behem jedinyho vecera)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: zni to jako klasicky frictionova paty pres devaty, nekdo to obhajuje a sedi mu to, nekdo to povazuje za formu bez obsahu a prazdnotu a dissuje to. tak to chodi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam