• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    jo ty spešl verze mě na tom bavily nejvíc, kvuli tomu jsem na ten živák zůstal že uslyším ty jeho věci alespoň nějak překopaný...

    SNOOKEY: od rockwela jsem popravdě čekal že bude hrát daleko hůř takže nakonec jsem byl i spokojenej že zahrál líp než jsem čekal ale samo set jako na drumixu tenkrát to bohužel ani z 10% nebyl

    SNOOKEY: :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SNOOKEY: stejne jako na zimnim let it rollu.
    L4MA
    L4MA --- ---
    SNOOKEY: tak ono uz je to tak urcite aspon 2 roky, ale stejne jsem doufal, ze kdyz nehraje na tech velkejch stageich a pred nim jsou samy "inteligenti", ze by mohl zavzpominat na stary casy.
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    L4MA: Naprostý souhlas s tim Rockwellem - sice jsem měla převážně celý Lir pracovní a neslyšela prakticky nikoho, jen set Nely, tak na Rockwella jsem se byla na chvilku podívat a těšila se na jeho, jak píšeš, unikátní styl a bylo to pořád to samé do kola co tam hráli všichni. Moc jsem to nepochopila...
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Za mě (celé 3 dny na Madhousu) byla jasně nejlepší Metalheadz night. Goldie pro mě jednoznačně největší zážitek, jeho selekce je prostě u unikátní a dokonce i docela slušně míchal! Já ty Rufige Kru věci mám prostě rád. Ant TC1 fajn, DLR mě bavil víc, navíc super týpek. SP MC to totálně zabil, pro mě prostě nejlepší MC (spolu s již odešlým Codebreakerem a Rymetymem).
    Entopy Live mě bavilo hlavně jinými variacemi i starších tracků (např. epickej Spartan), ale je fakt, že SP by tomu býval slušel víc.

    Čtvrteční problémy s pozdním spuštěním Stage se podepsaly na všech 3 CZ setech vč. mého - musely se krátit časy. Fakt jsem se na svůj set těšil, řekl jsem si, že odehraju striktně oldskool. Vzhledem k okolnostem jsem to chtěl dát ze 3, aby jsem mohl rychleji míchat, ale prostě mi to vůbec nešlo, protože jsem byl totálně vystresovanej. Nedokážu posoudit, jak to znělo ven, ale dle mého mínění to asi, krom selekce, nebylo určitě nic moc. Mrzí mě to, tak snad někdy příště jinde a mnohem lépe.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: nebyl ale slyšel jsem že hodně špatný
    KBN
    KBN --- ---
    L4MA: justin je v prage a ten druhý pořád v cape town ne ?
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: taky jsem zadny video nevidel. rikal jsem si, ze kdyby treba promitali, jak to tam Icicle krouti, tak by to byla vetis show.

    btw na Jahovi jste nikdo nebyl? :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    M4Y4: aha ale přesto tam icicle se zvukařem nebo kdo to byl během tomova setu něco šašili a to celkem dlouho halucinace jsem neměl... jinak mě to taky bavilo, jen ten zvuk vesměs nelezl moc dobrej.... btw jsem si ani nevšiml že u toho bylo nějaký spešl video :D
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SYXAO:
    FALLENGEMINI: Iciclův gear se zapojoval odpoledne, zkoušelo se ale jen video, na audio nebyl čas, jen se zkoušel signál z linky. Na vině bylo, bohužel, špatné naplánování programu. Mě Live show bavila, jen jsem od toho čekal trochu víc show, zvuk do lidí nemůžu posoudit.
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: ta fotka je tak spatna, jako byla ta performance. :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: toho jsem tam neviděl, navíc podle fotky poznám jen že to je člověk v teplákovce .)
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: tnhle clovek je cernej a vypada jak coppa, vyfotil sem si tu teplakovku. :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: tam nikdo v teplákovce nebyl navíc coppa je černej ;)
    L4MA
    L4MA --- ---
    L4MA: nemuzu rikat nigga v teplakovce, aby se z toho akira nepochcal. :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: takze ten v teplakovce nebyl coppa ale nu-c?
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: jo pokračovalo přišel cca v půlce tomova setu přinesl nějaký midi klávesy a zvukař tuším mu to tam zapojoval
    L4MA: jo ty mc tam byli po všechny dny ale asi ne u každýho dje ve čtvrek nad ránem speciálně jacob a nu c hold jsi měl asi větší štěstí než já :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    L4MA: a kdyz rikam nedele, tak myslim ctvrtek. :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: na Shreddru jsem byl v sobotu na 3 djs a zadnej MC tam nebyl. ale v nedeli jsem tam jen nakouk nad ranem, a performovali tam Jacob a Coppa v sedy teplakovce - nevericne jsem kroutil hlavou a rikal si, jaky me neznamy mozek rozleptavajici drogy tam ty lidi drzej. :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: on si ten gear zapojoval uz odpoledne behem toho dnb step contestu, co mi rikal kamarad...a mi nerikej, ze to za dalsi 2 a pul hodiny jeste pokracovalo...
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: no možná měla být nějaká zvuková zkouška před začátkem a ne že tam napochoduje když už hrál tom small a zbytečně ho stresuje zapojováním gearu...

    L4MA: no mě ty spectra fakt bavili ale stou ds čtvrthodinkou souhlas taky už jsem to tady psal...
    právě že ten dilinja mě bavil jak selekcí tak mixama a i jsem si řikal že mc kupodivu celkem moc nezasahuje bál jsem se aby to nebylo něco ve stylu skibadee apod. kterej tu hubu nezavře... btw jestli si se byl podívat pomalu kteroukoliv chvíli na shredder stagei tak tam to bylo skutečný mc peklo :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: driv se mi darilo v hlave udrzet i tracklist k celymu setu, dneska uz je to trochu horsi aka na celej tracklist by to bez zapisku nedalo, ale ty stezejni momenty se mi udrzet dari :) a ja proste ten Sunday Crunk remix nemam rad, ne a ne a ne :D jinak to lajfko melo kazdopadne prijit jako rozjezd ty stage bez debat, delat live PA uprostred party je hodne nevdecny i v pripade, ze nebojujes se zvukem (nezavidim to Riye na rijnovy liquid flights, mrk mrk)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: jo ty sety by měly jít ven v ideálním případě všechny (můj asi ne, nebo když, tak až o dost později, mám teď video ze SWU). K ofiko stažení obecně nebývají (spíš zahraničních lidí), ale i tak max nejdřív za půl roku na SC Portalu.

    Ps.: Anédě vyřídím a za mě :*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam