• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK: jak to? napriklad takovy computerartist i qo tu jsou oba, ne? :)

    FALLENGEMINI: moje zkusenost z patku je takova, ze ten takzvanej "hard dnb" ceka kompletni fuze s necrofunkem behem hodne kratky chvile. to co se dneska povazuje za tvrdej dnb nad tim zustava rozum stat.
    jen tak nakoraj b4b FS, jeden z Katharsys, oba Halucinatori a aby toho nebylo malo tak jeste Counterstrike byl uplne zbytecnej set. 5 djs na JEDNOM mixu 1,5 hodiny - nejzbytecnejsi performacne ever. computer i qo se predhaneli, kdo nalozi vic mefjuso-maztekovsko-noisiackyho necra, a computerartist to vyhral.
    kazdopadne kdyz jsem dorazil, tak me hend od vchodu vitala Noisia - Oh Oh. na party kde by jeste pred trema rokama takovej track pusobil naporsto nepatricne a zadnyho dje by ani nenapadlo na sracku takovyho razeni pomyslet. pryc jsou doby kdy se na hard dnb akcich hral Limewax, TOA, Deathmachine, Switch Technique, Cooh, Current Value, Fakemachine, Trasher, Dub Elements, Hidden... dneska je te klasicky LIR necro, hrany stylem 1 TPM obcas okoreneny nakym postizackym crossbreedem, kerej zni jak kombinace necrofunku a happy hardcoru produkovanyho opici.
    nebozak Current Value je nejexemplarnejsi priklad totalni degradace sceny. clovek, kterej 15 piluje svuj sound a neohlizi se na trendy, ted produkuje vrtacky a skripacky okoreneny woblama, ktery vyvolavaj daveni a jeho tracky muzou do svejch setu bez problemu zaradit titani typu Rene Lavice, Wilkinson, Culture Shock a dalsi, uz chybi jen EPcko na RAMu. to co predvadi Counterstrike (spolu s Limewaxem a Currentem v podstate zakladatele skullstepu a opravdu tvrdyho dnb) nad tim taky zustava rozum stat.
    je mi z toho fakt smutno u srdce a prazdny misto musim zaplnovat Lenzmanem a LSB, coz mi neprijde nejvhodnejsi... :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Já už nad tim taky před nějakou dobrou definitivně zlomil hůl. Musim ale říct, že teď vychází spousta hodně libovejch věcí mimo tenhle ,,rádobytobouchá" neurofunk :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    je tady nekdo, kdo tohle jeste posloucha, nebo dokonce hraje? :) tak mlady tady nikdo neni :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SHMIDOO: asi jsem to mel napsat v uvozovkach. protoze v tomhle s tebou souhlasim.

    MARIHAI: je to fakt jak pres kopirak vsecko.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    FALLENGEMINI: vsechny tracky snad fak do jednoho maj v sobe nejakej vyraznej nasekanej nachopovanej zvuk. Ani jeden roller s dlouhym reecem )
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    FALLENGEMINI: no ale tohle je pro me ''mainstream'' neuro...naznak nejake tvrdosti slysim max u Tommy Gun
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SHMIDOO: tak pokud se nemylim, tech-step, neurofunk, jakkoliv tomu chces rikat, je porad branej jako tvrdsi drum & bass. samozrejme ze to neni hard dnb nebo crossbreed. proto tvrdsi, ne tvrdej.
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    FALLENGEMINI: tvrdsi drum and bass?
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    nazorna ukazka toho, jak moc o hovne je momentalne tvrdsi drum & bass. vsechny ty tracky absolutne nevyrazny, zamenitelny, prvni zni stejne jako ten predposledni, jen ten od Mind Vortex trosicku vybocuje...

    Pocket Full Of Drops #16: Mind Vortex, Rido, State Of Mind and many more! - displace.audio
    http://displace.audio/pocket-full-of-drops-16/
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Pardon, teprve ted jsem zjistil, ze jsem nepsal do Pomlouvame.. Astar / Soldik zajistili slusny mimikry.
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    L4MA:
    MAIN FORBIDDEN SOCIETY RECORDINGS STAGE
    22:00 - 23:30 CATALYST B2B JOSHU4
    23:30 - 01:00 COMPUTERARTIST
    01:00 - 03:00 HALLUCINATOR B2B KATHARSYS B2B FORBIDDEN SOCIETY FEAT. SMACK [Smack on mic at 02:30]
    03:00 - 04:30 QO
    04:30 - 06:00 OKAN B2B TACTICAL

    SECOND ARCHETYP 51 STAGE
    22:00 - 23:30 FUSS
    23:30 - 01:00 PIREZ
    01:00 - 02:30 DRYMAN
    02:30 - 04:00 WBWOY
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: jojo, fakt urazlivy OT, oproti soldikovu skorpeni s astarem... :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    další, prosím!
    L4MA
    L4MA --- ---
    SLAMITCH: jojo, taky povazuju Smackovu flow ve studiu za tu lepsi v CR.
    kazdopadne s Forbiddenem sem ho slysel 2x, vzdycky to byl jen naprosto obtezujici nesrozumitelnej hluk, pripadne hulakani SMACK ONE! SMACK ONE! ale ono mu neni ruzmet ani v tom studiovym tracku, takovy to neco s tim "davala mama, tata" :D
    na rapovy akci v crossu s toxxem a igorem to byla naprosta sebeparodie, div mu nerupla cevka, presne jak rikas. ta podiova presentace je pro uplne jinou cilovku, ale jaka to je, to netusim. :)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    L4MA: Jsi mi pripomnel, ze jsem videl Smacka na Radio Wave akci v Ceskem Rozhlase. Kamarad basnil, jak je to tam akusticky vzdycky genialni, atp. Tesil jsem se teda, ze si zlepsim nazor po par podivnych uryvcich ze Smack vystoupeni, co jsem zachytil na netu. Ze mu bude rozumet, pozname tu kulomentou flow v poradnem HD, a tak.

    Smacka mam rad, BTW :)

    Suma sumarum, vydrzeli jsme asi 15 min, a to spis min. Prepalili zvuk, rozumet mu nebylo a kdyz bylo, pridavalo to jen na sebeparodickem dojmu, ktery vyvolavala podiova prezentace. Na to, jak si myslim, ze je dobrej, znela jak jsem se bal, ze budou znit PSH na United Islands (a nezneli). Prehnanost, nesoudnost,... (a jeste uplne retardovany teplaky - jak krizenec HipHop mody a tech, co maj vsechno kozeny a se zipama.) Chjo, zklamani.

    Mutanti Hledaj Vychodisko pred nima byla na druhou stranu super prca, co nakonec i vetsinu roztrsala. Zmutovany Medvidek Pu snippet, ci Houpajici strejda, apod, byly perly.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    MARIHAI: nemohl bys mu dat read only preventivne na stalo?
    L4MA
    L4MA --- ---
    je tu nekdo kdo zna line up zitrejsi Roxy, prosim?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    slava
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ok další příspěvky o jahrajdrove akci mažu a následuje read only .. zjistil jsem že mám práva tak to bude lítat :)
    ESKA
    ESKA --- ---
    děte do vole prdele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam