• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Čím jsem starší, tím víc se v tom ztrácim, fakt.

    Dneska je to samej kroužek elitářů.

    Dřív to teda byli modří, červení, Brno, Ostrava a asi v tom teda bylo víc jasno. Dneska se to rozrostlo na ty, co hrajou jenom z vinylu, že prej jinak to neni ta správná muzika, nejlépe jenom po barech, protože to je nejvíc androš, pak jsou tu vyznavači nekrofňuku, že prej bez Mefjus snaru by to bylo celý v prdeli, pak jsou tu striktní hateři LIRu, adorátoři Autonomicu, kde když to jenom neťuká, tak se někde něco rozbilo.

    Zapomněl jsem na něco?

    A co teprve ty kombinace více věcí dohromady!
    RONDO
    RONDO --- ---
    LOPIK: Jahridera by to inspirovalo, vrátil by peníze a založil nadaci na podporu začínajícíh promotérů.
    VEX
    VEX --- ---
    RONDO: Takže to vlastně funguje
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Jen Jahrider by si nesměl udělat ani jednu akci, protože kurví ceny..
    RONDO
    RONDO --- ---
    A dostalo by se na všechny mladý, nadějný a talentovaný DJs! Každej by si moh zahrát! Cokoliv, nikdo by se nedíval skrz prsty na mladý kluky co hrajou Mefjusa, protože neznaj Konflikta.
    RONDO
    RONDO --- ---
    Komu prostě nejde o dobrou věc a soudržnost scény, ten vůbec nemá co hrát dnb, protože to je muzika pro kamarádi!
    VEX
    VEX --- ---
    RONDO: Správně
    RONDO
    RONDO --- ---
    VEX: normálně bychom je vylynčovali, jak se na slušnou a soudržnou scénu sluší a patří
    VEX
    VEX --- ---
    RONDO: A spousta Dju, který tu "scénu" dneska tvoří, by do ní vůbec nepatřilo:D
    RONDO
    RONDO --- ---
    Je pravda, že kyby celá scéna táhla za jeden provaz a všichni přespěli svou troškou do mlýna, muzika by byla hlasitější.
    KYN
    KYN --- ---
    M4Y4: Stejný jako dneska. Akorát konkurence byla menší, takže konkurenční boj byl takovej nijakej. Nebylo jen pošťuchování, byly i otevřený a "za zádama" hejty. Pamatuju si, že mě to na začátku docela i trápilo :)

    Vyložený házení klacků pod nohy nevidim ani dnes. Pravda, že do zákulisí dneska vidim ještě míň než tenkrát. Že se v dnb víc projevuje "trh" je přirozený a bylo to vzhledem k jeho úspěchu nevyhnutelný.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    M4Y4: klacky jsme vsichni hazeli do kyblu :o)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    MEDAN: To jo, ale tak klacky pod nohy jste si snad házeli? Nebavím se o tom klasickém pošťuchování. To, že tady každý měl/má svůj píseček bude asi věčným pravidlem - tak to ostatně funguje všude.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    M4Y4: ja si pamatuju, ze jedni byli cerveni a druzi modri. a pak tu bylo brno a ostrava :o)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    M4Y4: Abych to upřesnil, já si to pamatuju jako běžnej člověk, co chodil na mejdany, hrát jsem začal o pár let později.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    KYN: A jak to teda bylo v tom roce cca 2000? Já si teda pamatuju, že rozhodně fungovala určitá komunita lidí se společným zájmem.
    CASPERDJ
    CASPERDJ --- ---
    TOMEEK: dík:)
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    CASPERDJ: kazdy player musi mit JINE cislo - je uplne jedno, jake cislo kam pridelis.
    nastavuje se to v menu - "Player no."
    kdyz budou mit stejna cisla, tak se to neprolinkuje
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    VON_GILOTINE: Příležitost ještě bude, už tak jsme přetahovali a přišli pozdě .))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    WENIA: to mel pokud vim naplanovany jeste pred tim, nez se potvrdil ten comeback. dokonce myslim vetsina lidi cekala, ze druhy Feed Me album bude driv nez Spor album.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam