• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    DABE
    DABE --- ---
    KYN: byla. zaclo to open airem srnka (2000) a pak trvala cca. tri roky.
    v te dobe neexistovaly slova typu konkurencni boj a trh. ostravaci jezdivali hrat do prahy, brna a naopak prazaci jezdivali do ostravy/brna. a pak jezdivali vsichni tam, kde postavil Ales z easteku zvuk. tercem posmechu byla obcas jen Katcha a Komankova
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: a to je kdo?
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    WENIA: Před třema nedělema vydal 2-track EP collab s Memtrixem, takže tak černě bych to fakt neviděl. Jenom si vezmi, kolik různejch žánrů tvoří jako Feed Me... přidat k tomu sem tam nějaký DnB by zrovna jemu fakt nemělo dělat problém. A upřímně doufám, že se na další Spor alba vykašle, protože se mi zdá, že ho to svádí k nudě a divnotě. Od něj fakt radši singly.
    KYN
    KYN --- ---
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    no tak já bych to shrnul asi takhle :)
    Samotáři - Lidi tady málo hulej
    https://www.youtube.com/watch?v=mtrniTweuzE
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    kdyby někdo rave

    ZÍTRA CROSS 08102015 DO 21:00 ZDARMA
    A cos dělal v roce 1991 ty?
    Doraž mrknout na jeden z live projektů co byli u zrodu dnešní alternativní hudby. Altern 8​ in cross][club​
    https://www.facebook.com/events/893426377372752/
    Altern 8 Activ-8 (Come with me)
    https://www.youtube.com/watch?v=2_bL0hFyslg
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: umrtvil, heavy)))
    RONDO
    RONDO --- ---
    M4Y4: to oni neřeší, prostě kalí dál! :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MARIHAI: nene, tenhle obrazek jsem asi pul roku nevidel... dik!!! :P
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    je to prostě magie
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    dokonce jsou bary, kde i barman je dj :o)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SOLDIK: 1 za deckama a 7 na baru, právě řešej, že měl každej pivo a lístek je propitej.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: takze dohromady 8 dju :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX:
    VEX: :D :D :D
    RONDO
    RONDO --- ---
    je to magie prostě
    VEX
    VEX --- ---
    RONDO: Mě baví jak to vypadá zvenčí. Řekneš si: "Prázdnej bar, sedm lidí, každej u jednoho stolu a DJ." Přitom na druhej pohled je uplně jasný, že jsou nějakym způsobem propojený skrz tu dobrou muziku.
    RONDO
    RONDO --- ---
    Znám pár podle tváře, občas mám to štěstí zahlídnout dva tři někde v nějakym špinavym baru, nejdřív dycky dělaj jako že se neznaj, ale jakmile se dostanou ke gramcům začíná nekonečný bóro a kolikrát si u hraní dávaj i high five a takový speciální čeky, maj svůj vlastní jazyk, ale bohužel jsou špatně organizovaný...
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VEX: Jsem rád, že tu existuje takhle sluníčková skupina, která neví, že tu nějaká scéna vůbec je. Ještě by jí pak pomlouvali a ty lidi na ní. Krása!
    VEX
    VEX --- ---
    M4Y4: Kdybychom o sobě věděli, tvořili bychom scénu a museli bychom se navzájem zabít.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VEX: jména?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam