• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    dokonce jsou bary, kde i barman je dj :o)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SOLDIK: 1 za deckama a 7 na baru, právě řešej, že měl každej pivo a lístek je propitej.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: takze dohromady 8 dju :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX:
    VEX: :D :D :D
    RONDO
    RONDO --- ---
    je to magie prostě
    VEX
    VEX --- ---
    RONDO: Mě baví jak to vypadá zvenčí. Řekneš si: "Prázdnej bar, sedm lidí, každej u jednoho stolu a DJ." Přitom na druhej pohled je uplně jasný, že jsou nějakym způsobem propojený skrz tu dobrou muziku.
    RONDO
    RONDO --- ---
    Znám pár podle tváře, občas mám to štěstí zahlídnout dva tři někde v nějakym špinavym baru, nejdřív dycky dělaj jako že se neznaj, ale jakmile se dostanou ke gramcům začíná nekonečný bóro a kolikrát si u hraní dávaj i high five a takový speciální čeky, maj svůj vlastní jazyk, ale bohužel jsou špatně organizovaný...
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VEX: Jsem rád, že tu existuje takhle sluníčková skupina, která neví, že tu nějaká scéna vůbec je. Ještě by jí pak pomlouvali a ty lidi na ní. Krása!
    VEX
    VEX --- ---
    M4Y4: Kdybychom o sobě věděli, tvořili bychom scénu a museli bychom se navzájem zabít.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VEX: jména?
    VEX
    VEX --- ---
    INK_FLO: Ono to neni tak tragický jak se tu píše. Ještě tu existuje skupina 0 fucks given, která prostě jen poslouchá a hraje dobrou muziku a ani neví, že tu nějaká scéna je.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    jak to tady čtu, tak jsem celkem rád za chameleonovitost, kdy jsem schopnej se rok nadchnout pro DnB a pak třeba zase rok chodit na techno, tím pádem pak nemusím fňukat nad tím svým jediným stylem. I když chápu, že tenhle přístup HC fans neuznávají (bandwagon jumpers, blabla...) , věrni metalu zůstaneme až nadosmrti

    btw. v prosinci na volným průběhu Paradox live!
    RONDO
    RONDO --- ---
    M4Y4: A pak jsme tu my, co to s dnb myslíme dobře. Když budeme tvrdě pracovat, přidají se k nám další a společně dáme věci do pořádku.

    Altitude - Falling - WARMDIG006 | Out Sept 18
    https://soundcloud.com/warm-communications/altitude-falling-warmdig006-out-sept-18
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Čím jsem starší, tím víc se v tom ztrácim, fakt.

    Dneska je to samej kroužek elitářů.

    Dřív to teda byli modří, červení, Brno, Ostrava a asi v tom teda bylo víc jasno. Dneska se to rozrostlo na ty, co hrajou jenom z vinylu, že prej jinak to neni ta správná muzika, nejlépe jenom po barech, protože to je nejvíc androš, pak jsou tu vyznavači nekrofňuku, že prej bez Mefjus snaru by to bylo celý v prdeli, pak jsou tu striktní hateři LIRu, adorátoři Autonomicu, kde když to jenom neťuká, tak se někde něco rozbilo.

    Zapomněl jsem na něco?

    A co teprve ty kombinace více věcí dohromady!
    RONDO
    RONDO --- ---
    LOPIK: Jahridera by to inspirovalo, vrátil by peníze a založil nadaci na podporu začínajícíh promotérů.
    VEX
    VEX --- ---
    RONDO: Takže to vlastně funguje
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Jen Jahrider by si nesměl udělat ani jednu akci, protože kurví ceny..
    RONDO
    RONDO --- ---
    A dostalo by se na všechny mladý, nadějný a talentovaný DJs! Každej by si moh zahrát! Cokoliv, nikdo by se nedíval skrz prsty na mladý kluky co hrajou Mefjusa, protože neznaj Konflikta.
    RONDO
    RONDO --- ---
    Komu prostě nejde o dobrou věc a soudržnost scény, ten vůbec nemá co hrát dnb, protože to je muzika pro kamarádi!
    VEX
    VEX --- ---
    RONDO: Správně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam