• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    btw. big up za Mad4ce
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    M4Y4: hmm zacinas napinat i me :o)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    MEDAN: Můžu ale prozradit, že to bude někdo, kdo hudebně propojí HCJungle a dnb v podaní Roba.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    M4Y4: ale vzdyt jo, si delam srandu, kdyz to tak pekne medan nacal :))
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SOLDIK: protože to nezapadá do vize/konceptu )
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    M4Y4: to protoze hraje tak casto ve stormu?
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SOLDIK: to nehrozí )
    MARIHAI: upřímně, mluvil jsem s ním o tom a bude to mít povolený právě kvůli tomu, že se drží původního zvuku, to ale neznamená, že by hrál pouze nové věci, primárně chci, aby hrál klasiky )
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MEDAN: mozna prijede contest winner
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    M4Y4: btw. skynetovi bych odpustil kdyby hral novy veci, drzej si podobnej styl jako ty puvodni :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    M4Y4: vidim, ze PR mate zmaknute dobre :o)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    MEDAN: hosta odtajníme ve správnou chvíli)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    M4Y4: secret guest bude soldik a odtajnite ho podle toho, jestli prijede nebo ne? pripadne odtajnite jeho nahradu? :o)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Už se to blíží a proto jsme dnes odhalili kompletní lineup (ikdyž jedno tajemství tam zůstává).

    LORENZO
    LORENZO --- ---
    SOLDIK: hezky .-)
    L4MA
    L4MA --- ---
    OGLOKOOG:
    SHMIDOO: pak by totiz nemohli hrat prdecky a trumpety s maztekem a pythiusem. a k cemu je pak takova kariera... :)
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    OGLOKOOG: tvrdy track neudelali uz nejakou dobu...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    OGLOKOOG: kdyz jsem s nima dalal kdysi... rozhovor, tak uz tenkrat psali, ze budou delat i trance n bass
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    NEIGHBOUR: Počkej počkej počkej, ty "skvělý věci" mi vysvětlíš! Jakože tam mají tracky, co nejsou hard dnb? Jakože už i oni jdou do kopru?
    NEIGHBOUR
    NEIGHBOUR --- ---
    June Miller rano skvelej set, zrcadlova hlava na devastatoru po nasviceni uplnej strop a ten noise control tlacil brutalne. Dvojcata ukazali svy novy album a vypada to ze z toho hard dnb trosku vyrostli, maj tam par fakt skvelejch veci!



    CMAN
    CMAN --- ---
    Ty typove co hrali pred Neckarem mi obcas pride ze matlaj paty pres devaty. Jedou naky ty liquidarny novodoby a pak tam najednou frknou kus naky hitovky a zase dal ale nedava to moc vyznam. Ale myslim ze na tom nezalezi ani moc. A Marky me nebavil. Kdysi v Roxy me bavil ale tady ne. Mozna se pak rozehral a to uz sem nekam odcestoval...
    Jo a jeste byl vtipnej AngerFist kdyz do toho hardcoru zamontoval Dirty Love od Wilkinsona. Po tom rachotu mi to prislo jako ze si dela soufky z produkce hlavni stage
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam