• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    SYXAO: lol to je demence ze i Dom somruje po Paradoxovi breakbeaty...

    jinak nejak nerozumim co je spatne na tom, ze Seba do Paradoxe husti at udelaj neco pro Ram..? Spis by si Paradox nemel dat za ramecek ze ho vyhodil na ulici :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: :D pekny. no tak na RAMu uz Seba byl (sice jen v Nightlife 6 bundlu, ale co uz) a Hospital ma odskrtnutej davno)) na druhou stranu se nedivim, ze u Paradoxe somrujou i takovi producenti, jeho breaky jsou skvely.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    já si pamatuju jen tohle, ale ondík toho ví daleko víc. že za paradoxem přijel seba do vilniusu do jeho studia a začal do něj hustit že musej udělat něco pro Ram dokud se paradox nenasral a nevyhodil ho ven na ulici ať si to tam rozmyslí co mele za kraviny, když se pak seba vrátil tak se mu pak ještě omlouval že to je fakt blbost... pak řikal paradox i něco o domovi jak po něm chtěl aby mu poslal nějakej break, že poslal doprdele a že po něm takhle somruje docela dost známejch producentů...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO:
    RONDO: to me teda taky
    RONDO
    RONDO --- ---
    SYXAO: to mě zajímá hodně
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    imho o sebovi řikali docela zajímavý věci paradox a manos a za rámeček by si to asi nedal...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    RONDO: Seba je tak trochu samorost a dost inspirativni persona v tomhle, vzdycky se dokazal postarat sam o sebe, kdyz na nej "velky" labely hazely bobek.

    nejvic imo utrpel Furney, co se GLR tyce.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KAMCZA: jo věřím že hudebně to bude fajn, jen už to nebude mít ten spád co to mělo s conradem, ostatně sám si viděl před rokem apůl v crossu co on dokáže. btw bukem a conrad tenkrát ve veletržním paláci byla moje první větší dnb akce v praze co jsem byl, tuším rok 2005 to byl do tý doby jsem byl akorát na open air fieldech a cosmic tripech a v roxy na freelandovi. Tenkrát jsem si v maxim Underground koupil CD bingo beats sessions mixovanou markym.. ach ty vzpomínky :-)
    RONDO
    RONDO --- ---
    SYXAO: a condrad bez bukema je orgasmus bez sexu
    kdy vůbec tyhle jeho destrukční upisování producentů začaly? Seba tam vydal akorát pár věcí a zmizel
    LTJ Bukem MC Conrad Live Planetary Funk Alert
    https://www.youtube.com/watch?v=88qRPopwUSw
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SOLDIK: jo vím že to tak nějak bylo ale úlohu v tom snad hrály i prachy kdy bukem z titulu toho že ho vytáhl z ulice tak bral 90% honoráře a conrad zbytek dokud conrad nevěděl že to tak je tak mu to asi nevadilo a když zjistil že nejedou 50/50 tak bylo zle... a řekněme si to na rovinu bukem bez conrada je jako sex bez orgasmu .)
    WENIA
    WENIA --- ---
    KAMCZA: ja si Bukema bez Conrada nedokazu predstavit :(
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Já se na toho Bukema jako těšim a sem zvědavej jak moc mi bude Conrad chybět. Taky uvidím jestli mi budou hudební prožitek kazit myšlenky na to, že hodně lidí (co se s nim osobně zná nebo znalo) říká, že to je zmrd. Takže i když ho uvidim asi podesátý, tak to bude v lecčems nové :D

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: a je jich cim dal tim vic...no jo kazdej svoji hvezdarnu)))
    SOLDIK: jak rikas...viz treba Makoto, Commix, SKC a dalsi...
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    LOPIK: jako uprimne, kdo by nedal ranu Yoko Ono?
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    nektery zeny to maji dokonce rady :o)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    LOPIK: to sem taky nevedel :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    DJ_RUDEBOY: v pohode a diky moc za zverejneni!))
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    MARIHAI: Když mohl mlátit ženu i Lennon, tak proč ne nějakej Conrad :-)
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    FALLENGEMINI: Normalne to tam pisu, ale rozhovor prisel bez toho a nemel jsem cas se doptavat, omlouvam se.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VON_GILOTINE: Tempo neni subzanr :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    SOLDIK: Tenhle free your mind esoterickej konrad mlatil svoji zenu jo? ;)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SYXAO: Prapuvod bukemova curactstvi je dal. Znicil nekolik producentu, nechal je nejdriv upsat labelu, ale jejich tracky vydal az snad po osmi letech se "znovuzrozenim" GL. Stejne tak je povestny neplatic. Ona exkluzivita clenstvi, jak ji sam popisujes, je uz tresnickou a suskalo se, ze za to muze spis management, nez on. Coz je fuk, jeho znacka, jeho zajmy, mel by si to pohlidat. A Conrad? Tam je to trosku jinak, nez jak pises. Uz se i tady o tom psalo. Conradovi byl odebran pas ( pry ze mlatil zenu nebo co ) a bukemovi to nerekl, a tak prisli o nejaka hrani a pak i nejakou tour.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam