• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ILL_EEL: Ram = ten velkej zlej label kde posledních cca 150 releasů jsou absolutní píčoviny, volně přeloženo seba chtěl na ramu vydat píčovinu aby přihřál polívčičku a vydělal prachy a paradoxovi se to logicky nelíbilo...
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    SYXAO: lol to je demence ze i Dom somruje po Paradoxovi breakbeaty...

    jinak nejak nerozumim co je spatne na tom, ze Seba do Paradoxe husti at udelaj neco pro Ram..? Spis by si Paradox nemel dat za ramecek ze ho vyhodil na ulici :D
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    TOOMUCH: a jak to teda je aktualne?
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    MARIHAI: zkostnatělej názor.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VON_GILOTINE: Zanr jev tanecni hudbe vazanej na tempo.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VON_GILOTINE: ty jsi dneska nejakej zlej... :o)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MARIHAI: tys napsal zanr ne tempo,takze je hezky ze ze mne delas debila,ale ja opak nikdy netvrdil

    no a k tomu co napsal fallen ted nemam silu psát nic.snad pozdejc.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KAMCZA: a do čeho že se to mám trefit? ;-)
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    SYXAO: jako kdo neměl nikdy nikde žádnej výstup, ať hodí kamenem :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: fair enough, i kdyz mne to v tom rozhovoru prislo jako odpovidajici, na druhou stranu uznavam, ze takhle v nadpisu, vytrzeny z kontextu, to muze vyznivat klisovite. kazdopadne have fun))
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: mně šlo spíš o to, jak to prezentuje. Čistě můj subjektivní problém. Díky za pozvání, ale se Štěphánem neska hrajem u konkurence (na stejný tempo) :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: no tam jsem se byl kouknout asi jen jednou, pak už nebyl čas
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SOLDIK: každopádně to byl super zážitek se všema těma analogovejma mašinkama, šestnáctikanálovým mixpultem a stařičkou amigou... imho řikal paradox že je docela problém to všechnou udržet v chodu, že jak je teď v módě retro tak že ho všichni na ebay přeplácej když schání nějaký součastky, a že když jim píše ať ho nechaj že na tom skládá muziku tak že ho nechápou :-D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: byl jsem ve sklepe, muselo to bejt skvely kazdopadne :)
    SOLDIK: ale prosimte :D
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    RONDO: no a prej na letošním sun and bass měl se sebou zas pro změnu nějakej výstup manos...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SYXAO: nemel cas, uvadel na celem internetu veci na pravou miru.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: jo je to borec i manos i super lidi to jsou se divím že jsi nebyl poslechnout minulou sobotu
    RONDO
    RONDO --- ---
    To zni docela roztomile. Hlavně když si to pak na tý ulici rozmyslel.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: :D pekny. no tak na RAMu uz Seba byl (sice jen v Nightlife 6 bundlu, ale co uz) a Hospital ma odskrtnutej davno)) na druhou stranu se nedivim, ze u Paradoxe somrujou i takovi producenti, jeho breaky jsou skvely.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    já si pamatuju jen tohle, ale ondík toho ví daleko víc. že za paradoxem přijel seba do vilniusu do jeho studia a začal do něj hustit že musej udělat něco pro Ram dokud se paradox nenasral a nevyhodil ho ven na ulici ať si to tam rozmyslí co mele za kraviny, když se pak seba vrátil tak se mu pak ještě omlouval že to je fakt blbost... pak řikal paradox i něco o domovi jak po něm chtěl aby mu poslal nějakej break, že poslal doprdele a že po něm takhle somruje docela dost známejch producentů...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO:
    RONDO: to me teda taky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam