• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    M4Y4: preskocim vsechno ostatni, protoze na to tady nema smysl reagovat - "Nelze dělat ceny, které mají prezentovat celorepublikový názor, když s konceptem a volebním systémem nesouhlasí všechna média/crew/dosaďcochceš." kdy v minulosti tohle bylo? nehlede na to, ze by se na tom nikdy nikdo nedomluvil.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SYXAO:
    FALLENGEMINI: Prvního kola jsem se zůčastnil a myslím, že stačilo. Bohužel musím, za sebe, konstatovat, že to bylo opět nezvládnuté. Krom dost zoufalé kampaně na Facebooku to nikde nebylo vidět a spoléhat na pár lidí, kteří to jakžtakž tlačí je velmi málo, pokud pominu samotné projekty, které mají samotný zájem něco dostat. Po loňském roce posun minimální a spoléhat na komunikaci skrz maily, když se to celé tvořilo, mi nepřijde jako šťastná cesta. Je mi naprosto jasné, že vytvořit podmínky, které by vyhovovaly všem, je prakticky nemožné, ale toto je pak jen ukázkou toho, proč ty ceny nemohou fungovat. Jediné řešení, které mi přijde transparentní, by bylo, pokud by se to nazývalo cenami daného média, jako je to v případě Areny. Nelze dělat ceny, které mají prezentovat celorepublikový názor, když s konceptem a volebním systémem nesouhlasí všechna média/crew/dosaďcochceš.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    FALLENGEMINI: hele tyjo to tohle bude první rok co nehlasuju ,ani jako jednotlivec ani v crew a uz me to ani nezajima ...
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    MEDAN: You can't kill what's already dead :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    PSYEK: kamosit s jahriderem, mas vyhrano!
    PSYEK
    PSYEK --- ---
    SOLDIK: Co nepiju tak na mně nikdo nemá čas. Tohle jsou hlasy od mámy, táty, ségry a babky :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    PSYEK: jsem myslel ze mas vic jak 4 kamose tvl... :))
    PSYEK
    PSYEK --- ---
    Já si ani nestihl poslat hlas a ono už je druhé kolo :( každopádně protestuju proti desátému místu kde by měl být touchwood s dvěma hlasy a dleeb s dvěma hlasy :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    tak vybrat se tam pořád ještě trochu dá tak uvidíme co z toho vznikne...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    btw druhy kolo od zejtra, pokud vas vysledky (jako jiz obvykle) serou, je tu porad jeste jakas takas sance s tim neco udelat ;)
    STUART
    STUART --- ---
    SYXAO: Hele tak tady... "Talentováný DJ z Prahy, který má za mixem hodně co ukázat. Říká si Mouzl a za rok pusobení za mixem obráží jednu akci za druhou!"
    https://www.facebook.com/djmouzl
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO:
    MEDAN: Neurofunk Will Never Die je pravidelna akce ve Stormu, loni to "krtil" Ed Rush, bylo tusim asi 4 nebo 5 vydani dodneska, dela to N:Force (aka Mr. Happy).
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    MEDAN: nechci ani raději vědět...
    FALLENGEMINI: to asi nikdo kromě 13ti lidí
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    co je proboha neurofunk will never die? :o))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: Symplex je kluk, co patri k Hoofbeats...dela tvrdsi veci, na Let It Rollu hral na Eatbrain stage. za mixem velmi sikovnej nutno podotknout. Mouzla neznam
    STUART
    STUART --- ---
    SYXAO: Nenaděláš nic... Příští rok bych anketu omezil jenom na západní část republiky, co je na východ od Průhonic stejně nikoho nezajímá.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KYN: česká skladba roku vede ten silenej shit omg.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    STUART: tenhle je ale až z ukrajiny.... :)
    STUART
    STUART --- ---
    SYXAO: Kdo je Mouzl netušim, ale Symplexe už pár let registruju. I když to, co dělá, jde spíš mimo mě - https://soundcloud.com/symplexrecs.

    Jinak výsledky tak nějak dle očekávání *snaží se skrýt mírné zklamání*
    KYN
    KYN --- ---
    SYXAO: 9 a 13 hlasu :) Gratulace k peknemu umisteni Fallen Gemini a Lee Meow!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam