• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    SYXAO: Už to nejsou klauni, je to zase jump-up :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KYN: no proto je to v závorce .)
    KYN
    KYN --- ---
    SYXAO: co se stane v Polsku, zůstane v Polsku :)
    SYXAO: aha, no tak super :) (akorát bych tomu, co dělá sigma liquid neřikal, ale chápu, že se ten výnam od 2002 posunul)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: kdoví jestli tam nehraješ na tajňačku pod názvem jiný crew teda takhle zahejbat kynovi :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KYN: tak liquid (a emoliquid viz sigma na evropě2) už je nějakej ten pátek zpět imho narvaný LF v crossu několikrát po sobě plná spodní stage na DT až do rána myslím že to je dostatečnej důkaz...

    AKISAN: vidíš to jsem zase zaspal asi já
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: Jump up uz "je zpet" ;)
    SYXAO: vim! Psal sem Matousovi, at tam nastoli poradek)))
    KYN
    KYN --- ---
    SYXAO: kdy byla ta vlna liquidu? já sem ji předpovídal a doteď sem si myslel, že to byl omyl :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    zatím nikdo ? ....včerejší double trouble v crossu (neplést s meccou) :) opět super pohyboval jsem se převážně na spodní stagei všichni djové předvedli super sety, saxxon hrál cca z 90% svoje věci a saxxon remixy a edity, místama to zavánělo až jump upem ale sedlo to tam jak hrnec na prdel takže fér...
    ...btw do roka a do dne předpovídám po vlnách deepu, liquidu, ne(u)cra návrat jump upu na výsluní aka klauni jsou zpět...
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SYXAO: polisz biznes a hraju tam Češi
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    SYXAO: a esku :o)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: hele poláci mají taky svého akiru

    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: Je to tak. Prvni dopravni prostredek jsem dostal po dedovi, byl to konsky povoz. To jen tak pro zajimavost.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: fuj...tomu he snad navzdy konec))
    SOLDIK: tak chapu, ze kdyz uz si pred lety prijel z toho vaseho balikova mezi lidi, tanecni drogy a nejaky svetla, ze te to malem zabilo)))))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SYXAO: Dobre, Mateji :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SOLDIK: ticho :D
    Bart Simpson-Já to nebyl
    https://www.youtube.com/watch?v=52yMzZYh8-c
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    TOMEEK: To pozor. To neni poprve, ci si nekdo dovolil rict ze je svetel nadbytek. No proste je, matejska hadra.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    FALLENGEMINI: Protože lineup Imaginationu staví náš friendly NEIGHBOURhood lenoch, co sice zve někoho někam už roky a roky, ale pořád to vypadá, jako by ještě nikdy nikoho nikam Nezval.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    zlatej strobac a mlha... :o)
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    VON_GILOTINE: na kere stage na tebe porad neco blikalo? :)
    my se prave snazime svitit tak, aby nejely vsechny svetla najednou a aby to spolupracovalo s LED projekci a laserama - proste zadna preplacanost.

    u Ima jde hodne i o dost originalni LED designy + dekorace, jez tu snad nikdo jinej (krome LIR) nedela ....


    ale chapu pro prudice z principu, jako si ty maestro, to neni :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam