• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VEX
    VEX --- ---
    KEITHHSTER: Tak to se teda stydim, že jsem celej večer promarnil u Abletonu:D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    VEX: Pochopil sem... No lidi co neprisli ! ;)
    VEX
    VEX --- ---
    KEITHHSTER: No spíš sem se měl zeptat čí je to ostuda?
    KYN
    KYN --- ---
    LKD: Maja remcal vzdycky :)

    Mne to promo pred prvnim kolem prislo tragicky, kdyby nedosel mail na shadowbox, ze muzem hlasovat v odborny casti, tak bych o tom nevedel. Asi to bylo cileny vic na moravu haha
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    FALLENGEMINI: Me prijde fajn si dojit v nedeli do lucerny , vzit kamosku, uzit si vecer a jit dom .. Trosku je nechapu . Me se to Vasku libilo. Good job .
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    na predavani dorazilo priblizne 130 lidi, z cehoz nejake dve tretiny byli lide "ze sceny", (nejen) tady je nutne uznat chybu, vzhledem k pozdnimu ohlaseni udalosti samozrejme spousta dalsich nemohla dorazit
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    VEX: No myslim tak malej zajem ... Tam bylo fakt par desitek ..
    VEX
    VEX --- ---
    KEITHHSTER: Jaka ostuda?:DD
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    ESKA: Mě se to naopak zase líbí v té Lucerně. A Cross mi na tohle přijde strašně malej.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Me se to libilo , ale ta navstevnost ? Ntvl to je ostuda . A vic hlasu je fajn, ovsem 1700 hlasu z nekolika desitek tisic co aspon navstevujou pravidelne party je sakra malo, podle me je dobra volba to proste protlacit do medii .. Ale nevim co to sebou prinese za pro a proti
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ta navstevnost by me taky zajimala... ja si v nedeli vecer proste rekl nikam nejdu... :o)
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    LKD: Bojoval sem o punk stream do poslední chvíle :) Za chvilku bude holt záznam.
    ESKA
    ESKA --- ---
    LKD: hlavně by tomu možná slušelo trochu komornější vyhlašování a třeba jinde než v LMB, proč ne třeba v nejlepším klubu ČR, v crossu? .) Jasně, jen by se nemohlo sedět u stolu... Celý večer to na mě dělalo dojem, že si to hraje na něco co to není. Návštěvnost nula. A Kamcza a Annita byla jediná dobrá věc na vyhlašování :)
    LKD
    LKD --- ---
    AKISAN: ok, misi se ted ve me prave takove (asi jen) dojmy, jakoze ted u toho neni moc videt Shadowbox, tak to nejak moc nepodporujete, celkove - i argumentacne tady - zdalo se mi, ze v predchozich rocnicich vam ta anketa nijak v tomto smeru nevadila, taky jsem videl i Maju vuci cenam neco psat, atp. tak proste je videt, ze to nejak s vama ted nevibruje a jen zjistuju proc.

    Nevidel jsem vecer (kde byl kurde aspon nejaky lacny ustream aspon na 1 ze 100 pritomnych iphonu v klubu? je rok 2016, to me trochu nasralo, mel jsem vychlazenou plzen) ale Kamczu beru jako zdatnou nahradu Akisana moderatora a Annita hraje divadlo, takze zrejme dobra volba.

    Fallen asi bude vedet, jaka mela jejich propagace dosah na socialnich sitich (tvrda data), ale zdalo se mi, ze to na me letos skakalo vsude. To jen na objasnenou. Blahožel vsem. Pristi rok pridat odbornou porotu, primy prenost, soupis vysledku driv a tady na vychode cajk.
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    RONDO: 1.4 bude chvili nastehovanej v Crossu na nasi Session :)
    https://www.facebook.com/events/1692821550961796/
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: jsem rad, ze sis z toho vytahl jedinou informaci, ktera tam ani neni :D Alah nefixloval, neucastnil se, ale nevedomky svym postojem vystihl nejvetsi bolistku cely ankety
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: Alah fixloval? TO sou mi veci.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: ne.
    AKISAN: aplikuju pristup "taking the high road", stejne nema smysl se tady pretahovat o slovicka, kazdej to tu vidi jinak :) kdyz se mi bude chtit, zkopiruju sem to, co jsem psal Alahovi. seznam podvodniku nebude
    AKISAN: trosku nechapu tu poznamku na vibe a reklamu, spatnou reklamu tomu udelali leda lidi, co se ani nezapojili a meli plnou hubu kecu (tradicne), jak je to cely nahovno, od celyho konceptu pres zpusob hlasovani a zabezpeceni toho systemu az po vysledky. jinak k vitezstvi v jakykoliv z tuzemskych kategorii bylo potreba ziskat minimalne 255 hlasu, prumerne pak vitezove brali 400+
    RONDO
    RONDO --- ---
    Mimochodem víte někdo, kam se stěhuje / přestěhoval Gridlok? Vyhlásil před časem na FB, že už to v USA s dnb vzdává a jede "někam do Evropy"... řikal jsem si, že Praha by pro něj mohla dávat smysl... any info?
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    L4MA: Ales Markup je asi nejpracovitejsi clovek (nejen v dnb), kteryho znam :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam