• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: ty mi chces rict, zes nevzal svoji divku do lucerny na takovou galaudalost? :)

    styd se,,,part2
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FREEDA: tak jeden píše že tam nikdo nebyl a druhej píše ze Cross moc malej....tak ted nevim...

    Ja zazil vsechny v Abatonu a az na jeden vsechny v Crossu..a v Abatonu to melo svoje kouzlo a byl to fajn takovej "andros" ale v Crossu to bylo absolutne top atmo i ty mejdany pred a po vyhlaseni. Za me ta Lucerna uplne kokotska a rikal sem to uz minulej rok.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    LKD: Shadowbox je crew o více lidech a tím pádem s více názory. Awards už za Beasta nebyli podporovány napříč. Já posílal mail všem, už někdy v listopadu, když mi Vašek zaslal pravidla ankety. Z došlých odpovědí bylo zjevné, že to za těchto podmínek plošně podporovat nebudeme. Nemyslím, že bych jen remcal, vznesl jsem připomínky ke zvolenému systému, který prostě není transparentní.
    DABE
    DABE --- ---
    PSYEK:
    VEX:
    vy dva jste totiz nejvetsi tragedi!
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    VEX: Styď se!
    PSYEK
    PSYEK --- ---
    VEX: Ja jsem mastroval ten tvuj singl, takže ještě navíc můžeš i za mojí ostudu!
    RONDO
    RONDO --- ---
    VEX: takže ty kombíš doma na tajňačku neuro s žabákama? proč mi furt posíláš ty deepy co nikoho nezajmaj :P
    VEX
    VEX --- ---
    KEITHHSTER: To já dělám jen proto abych měl příští rok důvod přijít:D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    VEX: Teda že se nestydíš !!!!!!!!! :D
    VEX
    VEX --- ---
    KEITHHSTER: Tak to se teda stydim, že jsem celej večer promarnil u Abletonu:D
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    VEX: Pochopil sem... No lidi co neprisli ! ;)
    VEX
    VEX --- ---
    KEITHHSTER: No spíš sem se měl zeptat čí je to ostuda?
    KYN
    KYN --- ---
    LKD: Maja remcal vzdycky :)

    Mne to promo pred prvnim kolem prislo tragicky, kdyby nedosel mail na shadowbox, ze muzem hlasovat v odborny casti, tak bych o tom nevedel. Asi to bylo cileny vic na moravu haha
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    FALLENGEMINI: Me prijde fajn si dojit v nedeli do lucerny , vzit kamosku, uzit si vecer a jit dom .. Trosku je nechapu . Me se to Vasku libilo. Good job .
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    na predavani dorazilo priblizne 130 lidi, z cehoz nejake dve tretiny byli lide "ze sceny", (nejen) tady je nutne uznat chybu, vzhledem k pozdnimu ohlaseni udalosti samozrejme spousta dalsich nemohla dorazit
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    VEX: No myslim tak malej zajem ... Tam bylo fakt par desitek ..
    VEX
    VEX --- ---
    KEITHHSTER: Jaka ostuda?:DD
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    ESKA: Mě se to naopak zase líbí v té Lucerně. A Cross mi na tohle přijde strašně malej.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Me se to libilo , ale ta navstevnost ? Ntvl to je ostuda . A vic hlasu je fajn, ovsem 1700 hlasu z nekolika desitek tisic co aspon navstevujou pravidelne party je sakra malo, podle me je dobra volba to proste protlacit do medii .. Ale nevim co to sebou prinese za pro a proti
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ta navstevnost by me taky zajimala... ja si v nedeli vecer proste rekl nikam nejdu... :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam