• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SOLDIK: hele já na ní nic měnit nechci, teda kromě vkusu posluchačů aby pak hlasovali jinak ;-) a přesunutí vyhlašení do puppu. jinak mi ten samotnej systém nepříjde úplně scestnej... bohužel prostě výsledky jsou takový jaký jsou a věřím tomu že budou stejný i kdyby hlasovalo 2x nebo 3x tolik lidí
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SYXAO: ale to je presne to, co ta anketa ma delat a udelala. ukazat obraz popularity. co na ni chces menit a proc? jak to je, je to naprosto v poradku.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VEX: aha, tak pak je mi to jasny :o))
    VEX
    VEX --- ---
    MEDAN: Chodíme spolu muhehe
    SYXAO: Řikal, že to bylo nejdřív takový pomalý, ale dali sme ještě pivko a šli sme domu v sedm.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VEX: jen by mě zajímalo když se takovej člověk objeví dejme tomu na akci jako VPX kdy to je pořád dnb co na to pak říká...
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VEX: no ale jak potom vi, ze ma jit znovu na akci, kde hraje nekdo, kdo se mu libil?
    VEX
    VEX --- ---
    SYXAO: Jo, já mu na to řikal: "Jak nevíš kdo hrál? Vždyť přece musíš... eh... ale...přece..."
    Ten moment, kdy ti dojde, že on to s tou hudbou myslí líp než ty:)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SOLDIK: ta anketa celkem přesně odráží stav scény (bohužel) a nikdo znás tady co jsme na tom asi nic nezmění... a proto SYXAO

    VEX: šťastný to člověk
    VEX
    VEX --- ---
    FALLENGEMINI: K těm lidem bez zájmu - Mě asi nikdy nepřestane fascinovat můj dobrej kamarád, kterej chodí na akce prostě pařit. Jezdí na LiR aniž by věděl kdo tam hraje. Chodí do Crossu a jediný, co ho zajímá, jestli ten večer bude dnb. Prostě dá pivka, tancuje do rána a vůbec neřeší kdo hraje a co hraje. Za mě nejčistčí pohled na věc. Závidím mu to:)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    příště si udělám svoje vlastní ceny a budu v nich hlasovat jen já, to by bylo aby vnich nevyhráli ty co se líbí mě ;)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ta anketa je naprosto jak je udelana v poradku. remcalove, nechte to uz proboha byt.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Mizim na jógu, takze cist a reagovat budu az pozde vecer ,)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    LKD: Mezinárodní drumandbassová konference! tam chci bejt!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: yo. to beru! Nicmene si myslim ze by ta anketa mela byt prave pro ty lidi, chodej na party, utracej prachy za vstupny atd ....na ty by se to melo zamerovat a ne na "nas" ...my se vsichni mezi sebou zname a vime co kdo a jak...a jakakoliv anketa nam nas pohled nezmeni (pokud se tam treba neobjevi nekdo kdo fixluje) a a ani nam to nevyplni/nevyorazdni nase policka v kalendari. JustSayin
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: Díky, že ses k tomu opět postavil jako chlap (myslim to vážně). Hele můžu ještě jednu věc? Jak jste rozeznávali ty neplatný hlasy? Mně mail a jméno přijde nějak málo...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    je tady toho hrozne moc, na co by se dalo reagovat, ale vazne tim nechci ztracet cas, takze si vyberu jen par veci.

    zacnu tema vytkama k prostoru: ne, stehovat do Crossu se to vazne nebude. duvodu k tomu je nekolik, predne ta castecne formalni atmosfera a vymezeni se vuci tradicnimu formatu akci je v pripade vyhlaseni ankety zadouci. myslet si o tom samozrejme muzete, co chcete, ale fakt mi neprijde vhodny neco takovyho nacpat doprostred klasickyho klubu a jeste kolem toho postavit party. vcerejsek jasne ukazal, ze Lucerna je na to idealni prostor, lidi si tam muzou behem vyhlaseni posedat, maji prehled o tom, co se deje, da se bez problemu dostat rychle na stage i z ni, je tam skvely zazemi atd. po skonceni predavani se tam lidi prochazeli a davali se do reci, neco takovyho si pri vsi ucte ke Crossu (a myslim, ze vsichni dobre vi, ze je to muj "domaci" klub v podstate a tudiz srdcovka) nedokazu dost dobre predstavit. neodpovida to ty vizi, kterou v ramci tyhle ankety mam(e). doporucil bych vsem, kdo tam rok nebyli, aby zase zasli, protoze ten prostor je po upravach hezky predelanej, balkony jsou pokryty akustickou vrstvou, takze je tam pekne ostrej zvuk.

    co se tyce informovanosti o hlasovani v prvnim kole, musim rict, ze z nekterejch kecu tady fakt uz tecu. udalost videlo 18 tisic lidi, coz mi prijde jako dostatecny cislo na to, aby se jich aspon cast zapojila. Anakinova hlaska o tom, ze se o hlasovani dozvedel z mailu na shadowboxu, uz hranici s provokaci, vzhledem k tomu, ze ten mail sel o 2 dny pozdeji, nez se tu ve vsech dnb auditkach, do kterych chodim, objevil link na anketu, nehlede na to, ze jsme hned na zacatku na tu fb udalost pozvali s Nelou naprostou vetsinu lidi "ze sceny". rikal jsem to tady uz po tom prvnim kole, podivejte se, je to uplne jednoduchy. nemuzete cekat, ze se lidi pohrnou do hlasovani v ankete, ktera se jich nijak zvlast netyka. nemam nic proti tomu, kdyz se vam cokoliv na te ankete nelibi, mate na to koneckoncu plne pravo, takze nikomu nevycitam, ze tu akci kvuli osobnimu nazoru nepodpori. co mi vsak vadi je pak to nasledny brani si do huby cehokoliv, co je s tou anketou spojene.

    to, ze v prvnim kole neprislo vic hlasu, neni chyba poradatele ankety, kterej udelal maximum pro to, aby to mezi lidi dostal, ale vas samotnych. nemuzu vas nutit, abyste to nejakym zpusobem podporili, ani to po vas nechci, zaroven ale taky nechci cist debilni kecy o tom, ze vysledky jsou vzhledem k poctu hlasujicich ostudny. ostuda je to jen pro ty, kteri tvrdi, jak je jim to cely ukradeny a ze to jde stejne cim dal vic doprdele, kdyz ve skutecnosti pravdepodobne nemuzou prekousnout fakt, ze na "nominaci" do druhyho kola stacilo blbejch 5-10 hlasu ve vetsine kategorii a ani takhle malo jich nedostali. divite se? sdileli jste to? ne? tak se nedivte. nevim, z ceho prameni pocit nekterejch djs/producentu, ze jsou asi dost velky hvezdy na to, aby si na ne lidi vzpomneli hned, jak nekde uvidej napsano "AWARDS". takovejch lidi tu mame asi tolik, jako prstu na jedny ruce. jsou lidi, kterym jsou vysledky v anketach popularity skutecne ukradeny a je to tak v poradku, nechteji se nikde nikomu cpat, fer, beru. sam to taky nemam rad. pak jsou lidi, kteri se proste nejak verejne profiluji, at uz sikovnou praci se socialnimi sitemi nebo tim, ze hraji "pro lidi". no a pak je ta skupina nekde mezi (ta nejhorsi), ktera sice vsude pise, jak ji to nezajima, ale pak je nasrana, ze pro ne nikdo nehlasuje (pripadne ze lidi nehlasujou tak, jak by se libilo jim) a kritizuje kde co, od spatnyho proma po debilni system hlasovani. uvedomte si konecne, ze ta anketa neni pro lidi, ale pro "nas". a vysledky se odviji od staryho znamyho rceni, ze "priklady tahnou". stavite se k ty ankete prdeli a divite se, ze to pak takhle vypada.

    Alah dneska psal, ze mu prijde smutny, ze na akce chodi tisice lidi, co maj potrebu si kupovat zanrove zamereny merch, a pak jim je ve finale uplne jedno kdo a co hraje, absolutne bez zajmu cokoliv vyplnovat nebo podporit, pricemz nasledne prohlasi, ze sam nehlasoval, protoze nema o deni na scene moc zajem. aka pojdme si postezovat na to, ze lidi jsou liny kurvy a nezajimaj se o scenu, ale nam je to taky ukradeny. nemuzete chtit po lidech, co jdou jednou za tyden (pripadne za mesic) na akci "zakalit", aby suplovali absenci vasich vlastnich fundovanych nazoru. mnohem vetsi podpory se ta anketa dockala od lidi, kteri se sdruzuji v pro mnohe "debilnich" facebookovych skupinach, aby si tam sdileli pisnicky, nad kteryma tady vetsina osazenstva prinejlepsim ohrnuje nos, nez od lidi, ktery by meli ve vlastnim zajmu tyhle veci podporit, kdyz ne kvuli vlastnim zistnym duvodum, tak pro dobrej pocit z toho, ze "splni svoji obcanskou povinnost" aka ze maj pravo nazyvat se soucasti tyhle komunity. mnohem vic skutecne hodnotnejch podnetu na to, co s tou anketou dal, padlo od lidi, kteri se staraji o vlastni aktivity spojeny s drum & bassem, misto aby se na nyxu rejpali porad dokola v blbostech.

    ty asi 2 nebo 3 diskuze, ktery jsem tu loni na tema AWARDS rozpoutal, byly relativne prinosny, narozdil od toho, co se tu objevilo na to konto za posledni mesic. rozhodne to nebylo dokonaly a do pristiho roku mame spoustu veci ke zlepseni, ale s tim si uz po letosnich zkusenostech poradim mnohem lip, uz jen v tom, ze si sezenu par lidi, kteri ve finale opravdu neco udelaji a nebudou jen naprazdno tvrdit, ze by se radi zapojili, aby se nakonec proti tomu vsemu ostre vymezili, protoze to nekoresponduje s jejich vlastnim pohledem na vec.
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    MEDAN: to byl hodne slusnej mejdan :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ed rush lucerna 2001
    kdo rika, ze lucerna se pro dnb nehodi?
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: no vidíš
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: tak na toho bych sel ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam