• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: oba sou samozrejme studiove jinde a mam je moc rad ale Coppa je za me na party top notch... malokdo to takhle dave aby to nelo hlav patu, lyrics a i kdyz swtichnu na hip hop a jiny styly tak se hned chytne. je proste dobrej! Brzy dalsi set venku Coppa a Viperz ,)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: DRS by nestacilo ani vydat 3 skvely alba v jednom roce, aby se vubec priblizil tady v nasich koncinach, nemluve o tom, ze SP neni ani v top5, oh well
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SNOOKEY: COPPA! ,)
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    ONDRAASOVKA: no hodne dobrou ode to 90s jungle udelal i Touchwood...tenhle track mimochodem bigupoval v Praze i typek co od r. 92 vydaval na Moving Shadow,)
    4. Touchwood - Back In 1995 (Instrumental) [RSRV005][CLIP]
    https://soundcloud.com/reserve-audio/4-touchwood-back-in-1995-instrumental-rsrv005-clip
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    VON_GILOTINE: 14. 2. Back to the oldskool vol. III :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ONDRAASOVKA: dneska daval Om Unit na igram...palecek
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    jkenzo pro cosmic bridge co nevidět..

    J:Kenzo's 'Skatta' is a glorious ode to '90s jungle - hyponik
    http://hyponik.com/features/jkenzos-skatta-glorious-ode-90s-jungle/

    Skatta [forthcoming Cosmic Bridge]
    https://soundcloud.com/jkenzo/01-cbr016-a-j-kenzo-skatta


    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: yo to yo...na to ani píp)))

    Víte kdy naposledy pípne kuře?

    .... na pokladně v Tescu))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: vsak to je v poradku, to prozivame vsichni :) Jen proste uz nerikam kamaradkam jak bych to zazpivala lepe, kdyz uz davno nezpivam a nezajima me to, chapeme se? :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: to taky nemyslim....hudba a djing bylo, stale je a bude pro me bozi dar a dokud budu moct tak se tomu budu venovat, vazit si toho, uzivat si to a nebrat ten dar jako samozrejmost. Ale cim starnu a hlavne poznavam a zazivam novy "veci" v zivote a poznavam dalsi lidi tak uz mi prijdou nektery veci zbytecny a malicherny... a to sem kral malichernosti))))))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: nemyslel ale napsal. Jo, nekoho to omrzi a nekdo to dela az do smrti.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: on to tak nemyslel...ja chapu jak to mysli a cim sem starsi tim vic ale prosim te nemusis vysvetlovat co delas a nedelas ve volnym case...nikdo si snad nemysli ze neci zivot existuje na nyxu...to fakt nemusis ,)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    STANTHA: si myslíš, že můj život existuje jen na nyxu? Jak dobře mě znáš :D Pracuju na spoustě věcí a dnb je moje hobby, kterýmu věnuju svůj volnej čas. To že ty ne ještě neznamená, že ten kdo ano je nějakej lůzr. Nepotřebuju přicházet na to, že existuje něco jiného, moc dobře to celou dobu vím, ale nezajímá mě to. Vybrala jsem si tohle, protože mě to baví. Každej máme jiný preference :)

    Navíc sem už skoro nelezu, jen mě pokaždý pobaví jak se tu zase dočtu kritiku naší práce typu "já budu radši s manželkou a dcerou doma, páč tohle je ubohý furt řešit, ale stejně vím jak bych to udělal líp a nutně sem vám to sem musel přijít říct" :D

    Stando, zůstaň doma s manželkou a dcerou, je to super, věřím, ale odpusť si pak tyhle kecy, fakt :) Já ti taky nereju do toho jak vychoáváš dítě a jak se chováš k manželce, když mě to vskutečnosti nezajímá ;)
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    GENERIXX: Jo radsi budu doma u tv s dcerou a manzelkou nez resit na nyxu 10 let dokola ty stejny ptakoviny. Treba na to prijdes ze je spousta jinych veci co se daji delat. Ja na to prisel a svet je krasnejsi;). Ze sem sem zase lezl. Uzivej krasny nyx zivot
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    GENERIXX: jsi mela rict hned, ze tam budes na podpadcich. to bych daval vetsi pozor :o)
    VEX
    VEX --- ---
    GENERIXX: Já už říkal loni jak nejlíp to udělat a stejně jste to nakonec uspořádali.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MEDAN: když to ani nesleduješ, tak se pak nedožaduj okamžitého infa :D
    STANTHA: STANTHA: tohle je ale krásnej obrat :) a přesně proto, že spousta z vás smýšlí takhle, vypadá to tak jak to vypadá. Každej z vás ví nejlíp jak to udělat, ale když přijde na věc, i sezení doma u televize je důležitější a hodnotnější. Odborná porota slovo měla a kdyby se bývalo ke spolupráci přihlásilo víc z nich, uvažovalo se o separátních výsledcích nebo systému bodového hodnocení s rozdílem váhy hlasu plebs a odborné poroty. Ale vzhledem k tomu, že na to většina lidí hodila bobek, opět jsme akorát u toho, že všichni vědí jak to má být :)))
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    STANTHA: myslím, že to absolutně není důvod těch cen :) nevadí, popojedem
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    GENERIXX: ja nesleduju uplne vsechno... :o)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MEDAN: hele pondeli bylo vcera :D DnB Portal je poradatel, tak asi na jejich webu, ne? :D Odkaz na to video jsem sem uz davala, ze nedavas pozor neni muj problem :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam