• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MEDAN: hele pondeli bylo vcera :D DnB Portal je poradatel, tak asi na jejich webu, ne? :D Odkaz na to video jsem sem uz davala, ze nedavas pozor neni muj problem :D
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    GENERIXX: "u videa" :o) a co je "nas" web? dnb portal?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    U videa s vyhlašováním je toto: "Kompletní výsledky ankety i s počty hlasů v jednotlivých kategoriích budou zveřejněny během tohoto týdne na našem webu."
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    a kdy budou teda nejaky kompletni vysledky i s poctem hlasu?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: Loni byla. Beaty hraje ještě dýl než já a stojí třeba za slovenským Tridentem, makala hodně pro Gluuu.tv a celkově se docela slušně otáčí. I když teda spíš na slovensku. Co ale podle mě bylo jejím želízkem bylo to, že má velmi vychovaný fanoušky :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    GENERIXX: dik, uz sem myslel, ze je to tajny. :)
    theya by mela bejt hned za tebou. :) uspech beaty nechapu, ale kdyz mezi panama ruluje volume plus, tak to vlastne presne souhlasi.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: zakladatel a majitel DnB Portalu
    L4MA: dyk je to uplne jedno :) Ale potesilo, cekala jsem, ze letos pujdou nahoru Annita a Theya.
    L4MA
    L4MA --- ---
    M4Y4: to je malo... :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: Nela dostala cenu jako 3. nejlepší DJ - holka.)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: Díky za poslech! Napravime ,)
    VEX
    VEX --- ---
    STANTHA: Možná tak všichni, co sem choděj jenom kvuli těmhle gaychat diskusim.
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    SNOOKEY: Az se mi bude chtit tak to udelam svou energii ale radsi ted vlozim do xxxx jinych akci ktery delam protoze radsi privezu zajimave jmeno nez bych delal tohle ;) jen proto ze nekdo chce mit dalsi vec na ktery bude doma utirat prach.
    WENIA
    WENIA --- ---
    LKD: jako ze se doladi kartelove dohody?:D
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX: jo to je vymazlena axicka. :) nevis jeste Alese Markupa?
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: to je Neurofunk Will Never Die
    L4MA
    L4MA --- ---
    MEDAN: a ma nakej nick, nebo co dela pro dnb? nepopichuju, fakt nevim. stejne jako co je NWND https://waa.ai/kqrf .

    AKISAN: za jeho poslechu, sem prave vznasel ten dotaz. :) bohuzel zrovna 01 - 11 AKISAN: mam, pak ste to tu nak prestali promovat... za zbytek bych byl vdecnej.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    STANTHA: count me in ;)
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    STANTHA: Kdyz ty bys, tak to udělej :) rada podpořím!
    RONDO
    RONDO --- ---
    VON_GILOTINE: "BIG BUD" STRICTLY JUNGLE NITE Dj's TOUCHWOOD + IMCYBER + JAN 2
    oh my god
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    mame radi svoje koreny

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam