• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    GENERIXX: V early/mid 90s byl dnb/jungle hodne soundsystemovej...v moderni ere uz na to nebyl takovej duraz, ALE bez jamajskejch soundsystemu by hardcore, jungle, dnb, garage atd nikdy nevznikly.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: Ivana!!! tak to trosku meni situaci..


    GENERIXX: ? vyjimecne asi nesouáhlasim. viz mariho obrazek. minimalne. s tim druhym uz souhlasim vicero. dynamika je real.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: btw to byla i jedna z hlavních výhod analogu a jeho dynamiky - to s tvýma vnitřnostma zatočí mnohem víc než plochá osekaná mp3ka. Sice to neslyšíš, ale tvoje tělo to vnímá. Hodně.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KEITHHSTER: má pravdu. Kouzlo elektronický muziky a hlavně velkejch soundsystémů bylo hodně v tom, že ti to prostě cvičí s tělem, tak to holt funguje a hodně lidí si to takhle užívá. S dnb tohle ale spojený nikdy zas až tak moc nebylo.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    KEITHHSTER: Neomguj a vysvětli.
    L4MA
    L4MA --- ---
    uuuu... :)

    21:00 - 23:00 - Rudeboy
    23:00 - 00:00 - Hybris (US)
    00:00 - 01:30 - Cause 4 Concern (UK)
    01:30 - 03:00 - Universal Project (UK)
    03:00 - 04:30 - IM Cyber
    04:30 - 07:00 - M4Y4
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    OGLOKOOG: Omg omg ....
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    RAVEBOY: poslal bych ti profil jeho facebooku, ale zas bys urcite psal nejaky sracky kurzivou :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX: nevadi, ale zbytecne nahlas to je. :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hudba ma bejt nahlas, ne ze si mas na parkete povidat s kamaradama.
    roxy 03/04 cau!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: moment, prave ze na eMku by mi to vadilo jeste vic prece) #justsayin
    VEX
    VEX --- ---
    PETGRIDUS: Protože na emku to nikomu nevadí. Přestal jsem tam kvůli tomu chodit, neni to normální.
    VEX
    VEX --- ---
    M4Y4: made my day:D
    LKD
    LKD --- ---
    Forbidden Society: Rád bych, aby mě lidi brali jako někoho, kdo umí udělat dobrý tracky a dokáže je zahrát jako DJ
    http://www.bngr.cz/forbidden-society-interview-2/


    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    PETGRIDUS: Problém je v tom, že lidi chtěj cejtit basy a na to ta hlasitost (basovejch beden, ne nutně těch vyšších) prostě musí bejt co nejvyšší. Kdyby měli všichni špunty, tak by to šlo pustit ještě víc, což by bylo optimální. U bass music prostě podle mého názoru vyšší intenzita basů vždycky znamená větší požitek a to až do bodu, kdy člověku začnou rosolovatět vnitřní orgány (a možná ještě lehce za něj).
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    OGLOKOOG: tak mě by dávalo větší smysl než prodávat špunty tak mít tu hlasitost nějak v mezích.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    MARIHAI: No, mělo by se víc investovat do subwooferů a míň do středů/vejšek. Ale i potom ty špunty mají smysl, protože tlumí decibelový tlak na ušní bubínky (což je to, co škodí... a už mě unavuje hádat se s lidma, co tvrdí, že uši víc poškozuje "nekvalitní zvuk" a "kvalitní zvuk" jim nevadí, i kdyby hrál sebevíc nahlas), ale ne masáž celého těla.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    OGLOKOOG: špunty chápu že jsou pro lidi který ty uši třeba namáhaj častějš a nebo prostě jsou na to citlivější .. jinak si tak nějak myslim že nedává smysli aby byl přehulenej zvuk a většina lidí měla špunty :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    PSYEK: beztak to zahral jen proto, ze ho vajny huli a ze se mu to hodilo klicem do jinych lepsich traku.
    PSYEK
    PSYEK --- ---
    SYXAO: Mně jo
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    PETGRIDUS: Hlasitost dobrá, jenom by to chtělo aby všechny kluby kromě toho, že maj na baru na prodej špunty taky nějakým způsobem dělaly osvětu ohledně ochrany sluchu a rizik, která plynou z jejího podceňování. Mezi plebsem bohužel pořád dost převládá postoj "lol, jaký špunty, přece to chci slyšet, ne?".

    M4Y4: To teda!

    Nejhorší na tom večeru ovšem byli pogující zpocení kreténi bez triček... a na Gridloka se pogovalo míň než na Hybrise, takže asi hrál temnějc :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: musis mu to vysvetlit! Trebe te poslechne ;)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    fuj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam