• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VON_GILOTINE: jinak to stojí za kulový?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ne, jen se nam to rozdeluje do vice temat.
    ja se prave nebavim o nutnosti masivni steny. jen o hlasitosti.
    ale cilem bylo aby tu zaznelo cos rekla ty i naky moje pindy a jeste nekdo treba prispeje a ctenar si udela vrstevnaty obrazek.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    VON_GILOTINE: trochu to překrucuješ - s hlasitostí si tyká celá elektronika, bez ní to jaksi není ono. Ale co se masivní "stěny" soundu týče, ty vládly převážně jinde. U nás v republice to bylo kapku jinak. My tady měli celkem hodně systémů zaměřených čistě na dnb, ale tohle se nedá vztáhnout na dnb jako žánr všude.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    mno.. ja to reknu jinak, vzhledem k tomu ze zlamany beaty se postupne vydelily z puvodni rave culture, ktera rozhodne nehrala potichu, at uz na loukach nebo ve warehousech, tak mi argumentace nakejma zavedenejam ci nezavedenejma ss neprijde extremne relevantni.
    a uz se na tom rozjizdi na vic koleji no.ja zustavam u te hlasitostni, kde narazim na tvou vetu "dnb nebylo spojeny s hlasitosti ktera ti cvici telem"
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    VON_GILOTINE: ehm, Valve je snad jedinej známej sound co to jel s DnB ve velkým. Co se jiných žánrů týče, tam je těch soundsystémů mrtě skoro v každým státě kde to má nějaký příznivce :) S DnB se soundsystémová kultura zas tolik nespojuje narozdíl od dub/reggae bo techno/tekkno. To byl můj point.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: Ivana!!! tak to trosku meni situaci..


    GENERIXX: ? vyjimecne asi nesouáhlasim. viz mariho obrazek. minimalne. s tim druhym uz souhlasim vicero. dynamika je real.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    a poslyšte .. co je to ta dynamika ? :D
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: btw to byla i jedna z hlavních výhod analogu a jeho dynamiky - to s tvýma vnitřnostma zatočí mnohem víc než plochá osekaná mp3ka. Sice to neslyšíš, ale tvoje tělo to vnímá. Hodně.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KEITHHSTER: má pravdu. Kouzlo elektronický muziky a hlavně velkejch soundsystémů bylo hodně v tom, že ti to prostě cvičí s tělem, tak to holt funguje a hodně lidí si to takhle užívá. S dnb tohle ale spojený nikdy zas až tak moc nebylo.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    KEITHHSTER: Neomguj a vysvětli.
    L4MA
    L4MA --- ---
    uuuu... :)

    21:00 - 23:00 - Rudeboy
    23:00 - 00:00 - Hybris (US)
    00:00 - 01:30 - Cause 4 Concern (UK)
    01:30 - 03:00 - Universal Project (UK)
    03:00 - 04:30 - IM Cyber
    04:30 - 07:00 - M4Y4
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    OGLOKOOG: Omg omg ....
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    RAVEBOY: poslal bych ti profil jeho facebooku, ale zas bys urcite psal nejaky sracky kurzivou :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX: nevadi, ale zbytecne nahlas to je. :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hudba ma bejt nahlas, ne ze si mas na parkete povidat s kamaradama.
    roxy 03/04 cau!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: moment, prave ze na eMku by mi to vadilo jeste vic prece) #justsayin
    VEX
    VEX --- ---
    PETGRIDUS: Protože na emku to nikomu nevadí. Přestal jsem tam kvůli tomu chodit, neni to normální.
    VEX
    VEX --- ---
    M4Y4: made my day:D
    LKD
    LKD --- ---
    Forbidden Society: Rád bych, aby mě lidi brali jako někoho, kdo umí udělat dobrý tracky a dokáže je zahrát jako DJ
    http://www.bngr.cz/forbidden-society-interview-2/


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam