• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    no, ale zuby, usi... to nebude aparatem :o)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    GENERIXX: kup si špunty :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MEDAN: přečti si to pořádně:

    hrát jako hovado a rvát vnitřnosti - APPROVED
    mordovat uši, brnění zubů - NOPE NOPE NOPE

    sme furt na stejný lodi ;)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VEX: to mi pripomelo sobotni request v klubovne "muzes to trochu vohulit?" :o))
    VEX
    VEX --- ---
    Není to chyba DJs. Od pultu nemáš šanci zhodnotit jak nahlas to jde ven. Tyhle přechody mezi médii během party jsou hrozně problematický. Reálná hlasitost je taky něco jinýho než ta vizuální, takže řídit diodama na mixu se prakticky nedá.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ano on hral z tech cd a chvilema to mel prekoureny. se stane no.
    souhlas i s bodem a. a to dnb to tak tenkrat dycky delalo. hihi
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Nelo nevim na jaky akce jsi chodila ty, ale my vzdycky chteli aby nam dnb rval vnitrnosti... :o))

    Jinak v Crossu moc casto nebyvam, ale na posledni Wormhole se nas shodlo vic, ze to pri Skynetovi bylo moc. Ale on hral z CD ne? Ti co pred nim hrali z desek, tak meli zvuk v pohode.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    <3 haters <3 dynamics
    VEX
    VEX --- ---
    GENERIXX: Díky, to je, co se tady, my hejtři, snažíme naznačit.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Podle mě je vizitkou zvukaře aby to hrálo jako hovado, rvalo to střeva a zároveň to nemordovalo uši, nebrněly tě z bassů zuby až v krku a dalo se pařit bez špuntů celou noc. Dá se to. V Crossu ne. Ve Stromu na to rovnou zapomeňte, ale tam ani špunty nejsou potřeba.

    Pokud někde něco hraje tak, že by default máš mít špunty, je někde něco hodně špatně. Špunty mají být řešením pro slabší nátury, kdy to 95% lidí normálně dá a nemusejí se ani bát poškození sluchu.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    jinak takhle ohulený to pár let zpět v Crossu nebejvalo
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    OGLOKOOG: nikdy by mě za těch 19 let co chodím na party nenapadlo, že se party dělaj proto aby tam chodili ve špuntech protože to prostě kurevsky skvěle basuje
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    a co že je to ta dynamika? :)
    VEX
    VEX --- ---
    OGLOKOOG: Měl jsem na Parodoxovi svoje špunty a bole mě to i tak hodně. Když si vezmu ty špunty co tam prodávaj jako řešení problému s hlasitostí, tak zase neslyšim nic.
    Nahlas to musí bejt vždycky, já si taky na párty nechci povídat. Možná Nela uhodila hřebíček na hlavičku a moderní drumbác bez dynamiky musí ten groove dohánět hlasitostí, když to jinak nedává.
    Je na čase přejmenovat taneční elektronickou hudbu na hlasitou elektronickou hudbu:D
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    Můžeme se aspoň shodnout na tom, že názor "k čemu špunty, stačí to pustit trochu míň nahlas" je jen o něco málo méně mimo než názor "k čemu špunty, špunty jsou pro buzny"?
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    M4Y4: hm tak to se asi taky přijedu podívat / poslechnout .)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VON_GILOTINE: vo tom to totiž je!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    M4Y4: nobody said that. jen jsem zpozornel ze faktor vyjimecnosti jeste stoupl
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VON_GILOTINE: jinak to stojí za kulový?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ne, jen se nam to rozdeluje do vice temat.
    ja se prave nebavim o nutnosti masivni steny. jen o hlasitosti.
    ale cilem bylo aby tu zaznelo cos rekla ty i naky moje pindy a jeste nekdo treba prispeje a ctenar si udela vrstevnaty obrazek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam