• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: damn :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    GENERIXX: tu desku mam, a nemuzu souhlasit. :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: k ty Bambaate - Break rmx lepsi (druha strana) :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    M4Y4: nejvic moc, tuty boty kalhoty, volove.
    Hybris prvotridni mixy, naladou absolutne vystihl cas ve kterym hral, energii ktera me ovladla pri Bambaate (Dillinja remixu) jsem asi jeste nezazil, brutalita.
    C4C legendary, urcite nejlepsi zahranicni set co zatim na WH padnul. mid '00 dnb on it's finest. vypadal ze si to hodne uziva, UP s nim stal solidarne (pro me nepochopitelne) po celou dobu setu za deckama, a koukal mu pod ruce. :) pri predposlednim tracku neznamo proc otocil hlasitost tak, ze jsem se cejtil jak na Prodigy gigu v prvni rade. o svedeni v usich a brneni zubu nemluvim, ale ze by se mi trasly nosni dirky, to jsem jeste nezazil. :) po asi ctvrtym Universalove tracku, kdy me to zacalo pribijet do zeme, jsem si dovolil napsat m4yovi sms, zda li by to slo malinko ztlumit. :D prisel Ruda, neco tam posteloval a po zbytek vecera to bylo v cajku.
    UP skvela selekce, mixy trochu horsi. nemam v archivu zadnej jejich set, nevedel jsem jak michali driv, ale tady typek na me delal dojem, ze uz to trosku pozapomnel. :) kazdopadne Comin Through primo od mistra borilo cross stejne jako Carrier.
    Cyberka naprosta hypnoza v tom nejlepsim smyslu slova. selekce v podstate identicka jako pred ~7-8 lety, a mixy ze stary skoly, tracky az na vyjimky nechany skoro cely, michany tim srdcarskym ceskym zpusobem, tak jak to umi jen par lidi (Kan-jacca je napr. dalsi z nich). zazitkovej poslech, kterej by dnesni mlady, zvykly na "prva-druha, prva-druha" beat a crossfadey po 40 vterinach uved do absolutniho tranzu (nebo poslal domu:)).
    k m4ovi asi neni moc co dodat, jeho diamantove vybrouseny skillz jsou neoddiskutovatelny, a i po 5 hodinach bezprecedentnich nalozi, dokaze strhnout a nepustit. po Star Trails jsem nabyl dojmu, ze je muj zazitek kompletni a odebral jsem se domu.

    lidi bylo primerene, okolo 1 se to torsku vyhrotilo, ale jinak pohoda. na zacatek Cyber porad plnej parket.
    secteno, hudebne nejlepsi Wormhole so far, osobne je pro me tohle produkcni obdobi prece jen o trosinku vic, nez uplnej oldskool, kterej byl k poslechu na Robovi. docela by me zajimalo, co na tuhle party rikaj samotny starz, jestli je to pro ne jen dalsi hrani, nebo na ne taky nakym zpusobem dopada ta vyjimecnost. :)

    diky vsem zucastenejm, a napjate ocekavam dalsi termin.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    abych řekl pravdu tak mě nejvíc bavily sety Hybrise a Rudy
    DJ_RUDEBOY: jo a díky že si zahrál Quiet Moment!
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Ivanka zahrala nejlip! :o) a me je blbe jeste ted...
    OPIC
    OPIC --- ---
    M4Y4: zvíře!
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    DJ_RUDEBOY: nejvíc, vole!
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    M4Y4: moc.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---


    Mainstage:
    CAUSE 4 CONCERN (C4C rec., Renegade Hardware, Metro, Timeless) (UK) classics set
    UNIVERSAL PROJECT (Universal Project, Renegade Hardware, Virus) (UK) classics set
    HYBRIS (US) (Invisible rec.) classics set
    IM CYBER
    RUDEBOY (Shadowbox)
    M4Y4 (Shadowbox)

    VJs: Phase Vision Factory!!!

    Line up:
    21:00 - 23:00 - Rudeboy
    23:00 - 00:00 - Hybris (USA)
    00:00 - 01:30 - Cause 4 Concern (UK)
    01:30 - 03:00 - Universal Project (UK)
    03:00 - 04:30 - IM Cyber
    04:30 - 07:00 - M4Y4

    2nd stage:
    SUIT KEI (Drastic Beat/ Vanity Music rec. / Klang Ethik) Berlin, DE
    TONY OVERBEAT (Bodyparts rec.) Berlin, DE
    ALERT (Cirkus Alien / Soundfeer)

    Tohle bude boží - opět. Víc vědět nepotřebuješ.
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    RAVEBOY: kdybys nebyl truhlik, pochopil bys, ze v tom byla pointa me narazky... :)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    BROTHER: Kdybys ty kurzívový sračky pořádně čet, tak bys určitě pochopil, že FB nemám ;-)

    POJĎ K NÁM DO KSČ/VŠICHNI UŽ TAM JSOU
    L4MA
    L4MA --- ---
    eatbrain jede na lir

    Agressor Bunx, L 33, Nuklear, Machine Code, Mindscape New Releases: Eatbrain Goes To Let It Roll on Beatport
    https://pro.beatport.com/release/eatbrain-goes-to-let-it-roll/1731378
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ILL_EEL: pravda, o tom žádná, já jen měla namysli, že to s tím samotným žánrem drumandbass pak už nijak zvlášť nepokračovalo, zatímco u jiných z téhle větve se to drží v těsném spojení dodnes.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    na druhou stranu je fakt ze obcas za to dj muze...kdyz pod vlivem prestane vnimat rozdily mezi odposlechem a masterem, a on vysoupne gainy na max.)) ale proto to chce zvukare pri smyslech no
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    nejhorsi co pamatuju byl BTK tusim prosinec 2012. tam se ani se spuntama nedalo vydrzet dyl jak 15 minut. bez nich to bylo na 5 minut, pak krev z usi a na pul hodiny ven
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VEX: na tom Paradoxovi to bylo ještě ok zažil jsem to tam i hlasitější
    VEX
    VEX --- ---
    ILL_EEL: To nesouviselo. Tím spíš to bylo právě zbytečný dát to nejvíc nahlas co jsem tam kdy zažil:)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    GENERIXX: V early/mid 90s byl dnb/jungle hodne soundsystemovej...v moderni ere uz na to nebyl takovej duraz, ALE bez jamajskejch soundsystemu by hardcore, jungle, dnb, garage atd nikdy nevznikly.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    VEX: nj, ale ma ta tvoje argumentace jednu mezeru, bylo to na Paradoxovi, kterej je co se tyce dnb vystoupeni jednim z nejanalgovejsich :D

    PETGRIDUS: no treba na Malovi v roce 2008...jestli se to pocita jako par let :D

    VEX: Presne tak, dj v tomhle nemuze bejt objektivni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam