• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Napsal ten, co z poza monitoru posila lidi do plynu.
    KCN2
    KCN2 --- ---
    SOLDIK: nešlo mi o nějaký potápění lodí....to je mi u prdele....jen se mi zdálo že děláš jako celý život ramena za monitorem....... That's all
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    VON_GILOTINE: virus smrdi!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ...

    prosim radeji dalsi tema, nerad bych se tu stydel

    esli me naserete tak vam napisu report z patecni roxy a to nechces
    KYN
    KYN --- ---
    to video neni uplně dokument...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KCN2: Aby sme si rozumeli. Nevim jak to je ve tvem okoli, ale znam par dju kteri se nestydi psat hovna jak potapet lode smerujici do evropy a podobne. Mozna kdyby shledlu tady to video, mozna by se chytli za nos. Kazdy to ma nastavene jinak a pokud se nechavaji ovlivnovat konvickou okamurou ... a vic se o problem nezajimaji, mozna by jim treba toto video nechci rict otevrelo oci, ale mohli by se nad tim zamyslet a trochu se zajimat. Tady ten tvuj vypad je hloupy a vice mene je mi jedno.
    KCN2
    KCN2 --- ---
    SOLDIK: na mě nemusíš....běž a natři jim to mailem
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KCN2: na tebe jsem cekal.
    KCN2
    KCN2 --- ---
    SOLDIK: Soldiku ses borec !!! Tak jdi a ztrestej ty fasouny z poza svyho monitoru ! :) narez
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    VEX
    VEX --- ---
    NEIGHBOUR: Jakej agent? Jakej promotér? Kokot je snad producent/dj, kterej se nechává zastupovat lidma vod týhle gejm ne?
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Za všechno totiž můžou agenti, tak!
    BOLTONSONE
    BOLTONSONE --- ---
    Tož to už můžete rovnou zrušit tenhle room "Promoterujeme společně aneb jsme schopný si vyjít vstříc" :D Bo to něni funkční #justsayin #šaklogikamore
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    NEIGHBOUR: fair enough
    NEIGHBOUR
    NEIGHBOUR --- ---
    LKD: Tohle ale posral Zombie Cats agent :) obecně - je normální, že některý akty bookuješ na velký festivaly s nějakou exkluzivitou (alespoň měsíc dva před / měsíc po), protože jim zaplatíš kompletní promotion na určitym území, který často převyšuje částkou násobně cenu vystupujícího a k tomu dostane mnohem vyšší fee za hraní (taky jsou akty, u kterejch se na exkluzivitu sere, protože jsou tu 15x za rok a je to už úplně jedno). Po splnění podmínek je ta show odsouhlasena. A teď co se týče Zombie Cats - To že si agent nevzpomene co odsouhlasil a pošle je promotérovi na klubovou akci a pak se rozpomene a zruší to, je pouze jeho chyba. A hlavně to nejdůležitější, jemu to nebylo nařízeno, zrušil to hned jak mu to došlo. V Ostravě jsou často akce, kde byly akty co hráli na Imagination měsíc / dva před, dali o sobě vědět a samozřejmě, že postrádá smysl takovou akci vůbec rušit, když je to 400 km daleko, ty akce normálně proběhly. Tak zase klid, agent posere show a vy tady už upalujete promotéry ;)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    dobrej track i jakoby.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    video na dost citlive tema. mam chut tem par fasounkum to video poslat.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Noisia - Mantra (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=50oHjGnnS_0
    PECIK
    PECIK --- ---
    LKD: mam to chapat tak, ze akce je zrusena a my nemusime hrat od 3 do 4...super! Jako vydelali bychom na najmy a bouraky, ale zase budu moct pekne spat, nebo nekde s klukama slimpat pivo v Jicine v tu dobu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam