• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    KYN
    KYN --- ---
    MEDAN: Hele, jako jo. Ale tohle neni babicka s 12 kytkama na parkinsona. Litovat cloveka, co v podmince pestuje evidentne na dealovani proste nebudu.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    me taky ne, ale bohuzel je zakon napsany tak jak je.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    KYN: cetl. ale nelibi se mi, ze nekdo musi do vezeni za to, ze pestuje kytky...
    KYN
    KYN --- ---
    MEDAN: Pardon, ale cetls to? Borec ma podminku na 3 roky a pestuje si za barakem 200 kytek?
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Pěstování trávy by mělo bejt legální pro všechny kromě jahridera teda :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: když se kácí les......
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MEDAN: naopak, ja si myslim ze je to takova dustojne tragikomicka karma :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    KYN: no jako to ze je Jahrider debil vime vsichni, ale tohle bych teda nepral ani jemu.
    KYN
    KYN --- ---
    Dám to i sem. Údajně potvrzenej Jahrider :)

    Marihuanu pěstoval muž z Havlíčkova Brodu na poli. Skončil ve vězení - Havlíčkobrodský deník
    http://havlickobrodsky.denik.cz/...al-muz-z-havlickova-brodu-na-poli-skoncil-ve-vezeni-20161019.html
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KYN: cílem mělo být vyvolat pocit že sis lízl ty před tím nežs to čet :)
    KYN
    KYN --- ---
    MARIHAI: Jak to pises... Mam pocit, ze sis tam taky trochu lizl ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: "kundafixhitlerbabis 2D" je strop! ))))))
    FALLENGEMINI: potvrzuju a je to casto.... musi se to kolikrat fakt vyhrotit aby se ten crowd dostal do jednotnyho mraveniste.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: nebylo....
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VON_GILOTINE: hele dedku, asi bys mel nekdy jit kalit se mnou :o))
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Je pozde davam si drink a dovolim si vzpominku. Jedno z nejuletovejsich hrani jsem zazil v Kladne na openairu vedle nejakyho skladu s plynovejma bombama (zdravim mystifa). Myslim ze tam tenkrat byla snad vetsina lidi na tripu (krome me). Hral jsem nejak za svitani a hral jsem bozsky :) naprosto neskutecne ten set vychazel, kombinace desek ktery jsem tam hral poprvy a vychazely krasne na sestnactky harmonicky i gradacema vsechno. Oproti normalni dnb kalbe kde se piska a pokrikuje byli lidi uplne ticho a totalne soustredeny. Nekdy v pulce setu mi nejak doslo ze nad tim absolutne nemam kontrolu a ze staci se tim jen nechat vist a moc se tomu nemotat do cesty a s roztresenejma rukama sem se snazil to naplnit. Myslim ze lip sem nikdy nehral. Tolik k drogam a vibe :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VON_GILOTINE: Nekdy se ten vibe podari nekdy ne. Nejmin to vnimaj vysmazenci v publiku a v backstagi :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOLDIK: nope, to nepisu.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE: je to jak pises, zacalo se fetovat az minuly tyden.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: to s tim "lidi jsou sestreleny tak, ze je kazdej na jiny vlne, ktera nekoresponduje s hudbou" je dost vystizny, pod to bych se podepsal.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    wall of text, enjoy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam