• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KYN
    KYN --- ---
    L4MA: bravo :) Směju se a vlastně i trochu souhlasim :))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: muj kamarad se hlasi! ,)
    L4MA: mygosh.....
    SOLDIK: ma v tom setu i par nejumpup veci a evidentne vi, co dela))
    L4MA:
    L4MA: jak pise Fallen.... nejen ze preziva ale slavi "comeback" mimo uk jako krava...v uk to nikdy neprestalo a diky tem jejich pure science, raveology, innovations atd to tam stale slusne velkou fanbase.
    GENERIXX: asi tak no)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: castecne mas pravdu v tom nastupnictvi, ale ne, UK porad valcuje clownstep, neuro se tam nikdy nechytilo tak, jako tady na kontinentu. Mefjus je pro ne porad spis "underground" :D

    GENERIXX: mela stesti na lidi, co ji protahli do povedomi. pred tim, nez zacala hrat, byla promoter, pracovala v klubu a delal street promo - ocividne vi co delat a co nedelat sama + ma kontakty. bez Mampiho a IC3 by ji to trvalo o par mesicu dyl, porad je gro jejiho uspechu v tom, ze hraje popularni hudbu a je to holka.

    L4MA: je to tak. at se u toho mistni osazentsvo osiva jak chce :) Noisia dela normalni klauni poslednich par let, nic to nemeni na tom, ze konkretne Dead Limit nebo Tentacles me fakt bavi.

    jinak teda obecne - jump up DJs se vzdycky vyznacovali tim, ze hrajou mismas sypacek, at tomu rikame/rikate jump up nebo ne, to fakt neni zadna novinka a urcite se to netyka zrovna jen ji. staci si poslechnout cokoliv od Mampiho, Hazarda a dalsich, ktery by tady asi kazdej oznacil za 100% jump up DJs. ta aktualni tvorba tomu odpovida.
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: hele vopatrne
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: still not jumpup ;)
    L4MA
    L4MA --- ---
    GENERIXX: no ale dyt "neuro" typu Dead Limit je v podstate clownstep, s jinou zvukovou bankou.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: jako jo, 100% jump a promo video zacina Dead Limitem... Seems legit :D :D Uprimne mi jeji booking Imaginationem prijde jako zcela logicky. Vrana k vrane... Jestli vona nakonec taky nebrejkuje boundaries ;)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ta holka o sobe pise, ze hraje 100% pure jump up. to mi duveru v ni moc nedava, ze by aspon vedela co vubec dela. no, macka cudliky a mava rukama. pro nekho jak tady vidim cil blazenosti.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    FALLENGEMINI: mela stesti na lidi co ji zcela organizujou veskery pr a djskej zivot. Vybiraji ji projekty na kterych smi a nesmi delat a prezentujou ji jako totalne nevidanou senzaci (coz je hodne daleko od reality). Nacpali do ni par desitek tisic liber, tak ted musej makat aby se jim to vratilo.... Hudebni zanr co ona prezentuje je mismas toho co vsude ted nejvic leti, nedivim se tomu nic, i kdyz pro vetsinu z nas je to neposlouchatelny. Neeext...
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    tak z cd by po dvou letech hrani i mohla nejaky mixy davat ne? :) to bude stejne jen dalsi takova ta prechodna pr hvezdicka, nez ji nekdo zbouchne...
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: ja si prave myslel, ze moderni neuro je samozvanej nastupce clownstepu. a ze ty britsky megaakce s 3-4 mcs na set ted valcuje prave neuro. kde se hrajou tyhle klaunsky hovna? prijde mi, ze treba na letnim LIRu nikdo kdo by odehral set jako Mollie ani nebyl.. nebo jo a jenom proste vubec neznam ty jmena?
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: ja bych taky subjektivne neveril tomu, ze nekoho muze bavit moderni neuro, ale opak je pravdou. stejne tak to, co hraje ona, je momentalne cim dal popularnejsi (staci se podivat jakou fanbase ma u nas za posledni plus minus rok Hedex, DJ Guv a nominace na track roku v DNBA Awards, apod.)

    ad Mollie - hraje necely 2 roky, mela "kliku", ze si ji vsimli spravny lidi. technicky je to lepsi prumer, akorat je holka, coz ji odlisuje od 99% dnb DJs, tim padem je snazsi ji ty prevaze parku, ktera v UK chodi na akce, prodat.
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK: ja nikdy nemuzu uverit, ze tenhle ultra clownstep porad jeste nekde preziva. :D

    Mollie Collins - Concrete Junglist Viper Club Mix December 2016
    https://soundcloud.com/molliecollinss/mollie-collins-concrete-junglist-viper-club-mix-december-2016
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    jo
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK:
    GENERIXX: to je ona?




    to je mi ale roztomilá lištička ,)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: pr senzace z dílny Mampiho Swifta a IC3.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    who the fuck is Mollie Collins?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: no prave...bavilo urcite...byl sem zavislej na hrach, tak sem je prestal hrat...ono chodit do prace po 3 hodinach spanku neni dobry))))
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: diablo by te bavilo. nechces zacit? :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: sorry, už jsem se ptala. O žádný kameře nikdo neví a mobilový videa neberu jako kvalitní záznam whatsoever...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Tak to dobre dopadlo a to neparim Diablo)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    GENERIXX: To nemuzes vedet! :p
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: to ze je nahrany audio jsem se nahodou dozvedela az vcera. Nemela jsem o tom v dobe meho prvniho prispevku ani poneti. Ale ani pote, co jsem se to dozvedela jsem se s touhle informaci nijak nehrnula ven, protoze verejne to nebude.
    SOLDIK: Nebude.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Pocitam ze zitra bude i video ze skryte kamery :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    no vidite, je to nahrany....thank me later)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam